Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 kismama (? ) vagyok, több...

5+4 kismama (? ) vagyok, több sürgős kérdéssel?

Figyelt kérdés

Ma nézett a doktornő, 16.4 mm-es petezsákot talált elmosódó szikhólyaggal. 6 napja ugyanez volt, csak 9 mm-es petezsákkal.

Szerinte túl kicsit nőtt a petezsák. Utánanéztem, napi 1mm-t szokott. Vagy ez tényleg kevés?

A másik, hogy nem látott embriót. Kérdeztem, az nem lehet-e később látható, nincs-e olyan? Szerinte de, bár csak egy ilyen "nyögvenyelős" esete volt (30 év alatt!!!). Azért fura, mert én több fórumon olvastam, hogy ennyi idősen még nem látszott embrió. Akkor most tényleg keveset nőtt a petezsák?


Elküldött vérvételre, hogy ha csökken a hcg (eddig nőtt), akkor holnap kikaparnak, vagy hagyjam el az utrogestant, és kilökődik a ...nem tudom mi. De én nem szeretném. Ti mit tennétek?


2014. márc. 27. 11:50
 41/94 anonim ***** válasza:

Még az fura nekem, hogy mi van, ha fiatalabb a terhesség?

Mert az egy dolog, hogy mikor volt utoljára mensturációd, meg hogy elvileg félidőben van peteérés, de ez nem törvény szerű!!! És akkor máris még fiatalabb a terhesség.

Amúgy meg mikor az első pár vizsgálaton voltam mindig más kiírt dátumot kaptam a szülésre, aztán a 12. hetin lett véglegesítve, az ottani méretek alapján, így 7 nappal korábbra hozták a kírást. Szóval lehet még egy héttel fiatalabb az a terhesség......

2014. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 A kérdező kommentje:
Március 3-án este csináltam a tesztet, tehát az előttinek kéne lennie. Nem tudom, milyen hamar tud kimutatni egy teszt...
2014. márc. 28. 14:18
 43/94 A kérdező kommentje:
Biztos szánalmas, de vettem ma egy tesztet... Még ki sem vettem a pisiből, már virított a két csík. Túl sok jelentősége nincs, de jólesett.
2014. márc. 28. 15:00
 44/94 anonim ***** válasza:
Szerintem várj 1 hetet! Nekem mikor tényleg csak üres petezsákom volt valós 8 hetesen, arra is azt mondták, hogy 1 hét türelem...! Persze missed lett a vége, de az esélyt meg kell adni!!!! Drukk, hogy minden jól sikerüljön!
2014. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm a szurkolást, a jókívánságokat!

Femibion800-at, Utrogestant, C vitamint és Magne B6-ot szedek. Meg kalciumot, de azt az allergiám miatt, hogy helyettesítsem a gyógyszert.

2014. márc. 28. 17:33
 46/94 A kérdező kommentje:
16:09 - és neked emelkedett a hcg-d üres petezsák mellett?
2014. márc. 28. 22:21
 47/94 anonim ***** válasza:
Nem néztek egyszer sem hcg-t!
2014. márc. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:

ha egyre erősebb a terhességi teszten a csík az is jó jel.

Csak van ott baba.

2014. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 A kérdező kommentje:

Csináltam tegnapelőtt egy tesztet. Épp hogy beletettem a vizeletbe, már jött elő a két csík, sőt, a terhességet jelző még élénkebben mint a másik.

Ettől függetlenül tartok tőle, hogy kezdek lassan lemondani valahogy erről. A hétvégén beszéltem még egy orvossal, ő sem kecsegtetett jóval. Mikor kérdeztem, mit tegyek, hallgatott, majd váratlanul azt mondta: tudja mit? Legyünk fatalisták! Várjunk az esküvőig, utána keressen meg. Mondjuk szerinte is emelkedhet a hcg nem aktív terhességnél. Fura, mikor gépek mást mutatnak, orvosok mást mondanak. Itt a testem, a sajátom, és nem tudom az igazságot. Bárcsak tehetnék egy utazást ide belülre, hogy lássam, mi van valójában!

Így nem megyek holnap újabb vérvételre, most már az esküvőre akarok koncentrálni, aztán meglátjuk.

2014. márc. 30. 17:06
 50/94 anonim ***** válasza:

én úgy tudtam, hogy hcg csak terhesség esetén van a szervezetbe, ezért nincs álpozitív terhességi teszt, max nagyon nagyon korán tesztel valaki és végül mégis megjön.


akkor nagyon egyedi eset vagy :) bízzunk abban, hogy a baba is várja az esküvőt :)


amúgy van valami terhes tüneted? bármi!!!! nem feltétlenül hányinger, akár puffadás, bármi.

ÉN nagyon nagyon korán teszteltem, és nem tudtam mitől puffadok minden nap, persze a kajára fogtam mindig, de bármit ettem nagyon puffadtam, de csak ebéd után, reggel semmi nem volt, aztán a teszt után esett le a dolog...... :)

sokáig tartott, úgy kb 2 hónapig is.

szagokat jobban érzed-e? vagy bármi? megnövekedett folyás.

sok testi tünet lehet, bár anélkül is lehet terhesség.

Szerintem is jó várni még, az esküvő után már kiderül biztosra, mert addig már muszáj lenne látszania a babának, sőt talán még szívhang sem ártana ha már lenne, ha nincs akkor sajnos tényleg valami nem volt jó nálad.

2014. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!