Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/152 anonim ***** válasza:

drukkolok mindenkinek aki meg ezutan fog tesztelni!

en egyre jobban emelygek, de a mellem meg nem faj, vagy nem erzem a valtozast ugyanis meg szoptatok es ha munkaban vagyok bizsereg a felgyult tejtol. a hasam viszont sokszor fajdogal es en felek, de most meg nem mehetek dokihoz csak jul 1 utan. most azon fogok lenni hogy elvalasszam a mar 2 eves lanykamat, mert szerintem ugy egeszseges!

2012. jún. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/152 anonim ***** válasza:

Eszter, az émelygés kaja után az nagyon jó!:)

Én is félek a negatívtól, és most valahogy nem is érzem magam babásnak, pedig eddig nagyon optimista voltam.


Madlow, magne b6-ot esetleg a méhösszehúzódásokra? Amíg nincs vérezgetés, addig tök normális, hogy nagyon fáj a hasad! Ksifiamnál én a nemvárt körüli időszakban olyan szinten fetrengtem, hogy az ágyból nem tudtam kikelni, csak vártam, mikor múlik el a görcs. Doki szerint tök normális volt, egyrészt: emlékszik a szervezet, hogy ilyenkor menzinek kéne lennie, másrészt, már kezd nőni a méh, szóval nem csoda a fájdalom.

2012. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/152 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kedves Madlow,köszönjük szépen a drukkot,remélem majd úgy lesz :)

Jó lenne ha sikerülne nekünk is :)

És Kedves K!Nagyon bízom hogy neked is pozitív lesz a teszted:)

Nagy öröm lenne ha egyszerre lennénk babásak :)

2012. jún. 25. 10:46
 74/152 anonim ***** válasza:
igen, magneb6 ot fogok szed, elozo terhessegemnel is azt szedtem vegig, de akkor igy az elejen nem fajt, sot, 6. hetig semmi sem volt. lehet hogy most kisfiut varok?
2012. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/152 anonim ***** válasza:

[link]


itt a csikos! (valami roman gyartmannyal teszteltem, ne kerdezzetek mi a neve:D)

2012. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/152 A kérdező kommentje:

Még egyszer szeretnék neked Gratulálni :)

Nektek az első terhességeteknél mikor jöttek elő az erek a hasatokon és a melleiteken??

Normális hogy nincs étvágyam??

2012. jún. 25. 16:51
 77/152 anonim ***** válasza:

hat nagyon a vege fele...talan 7. honapban?nem is emlekszem, mert nalam nyoma sincs terhessegnek, striak se lettek, bor is visszamnet, visszerek se latszanak...

ami az etvagyat illeti, en folyamatosan eszem...most pl napraforgo magot, de iment ettem meg 2 banant, megittam 1 liter citromos vizet, nektarint ettem, kekszet, azelott meg ebed volt 1 korul, leves es masodik, persze reggeli is volt, 2 tukor tojas, ubi, paradicsom...es mindezek utan ehes vagyok...

2012. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/152 anonim ***** válasza:

Hú, ez jó erős csík Madlow!:) Sejted egyébként hogy mikor foganhatott? Hát, lehet hogy most kukacos lesz!:)

Köszönjük a bíztatást, bárcsak nekünk is ilyen szép tigrises lenne a tesztünk!:)


Eszter, nekem csak a mellbimbóm változott nagyon az elején, de egyik barátnőm most babásodott, és neki már az elején beeresedett!

Az étvágytalanság nekem kereken az 5. héten jelentkezett, aznap volt az esküvőm.:) A leves még nagyon-nagyon jólesett, de utána már semmit nem bírtam enni, egyáltalán nem volt étvágyam. Pár napra rá pedig elkezdődött a nagyon durva émelygéses-hányingeres időszak (bár végül 1x sem hánytam konkrétan), ami eltartott a 12. hétig.


K.

2012. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/152 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert nekem eresek a melleim meg a hasamnál is oldalt,meg nagy mellbimbó,meg érzékeny.Március óta meg érdekesen jött meg márciusban 5 nap késéssel,áprilisban pontosan,májusban 3 nappal előbb,júniusban 2 nap késéssel és mindegyik csak 3 napig tartott ami nagyon enyhe volt,pedig erős szokott lenni és általába 4-5 napig tart.

2 hónapja voltam nődokinál azt mondta minden rendben,megnéztem a régi leleteimet is és 0,5mm-t nőtt a méhem :S

Lehetséges??Mitől lehet??

Bocsi ha hülyén hangzik,nem kötelező válaszolni.

2012. jún. 25. 17:28
 80/152 anonim ***** válasza:

Pontosan tudom mikor fogant, junius 8an reggel 7 korul:))ferjem akkor hajnalban jott haza nemetorszagbol, nekem is esett:)) 4 hetes 3 napos vagyok:)


a hasam akkora mint kb 4. honapban, a nadragjaim mind szoritanak, le kell turnom nagyon a humisakat...

2012. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!