Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
 111/152 anonim ***** válasza:
az en melleim egyeltalan nem fajnak, elozo terhessegnel viszont majd leszakadtak! meg nem is hanyok, bar lehet korai lenne. ma vagyok 4 hetes 5 napos:)
2012. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Végül nem pénteken fogok tesztelni, mert közben eszembe jutott: holnap vendégségben leszünk és ott is alszunk, tehát csak péntek este jövünk haza. Úgyhogy: szombat reggel lesz a tesztnapom!

Eszter, te is akkor tesztelsz?

2012. jún. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/152 A kérdező kommentje:
Szia K!Én vasárnap,mert én meg szombaton látogatok haza és korán megyek,meg majd viszafele veszek tesztet.Egyre izgalmasabb :) Más nagyon kíváncsi vagyok hogy mi lesz nekünk.
2012. jún. 27. 14:18
 114/152 A kérdező kommentje:

Sziasztok Csajok!

Hogy vagytok?Minden rendben veletek?Nekem egyre jobban fájnak a melleim ezt vehetem egyfajta jó jelnek?

Szép estét nektek és jó éjt :)

2012. jún. 27. 20:01
 115/152 anonim ***** válasza:

Eszter, sztem rosszat semmiképpen nem jelent.;)


Én most nem leszek egy darabig a vendégeskedés-látogatás miatt, de hétvégén jövök, akkor reméljük már sok minden ki fog derülni!:)


Nekem egész nap menzis hasfájásom-feszülésem volt, nagyon feszült-húzódott a méhem. Aztán elmúlt és egy pár óra múlva megint. Most estére OK, nem fáj, viszont megint olyan émelygős érzésem van. Tortát csináltam a holnapi ünnepléshez, és ahogy kóstoltam a krémet, nagyon kellemetlen érzésem volt gyomortájt.

Hideg, citromos sört viszont nagyon megkívántam, és mivel ez alkoholmentes, hát nem is fogom vissza magam, ez most jólesik.:)


Puszi mindenkinek!


K.

2012. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/152 A kérdező kommentje:
Szép jó reggelt csajok!Ma van nemvárt napja,ilyenkor már nem szokott fájni a mellem de hál istennek még mindig fáj.Általában reggel szokott megjönni de még semmi.Remélem nem is jön és vasárnap meg zebrásodok. Kedves K.Neked pedig kellemes vendégeskedést kívánok érezd jól magad :) Madlow te meg vigyázz magatokra :)
2012. jún. 28. 08:55
 117/152 anonim ***** válasza:

Jo reggelt nektek!

arra gondoltam hogy ezelott egy hettel en is ugy voltam mint ti:) vasarnap biztos csikosak lesztek!!! alig varom a jo hireket toletek!

2012. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/152 A kérdező kommentje:

Szia Madlow.

Jajj már annyira várom a vasárnap reggelt.Még mindig nem jött meg :)

Most kezd csak igazán izgalmas lenni a dolog :)Úgy érzem hogy szinte mindig melegem van,a homlokom is melegebb,a melleim is fájnak még olyan mintha a mirigyek durrantak volna be vagy nem tudom.Nektek volt beágyazódási vérzés?Annak nemkötelező lennie,jól gondolom.

Étvágytalanság,folyamatos fáradtság,folyton aludhatnékom van a derekam nagyon fáj,és inkább gyümölcsöt meg zöldséget ennék,a zsírostól valahogy hányingerem van.

Nagyon szorítok mindkettőnknek remélem csatlakozhatunk Madlowhoz :)

Puszi nektek csajok :)

2012. jún. 28. 10:13
 119/152 anonim ***** válasza:
Madlow: én sehol nem írtam negatív tesztről...
2012. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/152 anonim ***** válasza:
57%
akkor gratulalok ha pozitivat teszteltel...mas hozzafuznivalo?
2012. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!