Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 kismama (? ) vagyok, több...

5+4 kismama (? ) vagyok, több sürgős kérdéssel?

Figyelt kérdés

Ma nézett a doktornő, 16.4 mm-es petezsákot talált elmosódó szikhólyaggal. 6 napja ugyanez volt, csak 9 mm-es petezsákkal.

Szerinte túl kicsit nőtt a petezsák. Utánanéztem, napi 1mm-t szokott. Vagy ez tényleg kevés?

A másik, hogy nem látott embriót. Kérdeztem, az nem lehet-e később látható, nincs-e olyan? Szerinte de, bár csak egy ilyen "nyögvenyelős" esete volt (30 év alatt!!!). Azért fura, mert én több fórumon olvastam, hogy ennyi idősen még nem látszott embrió. Akkor most tényleg keveset nőtt a petezsák?


Elküldött vérvételre, hogy ha csökken a hcg (eddig nőtt), akkor holnap kikaparnak, vagy hagyjam el az utrogestant, és kilökődik a ...nem tudom mi. De én nem szeretném. Ti mit tennétek?


2014. márc. 27. 11:50
 11/94 A kérdező kommentje:
Mármint a példáitokon pityeregtem majdnem...
2014. márc. 27. 12:39
 12/94 A kérdező kommentje:
És még egy: az normális, ha a hüvelyi UH vizsgálat (és közben a nyomkodás) fáj?
2014. márc. 27. 12:53
 13/94 anonim ***** válasza:

A fájdalom nem normális, de nem lennék meglepve, ha a doki nem lenne valami kíméletes, az alapján, amit leírtál.


Pihenj, amennyit tudsz (esküvő előtt azért stresszel rendesen az ember), szedj magnéziumot, folsavat, igyál sok folyadékot.


A dokit meg sürgősen rúgd ki, egyáltalán nem korrekt, amit csinál. Kifejezetten ellendrukkernek tűnik.


Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen, az esküvőhöz meg sok boldogságot! :)

2014. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Nagyon jól esnek a szavaid... Én is ellendrukkernek érzem. Nem mert rühell, hanem mert kilógok a szabályosból és ez idegesíti. Nem is tudom jól megfogalmazni... Stresszeli, hogy nem tud biztosat mondani.

És félreértés ne essék: tudom, mi van benne a pakliban. Csak véletlenül sem szeretnék elszalasztani egy gyereket.

39 éves vagyok...első terhességgel...

2014. márc. 27. 13:27
 15/94 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, a szintén nyögvenyelős eset. Én is vérezgettem, de én 3X1 utrogestant szedtem. Nagyon emlékeztet az eseted az enyémre. Én még 14 hetesen is véreztem, de akkor ömlött belőlem, akkor nekem is fájt nyomásra, de persze akkor az ügyeleten kifogtam egy "hentest". Aztán azt is megúsztuk... Ne add fel, válts orvost, és ne stresszelj! Aztán tényleg írd majd meg, hogy mi történt! :)
2014. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm! Ma du. 5-kor kell telefonálnom a hcg miatt, aztán este megyek egy másik orvoshoz.
2014. márc. 27. 13:38
 17/94 lyna82 ***** válasza:

Szia!Semmiképp ne hagyd abba a gyógyszert!Korai terhességnél előfordulhat pecsételő vérzés.Nagyon picik vagytok még nem értem mit várt a doki!

Én 3hetes terhesen iszonyatos görcsökkel kórházba kerültem méhenkívüli gyanúval.5 hetesnek írtak mikor kiengedtek elmosódó szikhölyaggal .Elmentem a saját dokimhoz,visszarendelt 2hét múlva uh-ra,hogy akkpr már szívhang is lehet.Visszamentem,erre az uh-os doki 5hetes terhesnek írt le!!Kiborultam,hogy ez hogy lehet.A dokim nyugtatott,hogy lehet csak elnézték a korát a kórházba megint 2hét múlva menjek vissza.Na azt a két hetet végigbőgtem.Mikor visszamentem,már 9hetes ÉLŐ embriót láttak!Kiderült,előtte elromlott a gép és fals eredményeket mutatott.Most itt a kisfiam 4hónapos ott kalimpál és kacag nővérkéje ölében :-)

Fel a fejjel me idegeskedj!!Sok boldogságot kívánok a házasságodhoz és a babához!Mindenképp írd meg végül mi lett az eredmény! :-)

2014. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim válasza:
Még minden rendben lehet, korai a terhességed. Este ha még lesz energiád feltétlenül írj, hogy mi volt a másik orvosnál, nagyon szurkolok neked. Az orvosnál légy határozott, a te és a babád életéről van szó.
2014. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
ha megmondták h mennyi a hcg.-d írj majd!!!
2014. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 A kérdező kommentje:
Nemsokára visszahív a doktornő, alig kapok levegőt...
2014. márc. 27. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!