Ki nem várja 24-re?

Figyelt kérdés
Mit éreztek,mikor teszteltek?
2011. okt. 22. 13:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia. Én 27.re nem várom. Konkrétan nem figyelem magam, nem számolom a napokat, sokszor azt se tudom, mikorra nem várom, vagy hanyadik napon is vagyok. Nem fogok elöbb tesztelni, csak aznap.

Te mikor tesztelsz? Mit érzel?

2011. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én!ár van 2 gyerkőcünk,ez a 2.-de úgy isten igazából 1.-próbálkozós hónapunk.Nem tudom,mi lesz.Ami biztos:a cicim változott(ez a férjemnek is feltűnt,mensikor nem szokott),de más nincs.Ilyenkor már szoktam barnázni(kis vérrel megspékelve),most az nincs,ám 2x-3x/nap volt egy kis halvány piros vér a wc papíron.Különben semmi.Amúgy sincsenek görcseim,meg felpuffadás.Nem akarom beleélni magam,így is úgy érzem,hogy teljesen rágörcsöltem a dologra(a 2 gyerekünk elsőre megfogant,ám már nem vagyunk"tinik"-39 évesek leszünk-igaz,a kisebb 3 éves,mégsem volt gond).Ha nem jön össze lehet,hogy az nagyon benne van a pakliban,hogy a férjemnek az elmúlt hónapokban komoly ízületi fájdalmai voltak(volt RTG-en,reumatológusnál,kapott antibiotikum-kúrát(konkrétan 3 héttel ezelőtt),és most derült ki,hogy sos ki kell venni a manduláját(nov.3.-án műtik is),mert az okozza minden baját,fájdalmát.Szóval lehet,hogy ezek a dolgok is bezavarnak "kicsit"?!.Ám én reménykedem...
2011. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szia első!


Én se tesztelek hamarabb,inkább várok pár napot,ha nem jön meg tesztelek.

Tüneteim,nagyon sokat iszom,és viszket a mellem,rengeteg csokit eszem.

Megpróbálom nem be élni magam.

Ti mióta próbálkoztok?

2011. okt. 22. 15:25
 4/15 A kérdező kommentje:

Szia második!


A műtéthez sok sikert kívánok,és jobbulást a férjednek.

Remélem mindannyiuknak össze jön a baba ebben a hónapban,és szép elő karácsonyi meglepi lenne a családoknak :)

2011. okt. 22. 15:29
 5/15 anonim ***** válasza:
én 26-ra nem várom. semmit sem érzek. a hőmet mérem és reménykedem. tesztelni majd csak 27-én fogok.
2011. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én!Még konkrétan semmit nem érzek de amikor ma voltam pisilni törlésnél éreztem h lent van a méhszáj tehát valószínű h holnapra meglátogat...a melleim feszülnek nőttek de ez mensi előtt is szokott sajna.Kedden megyek terheléses inzulinra kíváncsi vagyok nagyon.3 éve próbálkozunk.
2011. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia! Elsö vagyok! PCOs vagyok, van egy kisfiam, a kistesó 2,5 éve várat magára. Múlt hónapban volt sikertelen inszeminációnk, most még nem tudom az inszem eredményét, majd 27én tesztelek, ha aznap reggel nem jön meg. Elözö inszemnél pont két héttel az inszem napja után, reggel erös vérzéssel jött meg. Most kaptam duphastont, attól meg nem is fog megjönni, ugy tudom csak akkor, ha abbahagyom annak szedését.

Holnap várom az eredményt!

2011. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Köszi,a jókívánságokat.Ma teszteltem,sajnos negatív,ám a mensim se jött még meg.
2011. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Első,én is duphastont szedek,szerdán vettem be az utolsót,azóta nem jött meg,pedig kb mára vártam.

Mire kaptad a duphaston? cisztára?

Nekem van cisztám,júliusban megtréfált a menzim,56 napot késett,akkor derült ki hogy cisztás vagyok :(


Mindenkinek pozitív tesztet kívánok :)

Majd írjatok még.

2011. okt. 24. 17:41
 10/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Tesztet nem csináltál még?

A Duphaston abbahagyása után 3 nappal meg kéne jönnie, nem?

PCOs vagy?

Nekem inszemem volt, a beágyazódás elösegítésére kaptam, szdnem kell még 10 napig, aztán ha neg a teszt, abbahagyni.

Mondjuk hallottam, h a duphaston kitolja a menzeszt, de én akkoris csinálnék tesztet. Ha ciszta miatt lenne pozi, az gyorsan kiderülne.

Szorítok!

2011. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!