Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
 101/152 anonim ***** válasza:
En sportfogadas-irodaban dolgozom, ami egy barral van egybekotve. van netem, iroasztalom! szerencsere nem kell mrohangalnom is, nem vagyok felszolgalo. es amikor nincsenek kliensek kinn ulok a teraszon, ennyi amit tehetek egyenlore!
2012. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/152 anonim ***** válasza:
57%

de tenyleg, ennek a valakinek mi koze volt hozza? valoban aggodom a munkahelyem miatt, amiatt hogy fusttel kerulok kapcsolatba, de kell a munkaviszony, es elobb voltam alkalmazva mint terhes, ha tehettem volna mast valasztok. nekunk is van KFTnk, de meg csak most alapitottuk es elobb konyvelot meg elarusitot kell alkalmaznunk es az is eleg sokba kerul, es megfontolom hogy magam is alkalmaztassam hogy tobb gyest kapjak. de ezek mar anyagiak....


neha meg en sem hiszem el, de valoban ugy erzem magam mint egy terhes:) es ez fontosabb mindennel! orulok hogy igy beszelgetni tudtunk, es nagyon nagyon drukkolok nektek, hogy ti is pozitivat teszteljetek.!!!! aztan egyutt megvitatjuk a tobbi tunetet:)) majd mutogatjuk egymasnak az ultrahangkepeket es meseljuk a szulestortenetet! hajra csajok!


egyebkent mennyi idosek vagytok? en 24 leszek julius 31en:)

2012. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/152 anonim ***** válasza:
57%
egyebkent 97/102 azert ilyen csipkelodos, mert amint elozo kerdesemre valaszolta, negativat tesztelt:( sajnalom, de nem rajtam kene kielje csalodottsagat!
2012. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/152 anonim ***** válasza:

ezen jot derultem, amikor plafont irtal:)


szoval te is fiatal vagy:) en a 22. szulinapomon szultem a kislanyomat:)

2012. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/152 A kérdező kommentje:

Ez jó,én meg teljes szívemből kislányt szeretnék :)

Remélem én is lányos kismama leszek,de nem annyira számít a nem,persze örülnék de annak jobban ha sikerülne és egészséges legyen ez a legfontosabb.

2012. jún. 26. 20:06
 106/152 A kérdező kommentje:
Mikor mész majd nőgyógyászhoz?Majd megírod mi volt?Hogy mekkora,mikorra vagy kiírva?Olyan jó ilyeneket olvasni :)
2012. jún. 26. 20:07
 107/152 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok itt a legöregebb róka, mert én most töltöttem a 34-et.:) 33 évesen szültem a kisfiamat - sajnos későn találtam meg a nagy Ő-t, de nem bánjuk, hogy így alakult, a lényeg, hogy végre egy család vagyunk!:)


Eszter, én végül pénteken fogok leghamarabb tesztelni, mert akkor lesz itthon párom egész nap, és talán már meglephetem ébredésekor egy jó hírrel a KV mellé.:)


Madlow, te vigyázz magadra, magatokra - most mennem kell, reklamál a kispasim, eljött a tejcsizés ideje!:)


K.

2012. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/152 A kérdező kommentje:
Szia K.Akkor sok sikert a pénteki teszthez ,majd írd meg hogy mi lesz.Remélem zebrásodsz :)
2012. jún. 26. 20:57
 109/152 anonim ***** válasza:

jo reggelt csajok!


en juli 1 utan mehetek csak dokihoz, de akkor legalabb lesz valami latnivalo szerintem, 6 hetes leszek, gondolom hallani is fogjuk:) ahogy en szamitom marc 1en valoszinu a szules, de tekintettel arra hogy kislanyom annakidejen szept. 1 re volt kiirva es juli 31en szuletett...szerintem ez is elobb fog kibujni:) kicsit tartok attol hogy milyen lesz majd telen terhes lenni es babazni....


nagyon szeretnek mar gratulalni nektek, legalabb annyira varom h teszteljetek, mint ti:)

2012. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/152 A kérdező kommentje:

Jó reggelt! :)

Igen én is izgatottan várom már hogy végre tesztelhessek de az még nem most lesz,remélem a türelem meghozza gyümölcsét :)

Olyan jó neked Madlow annyira örülök nektek,egyikünknek már összejött remélem ez csak növekedni fog.

Kedves K!

Neked már csak két nap a tesztelésig izgulok nagyon hogy mi lesz :)

Az jó ha a mellfájdalom mellet ha megnyomódik a mellem akkor olyan égő érzést érzek.(ezt kicsin hülyén írtam de remélem lehetett érteni a lényeget)

Szép napot nektek csajok :)

2012. jún. 27. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!