Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz/kémia. Ki hogy...

Emelt biosz/kémia. Ki hogy ítéli a megoldókulcs alapján?

Figyelt kérdés
Nekem idén is ugrott az orvosi, a rengeteg tanulás ellenére is...

2013. máj. 16. 10:47
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/159 anonim ***** válasza:
kiksérdések voltak meg szöveg és ismereteid alapján a tétel második fele. Amúgy nem tudtok semmit a kémiáról vagy csak nem akartok válaszolni?
2013. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/159 anonim ***** válasza:

Én tavaly ugyanezt a tételt húztam mint Te most :) És mivel nem vettek fel ősszel megint megpróbáltam és akkor az előttem lévő fiú húzta ezt a tételt most meg megint belerakják :D Én 13án megyek megint bioszból mert az őszi nem sikerült úgy ahogy akartam.

am lehet h hülyeség amit gondolok de én azt vettem észre 1. nap mindig uyganazok vannak, és gondolom a többi napon is így van. Mármint úgy értem h mindennap más 20 tétel van

de ugyanazok mint tavaly az 1. 2. 3napon és így tovább.

Lehet hülye elmélet de nekem így tűnik :D

2013. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/159 anonim ***** válasza:
Előző: És te nem emlékszel néhány hallott tavalyi tételre? Nem nagyon tudom, hogy kell elképzelni ezeket.
2013. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/159 anonim ***** válasza:
Nem akarok erőszakosnak tűnni, de akik ennyire ezeket a tételeket kérdezik most tőlem, HAHÓ, kémiából nem érettségizetetk? O.O nincs köztetek középiskolás? kémiatanárotok nem mondott semmit?
2013. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/159 anonim ***** válasza:
Én hétfőn megyek kémiából érettségizni, úgyhogy a tételekről nem tudok semmit mondani. Az iskolánkban a kémia érettségi átlaga 40%. Leírom mit húztam, ha túl vagyok rajta.
2013. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/159 anonim ***** válasza:

Hát nem sokra emlékszek :D de amire igen leírom:

Mitózis meiózos összehasonlítás + üvegházhatás

Légzés + moha

Vér + halak

homeosztázis

most ennyit jutott eszembe

Am szerintetek van realitás abban ami írtam mert én tavaly meg ősszel is az 1. napon vvoltam és akkor is pontosan ezek a tételek voltak mert az egyik ismerősöm is ma volt és ő is olyat húzott ami tavaly az 1. napon volt.

2013. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/159 anonim ***** válasza:
Ha nem vennének fel orvosira és újrapróbálkoznék, van esély rá, hogy összetalálkozok újra a mostani vizsgáztatóimmal?? (nagyon nem szeretném).
2013. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/159 anonim ***** válasza:
Engem holnap 8-ra hívtak bioszból. De egyik barátnőmet is. Ez mit jelent, kb mikor kerülhetek sorra szerintetek?
2013. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/159 anonim ***** válasza:

Ó engem csak statisztika érdekelt, h be tudjam lőni kb milyenek lettek az írásbelik átlagai mert jobban be tudom saját magamat is lőni a többi versenyzőhöz képest.

UTOLSÓ: ha nem mész vissza a középiskoládba érettségizni, akkor valszeg nem. Én személyszerint mikor nem vettek fel orvosira első körben, elkezdtem az egyetemet molekuláris biosz szakon Debrecenben és én a HB Megyei kormányhivatalnak adtam be az érettségi jelentkezésem. Fogalma sincs itt rólam egyik tanárnak sem tehát személyes ellentét kicsukva. Megteheted, hogy beadod a kormányhivatalnak a jelentkezésedet akár a saját megyédben és akkor majd valószínűleg megyeszékhelyre irányítanak téged. De mehetsz pl Pestre is ha annál a hivatalnál kéred stb.

2013. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/159 anonim ***** válasza:

Az hogy ugyanazok a tételek voltak annak köszönhető hogy csak ha jól emlékszem a tételek 10-20%-t(de nem akarok hülyeséget mondani így legyen x%)változtatják meg az előzőhöz képest. Így könnyen lehet találkozni ismerős tételekkel előző évekből. Az meg hogy épp első nap voltak, ugyanazok, hát ezt nem tudom, de a véletlen sem kizárt..:) Ha valakit érdekel én ősszel bioszból a hazai fás társulásokat húztam kémiából meg vas és alumínium.


A 98-as válaszolónak meg üzenem, hogy annyit jelent hogy valószínű egyszerre fogtok bemenni. Általában 5-öt hívnak be ugyanolyan időpontra, ebből 3 kezd, a többi meg folyamatosan megy be, ha végez valaki.

2013. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!