megjött a férjem eredménye:
8-10 millió és 85% nem mozog!!!! :(
azt mondta az urológus, hogy menjünk meddőségibe!!!
Huhhh, sajnálom, tényleg :( Sajna akkor hasonló az eredmény, mint nálunk.
8-10 millió/ml, vagy összesen van ennyi?
Az a 85% is elég aggasztó, szerencsére az nálunk valamivel több lett.
A férjem második eredménye 10,2 millió/ml, mennyiség: 4,5 ml. Mozgékonyság: 45% (ebből gyors:40%. A hormonjai sem túl jók, 5 értékből 3 határon kívül van, de sajna a dokink nem mondott semmit, csak hogy irány az urológus a herevisszérrel. Na de nem akarjuk a műtétet, legalábbis még nem.
Párodnak nem is akar csinálni a doki hormonos vérvételt?
Na de visszatérve a kérdésedre, amit én most szedetek vele: C vitamin 1000-es, E vitamin 200-as, Maca Vibe, Cink 15-ös. Ezekről azt olvastam, hogy mind a dbszámban, mind a mozgásban segítenek, hogy pontosan melyik melyikre hat nem tudom, de ha érdekel megkeresem neked :)
Ha esetleg van még valami kérdésed kérdezz csak, hátha hallottam már róla, és tudok segíteni :)
Mindent összevetve viszont szerintem nektek tényleg ajánlatos meddőségibe menni így, hogy mindkettőtöknél vannak problémák :(
I.
8-10 millió/ml
mennyiség: 2 ml
mozgás: gyors o%, nem programozott 5%, nem mozog: 85%
alaki rendellenességek, éretlen alakok, szerkezet 10%-a normális
Hát azzal a gyógyszerrel én is szemezek, lehet a MacaVibét lecseréljük arra, bár mi várunk 3 hónapot, aztán elmegyünk megint népszámlálásra, hogy javult-e valamit, ha nem, akkor tér át a párom a Fer14-re.
Nem is tudom mit mondjak, tényleg nagyon kevés a 10%, gyors nincs is benne, nem tudom mit lehet ezzel csinálni. Ennek ellenére én azt mondom, hogy szedesd vele azokat a vitaminokat amit írtam, C, E, cink, hátha segít valamit, hiszen nektek egyszer már összejött :)
I.
8-10 millió/ml
2 ml az összmennyiség
De akkor 85% nem mozog, nincs gyors, tehát a maradék 15% az aki él, csak lassú? -->85%nem mozog a maradék pedig csak kóvályog (nem programozott mozgás)
és sajnos az összmennyiség 10%-a normális szerkezetű
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!