Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
 131/152 A kérdező kommentje:
Sziasztok,nem hülyeség hogy előbb teszteltél van akinek előbb kimutatja.Igen eléggé idegtörő de a reggel már nincs messze,nekem is megvannak az enyhe görcsök meg a kevés fehéres folyás.Holnap reggel minden kiderül.Puszi lányok és kitartás ebbe a melegbe
2012. jún. 30. 18:48
 132/152 anonim ***** válasza:

Eszter, mivel fogsz tesztelni?


K.

2012. jún. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/152 A kérdező kommentje:
Jó reggelt lányok,nekem sajnos nem lett az,negatív lett a teszt mind a kettő(facelle)a mellem még fájogat,majd pár nap múlva ha nem jön meg újra megpróbálom.Lehet a meleg miatt késik.Puszi csajok
2012. júl. 1. 08:53
 134/152 anonim ***** válasza:
lehet tul korai volt, meg van remeny ha nem jon meg! nem mindenki egyforma, nekem elozo terhessegemnel 6. heten is meg csak nagyon halvanyal latszodott a masodik, azelott negativ volt...
2012. júl. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/152 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet megfog jönni,mert ma volt egy borsónyi barnázásom,de a mellem még fájogat.Nem tudom,nagyon félek,sztem nem sikerült most sem.Szerintetek mi lesz ebből,mikor teszteljek?És milyennel.
2012. júl. 1. 12:00
 136/152 A kérdező kommentje:
Ha a Jónás módszert vesszük figyelembe akkor a szerint 19.-én volt ovum és most vagyok a 12.napon.Ez így lehetséges,ti hisztek benne?Köszi csajok,azért még reménykedem.Puszi nektek :)
2012. júl. 1. 12:44
 137/152 anonim ***** válasza:
en nem ismerem a jonas modszert, vagyis olvastam rola de nem alkalmaztam. en csak a ciklus.hu-t vettem figyelembe...az elmult masfel evben aszerint vedekeztunk is.
2012. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/152 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok lányok? teszteltetek? irjatok valamit:)
2012. júl. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/152 A kérdező kommentje:

Nekem ma reggel sajnos megjött :(

Hiába vártam a csodát,remélem egyszer sikerül.De azért remélem tartjuk a kapcsolatot :)

2012. júl. 2. 10:35
 140/152 anonim ***** válasza:

Eszter, pont akartam írni, hogy még van remény nálad, erre látom, hogy pont most írtál.:( Sajnálom.:(


Nekem még tegnap este megjött, 26. napra, este, teljesen váratlanul. Még reggel teszteltem, az negatív volt.


DE: nem adjuk fel, Eszter, ne csüggedj, itt a következő hónap máris!:) Rögtön menzi után is érdemes próbálkozni, van akinek akkor van pé-je 28 napos ciklus mellet is.:) Fel a fejjel!!!:)


Madlow, neked pedig boldog babavárást, vigyázz magatokra!


Puszi:

K.

2012. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!