Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem reggelre leesett a hőm és dél körül meg is jött. : ( Úgyhogy várnom kell legalább 1 hónapot a babára. : )

Remélem én vagyok a kivétel, ti több sikerrel jártok. Szoríok nektek!

L

2012. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/152 anonim ***** válasza:

Lanyok, annyira izgatott es boldog vagyok!!!!

nem birtam holnapig varni, mag teszteltem es igen, TERHES vagyok, KISBABAM LESZ!!!! olyan jo erzes....annyira boldog vagyok!

most igy erzem magam fizikailag: emelyges, gyakori vizelesi inger, enyhe faradtsagerzet, es nem tudom hogy ez most jo e vagy bajt jelent de mehosszehuzodasokat erzek, eleg gyakran. most csak az 5. hetbe lepek, de jovo heten programozok nodokihoz. kivanom hogy nektek is sikeruljon!!!! irjatok hogy vagytok!

2012. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/152 anonim ***** válasza:
ja es nekem egesz mult heten olyan hasfajasaim voltak mint mensi elott es neha,nagyon ritkan ilyen mehosszehuzodas, inkabb utobbi napokban. a folyasom most nagyon keves, egesz heten keves volt es feher, kremes.
2012. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/152 A kérdező kommentje:
Szia K!Akkor drukkolok a holnapi pozitív teszhez,remélem sikerül.Madlow neked meg hatalmas gratuláció a babához és jó egészséget nektek,esetleg majd tennél fel a pozitív tesztről képet? :) Amúgy nekem is nagyon kevés fehér krémes folyásom van,pedig sokkal több szokott lenni a mellem meg enyhén fájdogálnak.
2012. jún. 24. 18:41
 65/152 A kérdező kommentje:
Kedves L!Nagyon sajnálom de új reményt kaptál és mint tudjuk a remény hal meg utoljára.Ne add fel továbbra is drukkolunk :)
2012. jún. 24. 18:43
 66/152 anonim ***** válasza:
igen, majd teszek fel kepet, csak legyen erom! egyre faradtabb vagyok, most meg munkaban....es sajnos olyan helyen dolgozom ahol cigarettaznak, nem tudom hogy mi lesz, nem akarom az egeszsegunket kockaztatni de szuksegem van a munkaviszonyra.
2012. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/152 anonim ***** válasza:

Madlow gratulálok!!! : )


L

2012. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/152 anonim ***** válasza:
Gratulálok Madlow! Remélem, többen is ilyen örömhírt fogtok közölni! Bennem még mindig bennem van, amikor pozitívat teszteltem, pedig már két éve! El sem akartam hinni annyi egy csík után a két csíkot! Másnap rohantam a boltba új tesztért, azt hittem, nem jó az első! Az is erős két csík volt! Nem lehet leírni azt az örömet! Sok sikert csajszik! Majd írjátok le, mi az eredményetek!
2012. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Először is: Madlow nagyon-nagy gratula!!!!!:) Igen, kérünk képet a pozi tesztről, olyan jó ilyesmit látni, legalább monitoron...


L: nagyon sajnálom, tudom milyen érzés.:( De jön az újabb hónap, tudod!!


Hát én ma reggel teszteltem, de fullra negatív.:( Pedig direkt vettem ezt a DM-es Corax-ot, amiről itt sokat olvastam, és rá volt írva, hogy már 10 napos terhességet is kimutat. Hát gondoltam: ha ciklus elején tényleg történt valami, azt tuti kimutatná, ha meg később a 10. napon lett volna a pé-m (akkor hajnalban volt erős hasszúrka), akkor meg azért mutatná ki, mert akkor az 11 napja volt.

X-epil is fullra negatív.


Amúgy ez a Corax nagyon fura volt, mert első pár pillanatban halvány rózsaszín csíkra színeződött a teszt-csík, aztán ahogy ment tovább a "minta" és kezdett megjelenni a kontrol-csík, úgy tűnt el teljesen a teszt-csík.

Ilyen volt már valakinek??? Vagy ez a normális a teszteknél, hogy először mindenképpen csíkos lesz a tesztrész is, és ez jelzi, hogy jól működik a tesz, de csak akkor marad meg a csík, ha tényleg van baba???


Na mindegy. Most nem is tudom, hogy teszteljek-e Eszterrel a hétvégén, vagy most már várjam ki a papír-szerinti nemvárt napját (júl. 3.) és akkor.


Egyébként annyi a tünetem, hogy enyhén érzem a hasam, menziszerűen, de nagyon enyhén.


K.

2012. jún. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/152 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Kedves K :)Akkor majd teszteljünk eggyütt,remélem bejön a megérzésed,lehet hogy korai volt a teszt,én nagyon tartok a negatívtól.A tüneteim tegnap volt egy erősebb hasszurkám a bal petefészkemnél,nagyon minimális épp hogy pár csepp folyás,és enyhe mellfájdalom,egyes kaják után hányhatnék.Pár nap és meglátjuk hogy sikerült összehozni.
2012. jún. 25. 09:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!