Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/152 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még a hangulati állapot: kisfiam előtt nekem volt egy ilyen nagyon feszkós délutánom, a pozi teszt előtti napon. Nem húztam fel magam, csak egyszerűen úgy éreztem, mintha elárasztana az adrenalin, és összegyűltek a fejem fölött a hullámok, felhők, minden, és képtelen vagyok a munkámra koncentrálni, nem is hallottam amit a főnököm zagyvált, nem jutott el az agyamig. Meg is kérdezte, hogy jól vagyok-e.


K.

2012. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/152 anonim ***** válasza:
en borzasztoan faradt vagyok,,,,majd elalszom az iroasztalon...................mar kiolvastam az internetet, de nem jovok ra hogy fiam lesz-e....irtam listat h mi kell majd ha fiu lesz es mi kell megb ha lany. alig varom jovo hetfot, remelem elmehetek majd dokihoz. titokban azt is remelem hogy ikreim lesznek, a ferjem csaladjaban 2 ikerpar is van, ez az almaim netovabbja. kozben sorgosen el kell mennem fogorvoshoz is...nalunk rengeteg penzbe kerul, baratnom 100 eurot fizetett egy fotomesert....az en havi berem nem uti a 200 eurot:)) de kell a munkaviszony. azt talaltam ki tegnap hogy fel munkaidoben alkalmaztatom magam a sajat cegunkhoz is, igy tobb gyest kapok majd. de ez miutan megvizsgal a doki. azt is beszeltuk a ferjemmel hogyan alakitjuk at a nyaron a hazat, most egy szobat hasznalunk a 7bol, es a konyhat anyosomekkal, de mar egy csomo mindent megvettunk a sajat konyhank es furdonk kialakitasahoz. es most mar nem csak gyerekszoba, babaszoba is kell es ajajaj de soook penz:) de olyan jo almodozni..alig varom hogy ujra elovegyem a kislanyom babaruhait, kivalasztani melyik megfelelo meg...de ezt talan ha mar tudom a nemet biztosra!
2012. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/152 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó dolog így tervezgetni-álmodozni.:) Fészekrakó ösztön, hiába.:)

Hú, biztos, hogy annyira jó "buli" ikerekkel...?:) Tényleg nagyon cukik, meg minden, de...hú, nekem meg szinte rémálmom, hogy ikreim lesznek.:)) Párommal sokat beszélgettünk a kistesó projektről, és egyik ellenvetése eleinte az volt: mi lesz, ha ikrek lesznek? Mert így is 2 szobás panelben lakunk, 2 gyereknek még csak-csak kikreatívkodom valahogy a pici szobát, de 3-nak?


Persze, első körben egy széééép tigrises teszt lenne a legjobb.;)

2012. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/152 anonim ***** válasza:
en nagyon szeretnek ikreket, attol meg kulonlegesebbnem ereznem magam es a csaldunkat...de ha fiu lesz, attol is az egekben fogok jarni! es a kislanynak is ugyanugy fogok orulni:) ha lany lesz, sokat sporolhatunk, ha fiu lesz uj helyzetbe kerulunk,:)
2012. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/152 anonim ***** válasza:
Madlow! Volt olyan válaszod, vagy kérdésed, már nem is tudom, ahol azt írtad, hogy füstös helyen dolgozol, talán felszolgálsz??? Most meg íróasztal, net... Most akkor hány helyen dolgozol?
2012. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/152 anonim ***** válasza:
56%
Csajok, de "jó" olvasni, ahogy tervezgettek, stb...! AMikor én megtudtam, hogy terhes vagyok, első körben nem akartam elhinni! Következő körben, hiába tervezett baba volt, és nagyon vártuk, de megriadtam, hogy úr Isten, még el sem készült a ház, mi lesz? Vajon végzünk addigra, mire kell? A másik dolog, hogy úgy megbeszélitek itt a problémákat, mármint a terhesség jeleit, hogy sokan még nem is voltatok terhesek! Nekem volt hányingerem, kb. a 6.-ik héttől a 13.-ik hétig, de az katasztrófa volt! Az nem az volt, hogy émelyegtem a kajától... Nem sima hányinger volt, sokkal rosszabb! Még a szám belülről is zsibbadt, annyira hányingerem volt! Enni sem bírtam! Szerintem itt akik leírták, mik a tünetek, azok 80%-a csak annyira szeretné a babát, hogy tüneteket produkál! Nekem a mellem minden mensi előtt feszül, pedig nem vagyok terhes! AZok, akik 28-ra nem várják, kb. ma kezdhetik el érezni, hogy feszít a has, vagy mensis görcsök vannak! De ez a kérdés már olyan régóta fent van, és Ti mind éreztek tüneteket már hetek óta, akkor, amikor még nem is állhatott fent a terhesség! AZ nem úgy van, hogy az adott szex után már egyszerre meg is fogant a baba, annak idő kell, míg elvándorol a helyére, megtapad, stb.! AMikor a kérdés kiírták, és 28-ra nem várjátok, akkor még messze nem állt fent a terhesség! Ha valamelyikőtök terhes, akkor most kezdheti el érezni a tüneteket! De azért kíváncsi vagyok, hogy hányan vagytok terhesek! SZurkolok nektek!
2012. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/152 A kérdező kommentje:
Szia K!Akkor sok sikert a teszthez remélem pozitív lesz,ha nekem nem jönne meg akkor vasárnapig halogatok.Feltétlen írd meg mi lett az eredmény :) Madlow öszintén megmondom én is örülnék ikreknek :) Szerintem is jó a kreativkodás én is csinálom,mindig én abban tudok kiteljesedni a szakmám is igényli,nekem ez a lételemem.Már én is rendezném a babaszobát olyan jó lenne.
2012. jún. 26. 18:19
 98/152 anonim ***** válasza:
56%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..



Madlow itt szörnyű, füstös helyen dolgozik, bárban, ma már íróasztalnál!

2012. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/152 anonim ***** válasza:
57%

"Kedves" 95-ös és 96-os válaszoló!


Neked tényleg nincsen jobb dolgod mint itt szimatolni nálunk naponta, hogy okoskodhass, mit kellene éreznünk vagy nem? Szánalmas vagy, ne haragudj...

Ha neked már van babád, akkor már lehetne annyi eszed, hogy tudd: nem minden terhesség egyforma, és IGEN: nemvárt előtt is lehetséges már émelygés, bármennyire is nehéz ezt neked elhinned.


Miért élvezkedsz azon, hogy itt piszkálsz minket? Miért fáj neked, hogy tünetekről fecsegünk és beleéljük magunkat egy pozitív tesztbe, babába? Neked ettől rosszabb valamivel?

Gondolom, hogy mennyire szurkolsz nekünk... Alig várod már, hogy megírjuk: sajnos megjött...

De képzeld el, még ha így is lenne, attól még simán lehet, hogy MOST még van baba, amitől lehetnek már tünetek, csak esetleg nem sikerül beágyazódnia - úgyhogy előre kérlek, hogy fogd vissza majd magad, kímélj meg minket a beszólásaidtól!

Ha jólesik, nyiss egy új kérdést és beszélj minket ott ki, de itt ezen a "fórumon" semmi szükség nincsen rád.


Köszönöm.

K.

2012. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/152 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit ennek a kedves kis parazitának, aki itt szimatol minden nap: mit érdekel téged, hogy Madlow hol dolgozik, miért tartozik rád, egyáltalán mi köze a terhesség témájához, és végül: ha már ennyire bánt a dolog, miért nem tudod elképzelni, hogy egy bárban van irodai rész is, ami ha családi vállalkozás, akkor ott is ad munkát...?


De egyébként: sztem semmi közünk ahhoz, hogy Madlow hol dolgozik, ez a kérdés nem azért lett kiírva.


Bocs, de már nagyon felhúztál...


K.

2012. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!