Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz/kémia. Ki hogy...

Emelt biosz/kémia. Ki hogy ítéli a megoldókulcs alapján?

Figyelt kérdés
Nekem idén is ugrott az orvosi, a rengeteg tanulás ellenére is...

2013. máj. 16. 10:47
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/159 anonim ***** válasza:
Mit húztál?
2013. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/159 anonim ***** válasza:
Meg akiket hallottál miket húztak? Tudsz mondani valamit?:D
2013. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/159 anonim ***** válasza:
100%
Ellenanyagmediált immunválaszt meg állati szaporodást, de elég köcsögök voltak, mert volt olyan, pl a madarak párválasztós viselkedésénél, hogy elmondtama vizuális kommunikációt, vettem egy levegőt hogy elmondhassam az énekesmadaraknál az akusztikusat erre amíg vettema levegőt közbevágott a tanár és úgy már pl levonhatnak mert rámfogják, h nem tudtam. De nem is idegesítem magam. Előttem egy srác iszonyat siralmas volt, képes volt azt mondani hogy az állati sejtnek sejtfala van, nem tudta, hogy a gomba heterotróf táplálkozású ( szerinte a parazitizmus az táplákozási mód) azt sem, h miből van a sejtfaluk és amin majdnem visítottam, valami öröklődő hallásprobléáémás témát kapott és elkezdte mondani a pajzsmirigyet, idézem " a pajzsmirigy a gége mögött a nyelőcső 2 szélén van és van egy hormonja ami ha nincs elég jódunk nem rendesen termelődik és ez is halláskárosodást okoz" A jövő agysebészét hallhattuk :D Mondjatok már valamit a tanáraitok mit mondanak a sulis/megyei/ akármilyen kémia írásbelik átlagairól? mert pl ebben a megyében én a megtudakoltak alapján a kémiákat 50 köré saccolom ha a biosz 62...
2013. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/159 anonim ***** válasza:
Állatok szaporodásánál mit kellett elmondani? Fajfenntartó viselkedéseket (udvarlás, násztánc, párválasztás, párzás) vagy kellett jellemezni az egyes állatcsoportokat is?
2013. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/159 anonim ***** válasza:
kellett, persze, volt sok kérdés.
2013. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/159 anonim ***** válasza:

"és úgy már pl levonhatnak mert rámfogják, h nem tudtam. "

Ha elmondtad, akkor jár a pont. Az mindegy, hogy rákérdeztek-e.

Maximum az előadásmódból vonhatnak le:)

2013. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/159 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, a legszebb: mondjon KÉT olyan módot amivel elkerülhetőek a bakteriális fertőzések

a válaszaim: gyakori kézmosás, higiénés előírások betartása, főzés után másnap az ételek forralása, és odafigyelünk arra, h a tojás ne legyen romlott vagy a hús mert ezek is bakteriális, toxikus fertőzéseket okoznak. Ez minimum 2 jó. Erre?! hát mi nem épp így gondoltuk, mondanál még? (nem jutott eszembe, vizsgadrukk rulz) hááát mi a védőoltásra gondoltunk.. hát anyádat!! az volt a papíron, h KÉT módszert nevezz meg, ezt megtettem, nem kértek olyat h aktív és passzív immunizálás vagy valami..

2013. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/159 anonim ***** válasza:
Rávezetést sem kaptál? Egyébként ha magát az immunrendszert húztad, mint tételt, akkor abban alapból el kell mondani az immunizálás típusait.
2013. jún. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/159 anonim ***** válasza:

Az lenne a kérdésem, hogy milyen egy tétel?

Kihúzott például, hogy immunrendszer és akkor beszélj vagy vannak kérdések és ha igen akkor mennyi? A B tételhez van szöveg és ahhoz is kérdések?

2013. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/159 anonim ***** válasza:
Nem. Egy gagyi szöveg volt a kicsike baktérium félelmetes útjáról (komolyan így fogalmazva) meg gyerekmeseszerűen meg volt fogalmazva benne, hogy hozzákötődik az ellenanyag, a nekrózis, fagocitózis stb. CSAK annyit kért az egyik részkérdés h nevezzek meg 2 módszert mellyel kivédhető egy bakteriális fertőzés. Vége, nincs több kritérium. ha azt húzom h mondj el MINDENT az immunrendszerről nyilván azt teszem.
2013. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!