Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/152 anonim ***** válasza:

* gumist akartam irni.


szoval kedves K, leirnad nekem mit ereztel a fiaddal?...csak lassam remenykedhetek-e egy kisfiuban...:) olyan jo lenne, tokeletes csalad: anya, apa, kisfiu, kislany:)

2012. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/152 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!:)


Eszter, én nem nagyon értek a méhvastagság-dologhoz, de ha vastagodott picit, az biztosan nem jelent rossz dolgot, hiszen akkor még jobb esélye van beágyazódni a babának, nem? A 2-3 napos menzis ingadozás sztem nem baj, belefér, sok mindentől függ egy adott ciklusban. Ami a hosszát illeti, már több helyen is olvastam, hogy semmit nem befolyásol, hogy mennyire erősen vérzel, és hogy 4 napig vagy 7 napig. Persze a nagyon extrém eltérések, mondjuk 1 napos menzi... biztosan kivizsgálást érdemelnek, de sztem te rendben vagy!:)


Hogy alakulnak a tüneteid??


Madlow, hát ezen most jót mosolyogtam, de leírom neked, te pedig cserébe leírod, hogy kislányodnál hogy volt, mert mi meg most kislányt szeretnénk nagyon.:))

OK, tehát 8-án voltatok együtt - és mikor lehetett az ovud, érezted? Kislányodnál hogy volt annak idején?

Én annak idején aug. 8-án voltam együtt párommal, és aznap volt a pé-m, bár semmit nem éreztem belőle, mert spontán volt a dolog, 4-5 nappal a szokásos előtt (csak genetikus erősítette meg később).


Tünetek kisfiamnál: együttlét után 5 napra hasszúrka, 7-8. napon pedig menzis hasfájás egész nap. Utána semmi, csak 1x megszédültem egy pillanatra. Nemvárt előtt 2 nappal szinte elborítottak a hormonok, olyan ideges feszültség volt rajtam, kivert a víz, meg ilyenek. Másnap teszteltem pozit, és rá 1 napra iszonyat erős menzis görcsöm volt, de soha ilyet nem éreztem, nem szokott fájni a menzim.

Aztán pár napig megint nem volt semmi, megvolt az esküvőnk, akkor már nem nagyon volt étvágyam, és rá pár napra mentünk nászútra, ott pedig már MINDENTŐL émelyegtem, de nem csak szagoktól, hanem színektől is (pl. a saját festett hajszínemet sem bírtam elviselni, vissza kellett barnítanom, meg leszedettem az esküvői műkörmömet, mert ránéztem és majdnem hánytam, meg nem bírtam a világos élénk színekre ránézni, ilyenek). És: pár napon keresztül minden nap nagyon erős menzis görcseim voltak, olyankor csak feküdtem és vártam, hogy végre elmúljon. Sajnos akkor még nem volt dokim, így nem tudtam, hogy a magne b6 segített volna.

Aztán pár nap múlva a menzis hasfájás elmúlt és kb. a 7. héttől pontosan a 12.-ig megmaradt az émelygés, szín-szagundor.

Hát ennyi.

Nekem a hasamon semmi nem látszott nagyon sokáig, bőven a 20. héten voltam túl amikor már észre lehetett venni valamit, ha nagyon figyelt az ember.:) De ez inkább alkati kérdés lehet, nem hiszem, hogy a baba nemének van hozzá köze.:)


Igazából, ha őszinte akarok lenni: a tüneteknek sem hiszem, hogy sok köze van a nemekhez...:))) és mivel minden terhesség más, ahogy mondják, az sem garancia, hogy a Te előző terhességed esetleg más volt.

DE: én is belekapaszkodnék.:)))


Én inkább az ovu-együttlét kombinációban látok értelmet, bár sokan mondják az étkezést is: kisfiúnál sóban-húsban-szénhidrátban gazdag étrend segít, lányoknál: kalcium-magnézium, gyümik-zöldségek-sovány husik. Persze - erről a részről már lekéstünk, mert 1-2 hónappal előtte érdemes elkezdeni, de ha te így étkeztél eddig, akkor ez is segíthetett.:)

Mindenesetre, nagyon kíváncsi leszek, remélem, megírod majd olyan 14 hét múlva az "eredményt"!!!:))))


K.


UI: nekem olyan érzésem van most, mintha közeledne a menzim. Nem görcsöl, hanem inkább olyan feszítő érzés a háttérben. Nem sok jót látok ki belőle, de majd meglátjuk...

2012. jún. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/152 A kérdező kommentje:
Sziasztok,már csak két nap van nemvártig,hétvégén vagy hétfön tesztelek ha nem jön meg amit nagyon remélek.K. te mikorra tervezed a tesztelést?Köszönöm hogy válaszoltál :) A tüneteim ugyan azok,étvágytalanság,fáradékonyság,aludhatnék,enyhe mellfájdalom,feszülés lent a hasamnál.Nagyon reménykedem,drukkolok a pozihoz.Szép napot nektek
2012. jún. 26. 10:09
 84/152 anonim ***** válasza:

sziasztok!

K-nak valaszolok:

en a ciklus.hu-n vezettem a ciklusaimat, aszerint ovulacio utani elso nap vagy ovu napjan foganhatott (most visszanezve mar nem irja h milyen nap volt...csak azt hogy akkor fiura volt esely)

kinai naptar szerint is fiu:)) nagyon remenykedem!

kislanyommal ugy volt hogy nagyon fajtak a melleim,mindig olyan mindjart megjon erzesem volt, aminek orultem is mert nem terveztunk babat... es pont a 6. hettol elkezdtem emelyegni,sokat hanytam, semmit sem ettem, meg a vizet is kihanytam, jol le is fogytam. tudni kell hogy nem voltunk hazasok, en meg csak 21 evet toltottem, epp akkor fejeztem be az egyetemet es alltam munkaba, szoval nagyon megijedtem hogy most mi lesz...? a szuleim nem is ismertek a paromat, iiletve probaltam beszelni nekik rola, de hallani sem akartak mondandomat, mert roman, ez nagy csapas szamukra.


szoval tunetek nagyjabol annyi: nagyon az elejen iszonyu mellfajas, menzis gorcsok (ezek kozul egyik sincs most, csak mehosszehuzodasokat erzek) kesobb hanyinger, 2 hetig, aztan semmi


en most allandoan ehes vagyok, ma 6kor keltem mert nem birtam aludni az ehsegtol, mar 2x reggeliztem, egyszer otthon, egyszer itt munkaban, de megint ehes vagyok...alig varom h 2 ora mulva hazamehessek ebedelni....hmmm finom lecso:))

2012. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/152 anonim ***** válasza:
Eszter, en biztataskent irom, akkor kezdtem el babara gyanakodni amikor azt a feszulest ereztem a hasamban. bar elozo terhessegnel ilyet csak 4. honap korul ereztem eloszor, de ahogy feszult a hasam mult heten, en mar terhesnek ereztem magam...
2012. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/152 A kérdező kommentje:
Szia Madlow.Nagyon örülök hogy sikerült nektek a baba,olyan jó ilyeneket olvasni.Remélem én is csatlakozhatok majd hozzád a kismamik táborába ^-^ És remélem hogy K. is bebabásodik :) Szerintetek ha most tesztelnék kimutatná ha sikerült?Tegnap amúgy nagyon hamar ideges lettem kis dolgokon,veletek is volt ilyen.Mikor még nem tudtátok hogy terhesek vagytok akkor milyen lelkiállapotba voltatok?K. neked milyen tüneteid vannak?
2012. jún. 26. 11:44
 87/152 A kérdező kommentje:
Egyik volt középiskolai osztálytársam is terhes ő 1-2 héten belül szülni fog,kislányuk lesz és Noéminek fogják hívni.Párom nagyanyja megkérdezte tőlem hogy terhes vagyok én meg mondtam hogy nem erre ő szerinte meg igen ennek 1 hónapja,remélem igaza lesz most.
2012. jún. 26. 11:48
 88/152 anonim ***** válasza:
28 ig 2 nap van....szerintem ha terhes vagy egy halvanyat kimutat...drukkolok nektek!
2012. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/152 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem mutatná ki! Türelem, ezt a 2 napot bírd ki valahogy, bármilyen nehéz is!
2012. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/152 anonim ***** válasza:
100%

K. vagyok.:)


Madlow, akkor igen sanszos az a fiúcska!:)

Remélem, a szüleid már megbékéltek a párválasztásodat illetően, hiszen nem tök mindegy, milyen nemzetiségű, ha szeret téged, te pedig őt??


Eszter, miből gondolta vajon párod nagyija, hogy terhes vagy, nem kérdezted meg?:)

Hát, tényleg nem tudom, hogy kimutatná-e a teszt, annyi félét írnak itt is a lányok, valakinek már mutatott egy halvány csíkot, valakinek még nemvárt napján sem, pedig középidőben fogant - szóval kétesélyes.:) Ha bírod a negatív teszt látványát, és nem veszed úgy, hogy akkor most már mindegy, akkor lőjj el egyet, de ha nem, akkor inkább várd meg a pénteket.:)


Nekem délelőtt fájdogált-feszült a hasam, menzi-szerűen, bár hozzá kell tennem, hogy nekem amióta szültem, egyáltalán nem fáj a menzi. Előtte sem volt vészes (amikor még tablettát szedtem), de most meg sem érzem, csak picit feszül a hasam.

Semmi más tünetem nincsen. Ha nagyon bele akarnám magyarázni, akkor megemlítenék egy pici émelygést is, de ez inkább csak olyan, mintha megcsapna a "szele", szóval melegítem a kaját, és pillanatra úgy érzem: nem is kívánom, nem is vagyok éhes, zavar a kaja gondolata. De ez csak pár pillanat, aztán végül is megebédelek rendesen.

Szóval, ez simán lehet a melegtől is, vagy attól, hogy mostanában sokszor keltem éjszaka a kisfiamhoz - aki egyébként hálistennek nagyon szépen rendbejött már!!!:)


Eszter, képzeld, ma a Rossmann felé jártam, és vettem 2 tesztet, ha már ott voltam.:)) Facelle az egyik és vm Expect a másik, erről még nem is hallottam, de olyan szép kazettás fajta és csak 669 Ft volt, szóval nem lehetett otthagyni.:) Égek a vágytól, hogy ellőjem holnap a Facelle-t (ez sima tesztcsíkos), és ha negatív, akkor pénteken a kazettásat.:) De még majd meglátom. Ha lesz lelkierőm, akkor kibírom péntekig.:) De az igazság az, hogy bármekkorát is csalódok utána, én szeretek tesztelni, szeretem ezt a fajta izgalmat, amíg várom a csíkok megjelenését, és még utána is fél órákig forgatom a fény felé, hátha mégis látok vmt.:))))

2012. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!