Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 1 hét múlva forgalmi vizsga,...

1 hét múlva forgalmi vizsga, tippek?

Figyelt kérdés
Hónapok óta csinálom a jogosítványt, sajnos egy műtét miatt kikellett hagynom 4 hónapot, miután levezettem 20 órát.. jelenleg 8 pótórát vettem, és még 4-et szeretnék a vizsga előtt. Ami nem nagyon megy az a parkolás, bepánikolok ha 1 helyet elszalasztok, valamint az első 40-50 percet élvezem a vezetésben, de a további 40-et ( ugye másfél órás egy alkalom) már stresszelem, hogy ne szúrjak el semmit. Ha jól tudom a vizsga 50 perces. Adnátok tippeket, mit érdemes vizsga előtt csinálni, illetve vizsgán mire figyeltetek ti a legjobban, és azon kívül hogy jártatok órákra, vezetést gyakoroltatok-e otthon, saját autóval? Elég hosszúra sikerült, de minden értelmes választ nagyon szívesen fogadnék! Előre is köszönöm! :)

2014. jan. 22. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
100%
Szép volt! Gratulálok! :)
2014. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek!!!! Nagyon ügyesek vagyok!!! :)


Én holnap kezdek fél9-kor de szó szerint annyira félek hogy nem igaz, de bízom benne hogy meglesz..

2014. jan. 30. 21:49
 23/89 A kérdező kommentje:

Hát az én történetem elég nevetséges..

Fél9-kor indultam volna, de az oktatóm sehol, 8:50-kor telefonált hogy meghalt a kocsiba az aksi, így elúszott a vizsgám.. teljesen elkenődtem, már magasról teszek az egész jogosítványra, Isten se akarja hogy nekem meglegyen..

2014. jan. 31. 10:28
 24/89 anonim válasza:
100%

Ne adjátok fel! Semmi gond nincs! Én konkrétan egy év alatt fejeztem be a jogsimat. (Utazás, tanulás, munka...minden közbejött)

A Kresz vizsgám negyedszerre lett meg ( Az első kettőnél 1 ponttal csúsztam le, aztán kimaradt két év, újra kezdtem az egészet és akkor már le se tojtam, hogy meg lesz e... így lett az újrakezdés után másodjára meg.)

A városi meg másodjára... Az elsőnél nekimentem egy vonóhorognak...

Ne adjátok fel! Kitartás és meglesz!!! Nekem motiváció volt az is, hogy megszabaduljak az idegesítő oktatómtól! :)

2014. jan. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 A kérdező kommentje:
Engem is motivál hogy megszabaduljak tőle, de egyszerűen nincs képem a szüleimtől kérni további pénzeket, már ígyis ég az arcom hogy egyszer buktam kresszen, plusz 34 ezer forint van a pótóráimban, pedig annyira szeretném már ezt a jogosítványt..
2014. jan. 31. 13:53
 26/89 anonim ***** válasza:
91%

utolsó válaszoló, ne is mond!! megértem h már rengeteg pénzt rá költöttél!! vicc ez a jogsi szerzés, megértem h ennyire drága a benzin, de szerintem picit sokba fáj ez nekünk.

Én félre raktam pénzt még annó, hogy ha meglesz a jogsim veszek egy szép autót. Először 2005,2007-től néztem autókat, de egyre mentem le az árakkal, most már ott vagyok h csak 2003 ast tudnék venni, annyira sokat fizettem az oktatónak :( én majd kedden megyek, megírom majd h mi volt. Lehet én is így járok mint ti, hogy valami közbe jön :( :(

2014. jan. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim válasza:
95%
Persze, sok pénz. Én is így éreztem, de közben ha abbahagytam volna mert sok pénz, valószínűleg sose lenne meg... és lehet h még több pénzt vinne el a pótórák miatt.
2014. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel! Nekem negyedjére lett meg,de a lényeg,hogy meg lett. Az első bukásom azért volt,mert nem voltam felkészülve a másik kettőt nem részletezném.

Most az utolsó vizsgámon,utolsó voltam. Kifogtam egy nagyon jó fej oktatót,mondta,hogy ha jól megy a vezetés végig se kell vezetnem,csak figyeljek oda és annyit vár el amit az oktató megtanított,nem kell újítanom semmit.

Ezzel a monológjával meg is nyugtatott és úgy vezettem végig a vizsgát,mintha barátokat vittem volna valahova. Sokat néztem a középső tükörbe,kerestem a szemkontaktust a vizsgabiztossal,mosolyogtam rá, majd figyeltem tovább az utat.

Sok sikert,és tényleg az a kulcsa az egésznek,hogy amennyire csak tudtok nyugodjatok meg,menjetek inkább picit (tényleg csak picit) lassabban,és figyeljetek amennyire csak tudtok,és gondolkozzatok előre,hogy ne érjen váratlan helyzet. Zebrákat is előre sasoljátok, táblákát nagyon figyeljétek. Egyszer kell túl lenni azon az 50 percen aztán soha többet.

Kitartás.

2014. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
100%
20perc múlva kezdem a vizsgát, már kedek izgulni, pedig amíg ide értem nrm volt bennem para. Próbálom úgy felfogni, hogy ez csak egy próba vizsga és h ha megbukok sincs baj, jövök legközelebb.. Szurkoljatok :)
2014. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem sikerült a vizsga, a negyedénél helyet kellett cserélnünk. De mikor beszálltam a kocsiba már tudtam , hogy ez nem fog sikerülni, remegett a lábam, nagyon izgultam. Kétszer lefulladtam, abból a 2dik pont a zöld lámpánál volt.... aztán mikor bekanyarodtam balra, a külső sávban parkolt egy autó és át akartam menni a belsőbe, de egyik autó sem engedett be, és nagyon közel mentem a parkoló autóhoz , akkor mondtam h ez sajnos sikertelen. De aranyos volt a vizsga biztos, elmondta, hogy a helyzeteket jól felismerem, sokat nézek a tükörbe stb... de az autót még nem tudom kezelni 100%osan, és arra kellene több hangot fektetni. Hát ez van, de nem bánom, mert legalább a következő alkalommal már tudom h mire kell számítani, és talán nem fogok annyira izgulni. Csak nekem az elindulással van bajom. Mindig túl engedem a kuplungot sajnos, és a gázt meg későn nyomom... :(
2014. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!