Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz/kémia. Ki hogy...

Emelt biosz/kémia. Ki hogy ítéli a megoldókulcs alapján?

Figyelt kérdés
Nekem idén is ugrott az orvosi, a rengeteg tanulás ellenére is...

2013. máj. 16. 10:47
 101/159 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogyha ugyanarra a megyeszékhelyre adnám be, akkor van e esély. Nagyon szemetek voltak, előttem lévő sírva ment ki, rajtam meg szószerint röhögött a három férfi, amit nem tudtadam, ezután képtelen voltam koncentrálni és leblokkoltam...
2013. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/159 anonim ***** válasza:
Volt már egyébként valakinek pozitív élménye is ezzel a biológia-kémia emelt szóbelivel kapcsolatban?
2013. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/159 anonim ***** válasza:
100%
A mazochistáknak
2013. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/159 anonim ***** válasza:
utolsó :D:D:D én inkább el se megyek, olyanokat olvasok...fel se kelek inkább
2013. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/159 anonim ***** válasza:

Kb. annyi, amennyit olvastam fórumokon, ami alapján remélem a 30 pontot elérem és kész....

Ilyeneket írtak 2012-re:

- klónozás

- évgyűrűk kialakulása, évgyűrűelemzés, evolúció bizonyítékai

- biológiai ritmusok

- autoimmunbetegségek

....

Csupa olyan téma, amelyeknek szerintem senki se tulajdonít olyan nagy jelentőséget.

2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/159 anonim ***** válasza:
Szerintetek SOTÉn mennyi lesz a ponthatár?
2013. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/159 anonim ***** válasza:
ott soha nem csökken mert alapból a jelentkezők 80%-a mindig a Semmelweist írja be első helyre szóval oda tuti nem fog csökkenni, mert oda bőven van nekik miből válogatni, a kb 1550ból aki első helyre azt írta be felveszik a legjobb maximum 400 diákot akinek 80% körüli érettségieredményei vannak és akkor tartják is a 436 környéki ponthatárokat.
2013. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/159 anonim ***** válasza:
Én már annak is örülnék, ha most a szemembe mondanák, hogy nem vettek fel, és kezdhetnék készülni az októberire :D Én sem akarok felkelni a holnapi kémiára. Én tegnap a biológiánál nem feküdtem le, végigtanultam az éjszakát, és tessék erre megszívatnak...
2013. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/159 anonim ***** válasza:

Nekem a biosz emelt abszolút pozitív élmény volt, bár 2009-ben érettségiztem.

Teljesen normálisak voltak a vizsgáztatók:) Mondjuk nem voltak rossz tételeim, szóval tudtam is, ők meg örültek neki.

Na meg előttem olyan ember volt, aki alap dolgokat nem tudott (pl. mi az, hogy heterozigóta meg homozigóta, ami azért emelten egy kissé gáz....), szóval kb. fellélegeztek, mikor belőlem nem mindent úgy kellett kihúzni.

Pár dolgot kérdeztek, amit magamtól nem mondtam el, de tudtam válaszolni, végül max. pontot kaptam.

2013. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/159 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat lehagytad:DDD Mit húztál?
2013. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!