Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+4 kismama (? ) vagyok, több...

5+4 kismama (? ) vagyok, több sürgős kérdéssel?

Figyelt kérdés

Ma nézett a doktornő, 16.4 mm-es petezsákot talált elmosódó szikhólyaggal. 6 napja ugyanez volt, csak 9 mm-es petezsákkal.

Szerinte túl kicsit nőtt a petezsák. Utánanéztem, napi 1mm-t szokott. Vagy ez tényleg kevés?

A másik, hogy nem látott embriót. Kérdeztem, az nem lehet-e később látható, nincs-e olyan? Szerinte de, bár csak egy ilyen "nyögvenyelős" esete volt (30 év alatt!!!). Azért fura, mert én több fórumon olvastam, hogy ennyi idősen még nem látszott embrió. Akkor most tényleg keveset nőtt a petezsák?


Elküldött vérvételre, hogy ha csökken a hcg (eddig nőtt), akkor holnap kikaparnak, vagy hagyjam el az utrogestant, és kilökődik a ...nem tudom mi. De én nem szeretném. Ti mit tennétek?


2014. márc. 27. 11:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult, bár már sejthető volt, mert a vérzésed erősödött.

Remélem minél előbb ismét terhes leszel és nem ilyen bizonytalan lesz, hanem mindjárt látnak mindent amit kell!!!!

Sok boldogságot a házassághoz és persze majd jó babavárást is!

2014. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 7. 14:08
 93/94 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy vagy?
2014. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit fáj a hasam csak néha, a vérzés gyakorlatilag megszűnt, a (bocs, kicsit naturalisztikus) végbelem fájt legjobban, azt hittem pár guggolásból felállás (és vécézési próbálkozás) után, hogy elájulok. Ma már az is jobb.

Az orvos a következő menstruációig megtiltotta (nem javasolta) a szexet, és majd a menstruáció után kell visszamennem kontrollra.

2014. ápr. 12. 14:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!