Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 1 hét múlva forgalmi vizsga,...

1 hét múlva forgalmi vizsga, tippek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csinálom a jogosítványt, sajnos egy műtét miatt kikellett hagynom 4 hónapot, miután levezettem 20 órát.. jelenleg 8 pótórát vettem, és még 4-et szeretnék a vizsga előtt. Ami nem nagyon megy az a parkolás, bepánikolok ha 1 helyet elszalasztok, valamint az első 40-50 percet élvezem a vezetésben, de a további 40-et ( ugye másfél órás egy alkalom) már stresszelem, hogy ne szúrjak el semmit. Ha jól tudom a vizsga 50 perces. Adnátok tippeket, mit érdemes vizsga előtt csinálni, illetve vizsgán mire figyeltetek ti a legjobban, és azon kívül hogy jártatok órákra, vezetést gyakoroltatok-e otthon, saját autóval? Elég hosszúra sikerült, de minden értelmes választ nagyon szívesen fogadnék! Előre is köszönöm! :)

2014. jan. 22. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim válasza:
Én válaszoltam utoljára, november 28.-án. Meglett:)
2022. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim válasza:

Sziasztok!

Holnap 14 órakor forgalmi vizsgám lesz.

Majd írok, hogy sikerült.

Eléggé parázok.

2023. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2023. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim válasza:

Nem jött össze.

Az izgulás miatt behajtottam egy lakó-pihenő övezetbe...

Ez van. Kb 1,5 hónap múlva újra próba. Akkor sikerülne kell. Ilyen hülyeségen bukni...

2023. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim válasza:
100%

Sziasztok! Én voltam az utolsó, aki februárban írt.

Tegnap, harmadik nekifutásra sikerült.


Sajnos, ha nagyon izgulsz, úgy tűnik, tényleg nem megy...


Sok sikert mindenkinek! 😊

2023. ápr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
Gratula! Balesetmentes vezetést!
2023. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim válasza:

Sziasztok!


Jól esett végigolvasni mások történeteit, azt hogy biztatták itt egymást az emberek, ezért bátorkodtam leírni én is hogy pár óra múlva az első vizsgámon leszek, 42.órát vezettem le, de rettentően izgulok. Sajnos az oktatóm minden dícséret, jó vélemény ellenére is számomra kicsit csalódás, sosem mondja ha valamit jól csinálok, sosem dícsér, csak a hibáimat mondja el, nekem pedig nagy szükségem lenne a visszajelzésekre, de ez már nem fog változni. Ha valaki olvassa ezt még, és vizsga előtt áll, sok sikert neki! Igyekszem én sem izgulni már amennyire ilyen helyzetben lehetetlen nem izgulni.

2023. jún. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim válasza:

Köszönöm.


Utolsó hozzászóló: sikerült végül?

2023. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim válasza:
87.es vagyok, nem sajnos nem sikerült, túlparáztam, és azóta is azt igyekszem leküzdeni szóval jövő héten megyek új időpontot kérni, remélem sikerülni fog.
2023. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!