Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/152 anonim ***** válasza:
az en mellem is feszul neha, de azert van szerintem mert megint felgyult a tej, a szoptatast meg ritkutjuk addig amig elmarad:)
2012. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/152 A kérdező kommentje:

Mi sem tudatosan csináljuk,ugyan úgy vagyunk vele mint Madlow(remélem jól irtam :))

Ha jönni akar úgy is jön,nem dönthetjük el mikor jöjjön,csak reménykedhetünk :)

És várjuk a csodát,mikor majd a karjainkban tarthatjuk,ölelhetjük.

2012. jún. 21. 19:36
 33/152 anonim ***** válasza:

Nekem is 25-ös x-epil tesztem van. : ) Februárban vettem és elhatároztam, hogy csak a 30. napon csinálom meg. Max a 27.napon szokott megjönni, ez a 25-e, így csak 28-án tesztelek, ha aktuális lesz még. Eddig jól bírtam, hogy nem csinálom meg, de nem tudom mi lesz ha késik. : )

Ma a nyugágyban fekve éreztem, hogy feszül kicsit a hasam. Ilyen még nem volt. Úgy álltam hozzá ehhez a hónaphoz, hogy esélytelen, mert elég stresszes heteim voltak ovu körül. De párom azt mondta egyik nap, hogy úgy érzi, hogy most sikerült. Eddig nem került szóba ez, csak amikor megjött akkor szoktam mondani, hogy most még nem lesz baba. Nagyon bízom benne, hogy igaza van. Olyan jó lenne!!! De nem akarok álmodozni.

Én csak az utolsó napot nem szeretem. De ha megjön, akkor megnyugszom, hogy most már tudom mi van.

De hosszú lettem! Remélem sorba csináljuk a pozi tesztekek!

L

2012. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/152 A kérdező kommentje:
Kedves L!Hát nem tudom lehet én sem fogok bírni magammal ahogy telnek a napok.De javaslom próbáld magad lefoglalni valamivel,én is azt teszem.Én is remélem hogy sok pozitívat fogok olvasni :-)
2012. jún. 21. 20:24
 35/152 A kérdező kommentje:
Én is X-Epilre gondoltam,nektek mi a véleményetek róla?Esetleg más tesztek?10-esből melyik a jó?Szép estét ^-^
2012. jún. 21. 20:26
 36/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)


Eszter, én sajnos nem vagyok jártas teszt-típusokban, annak idején 2 éve egy 10-es érzékenységűt vett párom a gyógyszertárban (talán Medilab? nem tudom), és reggel azzal teszteltem egy nagyon halványat. Napközben csupa rosszat olvastam erről a tesztről, ezért délután vettem egy x-epilt (a 2 darabosat) és pisilés után 1 órával pisiltem egy újabbat a teszttel, és szinte még erősebb volt a csík, mint a reggeli 10-es érzékenységű.

Aranyos vagy, én szívesen tartanám veletek a kapcsolatot a későbbiekben is!:)


Madlow, ez olyan aranyos volt, hogy mindannyian oroszlánok legyetek.:))) Az én kisfiam Kos - mindig ettől a jegytől tartottam a legjobban, és rimánkodtam, hogy májusi legyen, Bika, mint én. De ő korábban akart jönni (na ja, hülye doki is rásegített:/), így Kos lett. Világ legédesebb kisfiúja, így innentől kezdve én már nem figyelem a jegyeket, csak jöjjön és egészséges legyen.:)


L.: a pasik megérzései be szoktak jönni ilyen téren!!!


Csajok, nekem valahogy olyan megérzésem van (elég boszorkányos vagyok néha:), hogy itt mindannyian babásak leszünk most ebben a körben!!!:)


Figyelemelterelés sajnos nálunk most megvan: kisfiam már napok óta beteg, nem akar múlni a láza, már mindannyian készen vagyunk, ma délután megyünk vissza a dokihoz, remélem most már ír fel vm normális gyógyszert. Olyan bűntudatom van, amikor eszembe jut izgatottan a hétfői tesztelés, miközben az én kis Mókusom meg küzd a lázzal.:(

Tünet nekem már csak az enyhe hasfájás van, meg pár más dolog is, amit viszont most már a kialvatlanság számlájára írok (fejfájás, hőemelkedés-szerű tünetek, szédelgés) egyértelműen.

De valamiért érzem, hogy babás vagyok.:)


K.

2012. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/152 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Örülök neki :)

Én is bika vagyok,Nekem mindegy hogy milyen csak jönne már a babó :)

Én hiszek a boszorkányságban,a jósnőkben és nagyon remélem hogy bejön az amit érzel :)

Az mindenkinek maga lenne a csoda :)

Jajj szegénykém biztos hamar meggyógyul,az orvos nem irt neki semmi használható gyógyszert??Szegény csöppség,harcol a betegséggel mint egy katona :)

Nemrég műtött sérvvel lehet természetesen szülni??

2012. jún. 22. 12:02
 38/152 anonim ***** válasza:
Csajok, én tiszta szívből drukkolok mindegyikőtöknek! De higgyétek el, még korai bármit is érezni, has szurkát is legelőször akkor lehet érezni, amikor meg kellene jönni, max előtte egy vagy két nappal! Ha nagyon akar babát az ember, produkál érzéseket, az tuti! Én volt, hogy már azt is éreztem alig szex után anno, hogy mozog a baba! Viszont amikor tényleg terhes lettem, akkor aznap, amikor meg kellett volna jönnie, egy pici meg akar jönni érzés volt, semmi más! Hányinger pedig a 7.-ik héttől talán, addig semmi tünet! Ettől függetlenül én szurkolok mindegyikőtökek, remélem, mindegyitek babás, aki szeretne babát! Majd azért írjátok ki a teszt eredményét!!!! Szorítok mindenkinek!!!
2012. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/152 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt érdemes elolvasni! Itt is azt írja, hogy a haszurka is csak az elmaradt menstruációs nap körül érezhető! És ha 28-ra nem várjátok, az még odébb van! A kérdés pedig 20.-án íródott, több, mint egy héttel a nemvárt előtt! Akkor még lehetetlen tüneteket produkálni! Akkor még nem is ágyazódott be a baba!

2012. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/152 anonim ***** válasza:

de en mara nem vartam...nem jott meg, de meg megjohet, mert ugy erzem magam mint mensi elott:(( nem is tesztelek...


(ha mar a horoszkoprol is esik szo, minden legyen csak skorpio nem a kovetkezo gyerekem, mert skorpio nincs jo viszonyban az oroszlannal. van skorpio tesom, tudom milyen:) )

2012. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!