Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 kismama (? ) vagyok, több...

5+4 kismama (? ) vagyok, több sürgős kérdéssel?

Figyelt kérdés

Ma nézett a doktornő, 16.4 mm-es petezsákot talált elmosódó szikhólyaggal. 6 napja ugyanez volt, csak 9 mm-es petezsákkal.

Szerinte túl kicsit nőtt a petezsák. Utánanéztem, napi 1mm-t szokott. Vagy ez tényleg kevés?

A másik, hogy nem látott embriót. Kérdeztem, az nem lehet-e később látható, nincs-e olyan? Szerinte de, bár csak egy ilyen "nyögvenyelős" esete volt (30 év alatt!!!). Azért fura, mert én több fórumon olvastam, hogy ennyi idősen még nem látszott embrió. Akkor most tényleg keveset nőtt a petezsák?


Elküldött vérvételre, hogy ha csökken a hcg (eddig nőtt), akkor holnap kikaparnak, vagy hagyjam el az utrogestant, és kilökődik a ...nem tudom mi. De én nem szeretném. Ti mit tennétek?


2014. márc. 27. 11:50
 71/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést, kedves tőled!

Nagy dilemma volt, de nem mentem ma. Arra gondoltam, ha megint megturkálnak, szaladok ide-oda és kapok egy bizonytalan választ (amire nagy az esély), akkor testileg-lelkileg kiszúrok magammal.

Jól vagyok. Éjjel többször ki kellett mennem vécére, de egyáltalán nem volt pecsételés, a mellem az fájt, nem bírtam hason aludni :-).

Most már van pecsételés, de nem annyi, mint tegnap.

2014. ápr. 2. 12:30
 72/94 anonim ***** válasza:
Vérvétel sem lesz hétfőig?
2014. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:

akkor a helyzet végülis változatlan, vagyis a cici tünet továbbra is a pecsételés meg végülis hol van hol nincs.

Szerintem nem olyan rossz a helyzet, így ezek alapján. Nem akarom elhinni, hogy ha nem lenne baba abba a petezsákba akkor lennének ilyen tüneteid, meg a hcg is nőtt, múlkor mikor nézték.


A párod hogy viseli? Mit mond? Hisz abban, hogy lesz baba, vagy ő már feladta?

2014. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 A kérdező kommentje:
Semmi nem lesz már az esküvőig. Remélhetőleg.
2014. ápr. 2. 15:37
 75/94 A kérdező kommentje:

A párom miattam aggódik nagyon, hogy ne legyen bajom. Most feltettem neki a kérdésedet, és azt felelte, azt gondolja, van ott valaki és él.

Igen, a cici cuki, olyan mintha deréktól lefelé habozna a testem, deréktól felfelé pedig hinne benne.

2014. ápr. 2. 15:40
 76/94 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy a Párod sem adja fel és így áll hozzá :) mondjuk értem, hogy félt, de bizony a terhesség csupa aggódás és a szülés is. De nem elijeszteni akarlak :) csak hogy szokja az aggódást :)


Szagokra nem vagy érzékeny? Éhségérzet mennyire van nagyon brutálisan?

Mikor terhes voltam akkor sokkal hamarabb éreztem magam éhesnek és bizony a vacsi után is ennem kellett még, pedig nem voltam kívánós, legalábbis nem voltam az a mindenképpen epret kell ennem típus, csak szimplán hirtelen majd éhen haltam, de ez már a legelején is volt, meg nagyon fáradékony voltam. Hétvégét szinte átaludtam, hét közbe meg dolgoztam, ott valahogy azért bírtam.

Tudom nincs mindnekinek minden tünete (én nem hánytam) de esetleg ilyesmid van?

2014. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 A kérdező kommentje:
Hirtelen, letaglózó fáradtság, az van. Néha kis szédülés, "mindjárt megjön" érzés, és hát...kajálni azt bírok...
2014. ápr. 2. 23:48
 78/94 anonim ***** válasza:

MIndjárt megjön érzés volt nekem is több napig is, mikor teszteltem halvány pozitív lett és utána pár nappal jelentkezett ez a meg fog jönni. Tényleg azt hittem megjön. Aztán elmúlt. Úgy voltam vele tuti megjön, ez van..... aztán mikor a többedik napja volt, akkor már úgy gondoltam már ha akart volna megjött volna, most már nem fog :) aztán elmúlt, tényleg pár nap volt, talán 3-4 nap.

Éhség érzetem nekem is volt, este 10-kor muszáj volt ennem még valamit :) de ezt lehet hogy írtam már.

Na azért valami terhes tüneted van :)

Pocakod nem nőtt még? Nekem nagyon hamar nőtt, tudom még nem a baba volt, de hamar kellett variálnom az öltözködésemen.

2014. ápr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 A kérdező kommentje:
Holnap lesz az esküvőm. Enyhén vérzem, úgy értem, minden törlésre olyan. Biztos benne van a félelem meg a pánik is, de jó lenne megnyugodni.
2014. ápr. 3. 13:36
 80/94 A kérdező kommentje:
Tiszta őrület ez. tényleg, tünet még a gyakori vizelési inger.
2014. ápr. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!