Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 1 hét múlva forgalmi vizsga,...

1 hét múlva forgalmi vizsga, tippek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csinálom a jogosítványt, sajnos egy műtét miatt kikellett hagynom 4 hónapot, miután levezettem 20 órát.. jelenleg 8 pótórát vettem, és még 4-et szeretnék a vizsga előtt. Ami nem nagyon megy az a parkolás, bepánikolok ha 1 helyet elszalasztok, valamint az első 40-50 percet élvezem a vezetésben, de a további 40-et ( ugye másfél órás egy alkalom) már stresszelem, hogy ne szúrjak el semmit. Ha jól tudom a vizsga 50 perces. Adnátok tippeket, mit érdemes vizsga előtt csinálni, illetve vizsgán mire figyeltetek ti a legjobban, és azon kívül hogy jártatok órákra, vezetést gyakoroltatok-e otthon, saját autóval? Elég hosszúra sikerült, de minden értelmes választ nagyon szívesen fogadnék! Előre is köszönöm! :)

2014. jan. 22. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim válasza:
91%
Sziasztok. Nem tudom, hogy még olvassa-e ezt egyáltalán valaki, de én holnap délután vizsgázok. Most még nem izgulok különösebben, de tudom, hogy holnap remegve fogok beülni az autóba. :D Az oktatóm egész rendes, szerencsém volt vele. Összesen 36 órát vezettem, de úgy érzem, hogy ez kevés. Sokszor vagyok bizonytalan. Ha egymás után több kereszteződésben kell befordulnom vagy egyszerre nagyon sok dologra kell figyelnem, akkor bepánikolok és elkezdek kapkodni. Az oktatóm szerint a parkolásokat is túl gyorsan csinálom. Nagyon úgy érzem, hogy ez most nem lesz meg. Azért szorítsatok, hátha. :D
2017. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim válasza:
100%
Én csak itt tátom a számat miközbe olvasom ezeket a sztorikat, te jézus, ilyen dologok történnek? Én 26-án vizsgáztam, elsőre meglett. De én nagyon jól kifogtam az egészet, apám ismerte az óktatót és a vizsgabiztost is. (De nem ezért mentem át, hanem mert jól vezetek :) ) Ennél jobb oktatót és vb-t nem is kívánhattam volna, sajnálok mindenkit aki ilyen lehúzoss nemtörődöm mocskokat fog ki!
2017. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 tele válasza:

Nemtudom olvassa mlg valaki ezt a kérdést?

Én csütörtökön vizsgázok 50óra után elsőre,és én nagyon lehúzásnak érzem.42.óránál jött szóba a vizsga de ekkor ém szóltam ha nem kérdezek rá sztem a mainapig nincs időpont.Nagyon megy az okgatóknak a kiabálás,és az idő húzása én ezt vettem észre.

2019. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
Olvassa még valaki? :)
2020. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
Aha :)
2020. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
100%

Én olvasom, most nézem, már 3 és fél éve írtam a válaszom, hogy holnap vizsgázok... jó ég, hogy repül az idő. :D

Amúgy a vizsgám óta egyetlen egyszer se vezettem, megérte... xd

2020. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
Hogy hogy?
2020. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:

#67

Egyszerűen semmi haszna, nem akarok a dugóban állni órákig, ha vonattal fél óra alatt megteszem ugyanazt az utat. :)

2020. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim válasza:
Én holnap vizsgázom 13:20-kor. A mai vezetésem nagyon jól ment, kicsit félek a parkolásól, meg attól, hogy az izgatottság miatt elrontok valamit, de minden tőlem telhetőt meg fogok tenni. Az oktatóm is azt mondta, hogy sikerülhet, csak az idegességet hagyjam magam mögött. 35 órám van egyébként, holnap lesz a 36., jelentkezek a vizsga után. :)
2020. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim válasza:

#69-es vagyok.

Hát a vizsga utolsó öt percében megbuktam, mikor már visszafelé mentünk a vizsgahelyre. Átmentem egy záróvonalon. Egyébként 4 hibaponttal átengedett volna a vizsgabiztos, de így természetesen nem. Nagyon korrekt volt egyébként, sajnos csak a figyelmetlenségemen múlott. :( 31-én megyek újra.

2020. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!