Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vagytok, akik június...

Hogy vagytok, akik június 18-ra (környékére) vagytok kiírva? Van már aki megszült? Éreztek valamit?

Figyelt kérdés
Én semmit nem érzek, napok óta (ez az első szabis hetem) kertészkedek, gazolok, bár sokat is alszom, végre nem kell reggel kelnem munka miatt. Szinte délig alszom, kihasználom amíg lehet. De semmi egyebet nem érzek, ami eddig ne lett volna.
2009. jún. 10. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én június 15-re voltam kiírva, de kicsilányom 2-án megszületett. Pihenj sokat, használd ki ezt az időszakot. Jó babázást. 1 hetes kislány anyukája
2009. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi juni 20-ra vagyunk kiirva.

En a 33.het ota kemenyen joslozok,de neha tenyleg nagyon durvan.Meg kegyetlenul vizesedek is.

De sokszor kenyszerem van arra h csinaljak vmit.Szoval nem szabadna de sokszor kifarasztom magam.

A terhesseg elott is eleg aktiv eletet eltem es sajnos most se tudok megulni a seggemen.

En nagyon orulnek ha nem huznank ki 20.-ig,mar nagyon szeretnek szulni.

Ja,igen.Az alvas az viszont nalam is nagyon megy.

Ejszaka a sok pisiles,kenyelmetlen fekves,horkol a parom stb...nem igazan tudok aludni igy mikor elmegy a munkaba visszafekszem es alszok:)

A kicsim meg mindig nagyon aktiv,bar epp a napokba kezdett el nagyon leereszkedni a pocakom is.

2 napja mar az arcom is bedagadt,szoval remelem hamarosan szulunk.

Amugy kislanyunk lesz:)

Es veletek mi ujsag?

Konnyu szulest es egezseges babat kivanok neked!:)

2009. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha már az arcod is vizesedik, akkor lehet, hogy tényleg rövidesen babázhatsz!!!

Nekem csak enyhén vizesedik a kezem és a lábam, semmi említésre méltó szerencsére.

Semmi olyat nem érzek, ami miatt azt gondolnám, hogy rövidesen szülünk.

Apa viszont úgy gondolja, hogy nem húzzuk már 1 hétig. Szerintem csak szeretne rajta túllenni, nagyon fél. :-) Nálunk én nyugtatom őt, nem ő engem.

2009. jún. 10. 21:54
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, igen. Én is 32. hét óta jóslózok, inkább fájok mint keményedek, azt csak ritkábban.

Rúgni nagyot már egy ideje nem tud szegény bébikénk, nem fér el hozzá. De aktívan tolja magát mindenfelé, nagy puklikat csinál hol a fenekével, hol a lábával, kezével. Akkor apával mindig fogócskáznak, én meg röhögök.

2009. jún. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!