Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 11. re?

Ki nem várja 11. re?

Figyelt kérdés

Ki nem várja keddre? van már valami tünet, vagy bármi?

Ki mikor fog tesztelni?


2011. okt. 10. 07:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Nekem 11- e a 28. nap, de az utóbbi két hónapban 30 napra jött meg. Szóval nem tudom, hogy 11- re, vagy 13- ra nem várom, bár én már 11 sem nagyon várom...


Voltak tüneteim, de már egyszer jártam úgy, hogy minden bajom volt, beképzeltem minden létező tünetet, ami a nagykönyvben megvan írva, aztán meg semmi... a terhesség közelében sem jártam. Így most nem akarom beleélni magam fölöslegesen.


Bár az tény, hogy együttlét utáni 4. napon volt enyhe rózsaszín folyásom, azóta - bár nem feszül - megnőtt a mellem, és elég sokszor győzködöm magam, nem a terhességtől van hányingerem, hisz még nem is érezhetem. Pl.: tegnap este, olyan szarul voltam, hogy azt hittem hányni fogok. Dehát ez lehet vírus is... és tényleg nem akarok semmit bebeszélni.

2011. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
nekem is látványosan nőtt a mellem.hasam nagyon szokott feszülni a hasam kibírhatatlanul,meg párszor rajtam van a mindjárt meg jön érzés de már kb 1 hete
2011. okt. 10. 08:32
 3/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem mondanám, hogy feszül a hasam. Néha úgy érzem, hogy picit zavar a bugyi, de szerintem ez sem teljesen így van, inkább csak szeretném, hogy zavarjon.


Mint látod, elég óvatos vagyok! :)


Meg hát az is tény, hogy a 17. napon voltunk együtt, ami a 30 napos ciklust figyelembe véve éppen még bele is férhet, és 4 nap múlva rózsaszínes folyás, de nagyon kevés. Úgyhogy nem zárom ki, de nem is akarom beleélni magam!

2011. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Megint én, csak azt nem tudom eldönteni, hogy mikor teszteljek. Mert annyira utálok negatívat tesztelni, a csalódás miatt is, meg akkor mindig úgy érzem, hogy kidobtam a pénzt az ablakon...
2011. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
hát nekem 34-35 napra max megjön legutóbb 29 re jött meg de az meg múlthét csütörtökön volt általában 34 re megjön úgy hogy én szerdán tesztelek.
2011. okt. 10. 09:47
 6/32 anonim ***** válasza:

Én is úgy terveztem eredetileg, hogy pénteken tesztelek, vagy legfeljebb csütörtökön, de most már olyan kíváncsi vagyok! :)


Csak nekem nincs olcsó tesztem, csak dm, rossmann- ban tudok venni.

2011. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
ÉN tegnapra nem vártam és nem is jött, a hőm fent van még mindig, ilyen tejcsis, krémes folyásom van néha szurkál a hasam, tegnap mire hazaértem már megvesztem a nadrágtól mniden bajom volt. Erősen látszik az ér a mellemen hát nem tudom félek tesztet csinálni
2011. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
nekem x-epil 2db os tesztcsíkom van.
2011. okt. 10. 09:57
 9/32 anonim ***** válasza:
9:56 miért nem csinálsz tesztet? Elég egyértelműek a tüneteid, és késik is. Szerintem nem nagyon van mitől félned!
2011. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

9:56 os vagyok

[link]

ilyen a görbém, hát félek attól hogy negatív lesz és várook még pár napot (főleg hogy msot semmi pénz nincs nálam, páromnál maradt a pénztárcám)

2011. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!