Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 kismama (? ) vagyok, több...

5+4 kismama (? ) vagyok, több sürgős kérdéssel?

Figyelt kérdés

Ma nézett a doktornő, 16.4 mm-es petezsákot talált elmosódó szikhólyaggal. 6 napja ugyanez volt, csak 9 mm-es petezsákkal.

Szerinte túl kicsit nőtt a petezsák. Utánanéztem, napi 1mm-t szokott. Vagy ez tényleg kevés?

A másik, hogy nem látott embriót. Kérdeztem, az nem lehet-e később látható, nincs-e olyan? Szerinte de, bár csak egy ilyen "nyögvenyelős" esete volt (30 év alatt!!!). Azért fura, mert én több fórumon olvastam, hogy ennyi idősen még nem látszott embrió. Akkor most tényleg keveset nőtt a petezsák?


Elküldött vérvételre, hogy ha csökken a hcg (eddig nőtt), akkor holnap kikaparnak, vagy hagyjam el az utrogestant, és kilökődik a ...nem tudom mi. De én nem szeretném. Ti mit tennétek?


2014. márc. 27. 11:50
 81/94 anonim ***** válasza:

biztos az esküvő miatt is izgulsz azért is viselkedik így a szervezeted, meg a baba miatt is, és így a kettő együtt már nagyon aggódós.

A gyakori pisi is tipikus tünet, bár nekem csak rövid ideig volt, de szinte mindenkinek van.

Hát valami csak van ott a pocakba akkor hamár ennyi tünet van.

Nem hinném hogy ez a vérezgetés annyira gond, picit vérezgetsz, ez nem sok, bár nem értek hozzá, nekem nem volt ilyen, de sokaknak van ez is.

Annyi,hog yha jó nagy lagzid lesz akkor az eléggé leterhel majd, pl a menyasszonytánc, meg egyáltalán a ruhába feszengeni, wcre menni.

De hamar túl leszel rajta, addig próbálj meg csak az esküvőre gondolni, minden rendben legyen, szép idő legyen.

2014. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:

Gratulálok az esküvődhöz! Hogy sikerült?

És hogy vagy azóta?

2014. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Hogy bírtad az esküvőt? Mi van veled?
2014. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszönöm. A nap két Panadollal indult (ezt ajánlotta a gyógyszertáros, ha muszáj). Aztán semmi nem volt, de az az előtti naptól úgy vérzek, mintha megjött volna.

Az esküvőm csodálatos volt, akármi lesz, ezért örökké hálás leszek, hogy jól voltam, bírtam az egész napot, reggeltől éjjel 1-ig, és azért is, hogy (kinevethettek) ma el tudtam menni szavazni, igaz, azt már görnyedezve.

Most 3 órája megint kellett 2 Panadol, de így is fáj, vérzek, fekszem.

Nem akarok ügyeletre menni, megyek reggel az orvosomhoz, remélem, kibírom. Mindenre fel vagyok készülve.

A párom (most már férjem) csodálatos ember, rengeteget segít. Lelkileg jól vagyok, kicsit sirdogáltam, inkább a fájdalom miatt. Mindent megtettem, amit tudtam. C-vitamint, Utrogestant, Rutascorbint, Magne B6-ot szedek és palástfű teát iszom.

2014. ápr. 6. 17:11
 85/94 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vérzel ás görcsölsz akkor mindenképpen menjetek be az ügyeletre. Persze nem jó idegen orvoshoz menni, de a következő terhesség miatt nagyon fontos!!! Neked is bajod lehet belőle, de a méhedet is ezzel tönkreteheted!

Vigyázz nagyon magadra és mégegyszer gratulálok! A baba meg tudod úgyis akkor jön amikor jönni akar.És jönni is fog!!!

2014. ápr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:

Hát ez nem túl bíztató, ha már ennyire vérzel.....

A panadolt lehet terhesen szedni, ha muszáj nekem is kellett egyszer, úgy 4 hónaposan.

Örülök azért hogy jól vagy mind fizikailag, mind lelkileg. Az esküvő jól sikerült és ez fontos, hiszen örökké emlék lesz, így legalább szép emlék :) marad.

Az hogyha bármi lesz és mégsem lesz baba, legalább megadtad az esélyt, látod sokan írtuk, hogy 5 hetesen sokunknak nem láttak semmit még, így azért is bíztattunk, hogy ne menj még kaparásra. Ha elmentél volna szerintem bánnád, hogy nem adtál esélyt magatoknak, főleg ha elmeséled másnak, hogy 5 hetesen kaparni akartak..... Így legalább úgy gondolsz vissza, rajtad nem múlt.

Azért drukkolok, hogy minden rendben legyen, hamár nem is lesz baba, bár ki tudja, ha van abba a petezsákba mégiscsak, hátha egy igazi túlélő :) akkor legalább minél hamarabb terhes legyél.

Gratulálok az esküvőhöz és sok boldogságot!

Majd írd meg mi volt a dokinál.

2014. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 A kérdező kommentje:

Nemigen aludtam a fájdalomtól. Darabok nem jönnek, "csak" vér, mindjárt indulunk. A doktornő látatlanban is kaparász tervez du-ra, én még reménykedem, bár kutyául szenvedek. Majd írok, és köszönöm a kedves szavaitokat.

Most már a 7. hétben járhatok.

2014. ápr. 7. 07:28
 88/94 anonim ***** válasza:
Hát ha már a 7. hétben jársz akkor már tényleg kéne azért valamit látni az uh-on. De ez a vérzés nekem nem tetszik...... :(((
2014. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
Szurkolok! Majd írd meg hogy mi volt. 33/N
2014. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 A kérdező kommentje:

Összeesőben a petezsák, már csak 9,2 mm, vékonyodik a méhnyálkahártya. Hazaküldtek, hogy péntekig elmenjen magától.

Ettől még tudom, jól döntöttem, és máskor is így tennék. Ha bármekkora esély van, hogy ott egy élet legyen és maradjon, megadom máskor is.

Köszönet nektek.

2014. ápr. 7. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!