Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/152 A kérdező kommentje:
Igen,én mondjuk mindig is elítéltem ezt a dolgot,még akkor is ha én estem volna úgy teherbe hogy nem volt tervezett a dolog,még akkor sem tettem volna meg ezt a dolgot.Akkor inkább felneveltem volna a babát,a család biztos segített volna nekem mindenben,a páromnak is mondtam az elején hogy ha véletlen bekaptam volna a legyet akkor nem mentem volna el abortuszra,ő meg azt szerette volna a bebabásodtam volna akkor.Semmi féleképpen nem tudtam volna megtenni akkora lekiismeret furdalás lett volna bennem hogy megöltem egy életet aki bennem növekedett volna.Biztos hogy hatalmas lelki megrázkódtatás lett volna számomra.
2012. jún. 23. 11:53
 52/152 anonim ***** válasza:
en nem tervezetten estem teherbe a kislnyommal, karrierepites elejen, berben laktam, 9 honapja ismertuk egymast a ferjemmel, es igen, megfordult a fejemben hogy elvetessem, de csak vegiggondoltam milyen lelki teher lenne es el is hessegettem a gondolatot! o nagyon akarta elejetol, meg sirt is mikor emlegettem az abortuszt es persze jol dontottunk, ha visszagondolok nem volt annyira nehez megtartani, sokkal nehezebb lett volna az ellenkezojet tenni! nekem csak szebb lett az eletem, es alig varom hogy ujra babazhassak!
2012. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/152 A kérdező kommentje:

Igen,egyet értek.

Egy baba csak csodálatosabbá tudja tenni az ember életét bármi nehézség adódik az életben,vagy esetleg nem olyan anyagi háttérbe születik amilyet az ember szeretett volna.

Egy babát nem lehet eltervezni hogy mikor szeretnénk,akkor jön ha ő úgy érzi hogy köztünk akar lenni:)

2012. jún. 23. 12:13
 54/152 A kérdező kommentje:

Nektek változott valami a folyásotok??

Nekem eddig fehér volt és közepes mennyiségű de most szinte egy kis halovány folt van.

Mitől lehet??

Talán baba??

2012. jún. 23. 12:31
 55/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!:)


Madlow, én is nagyon drukkolok neked!!


Eszter, nekem most semmi tünetem nincsen.:( Ma nem bírtam magammal és hétfő helyett ma reggel csináltam tesztet - természetesen fullra negatív lett. De most valahogy azt érzem, hogy a hétfői is negatív lesz, és nem a ciklus 6. napján estem teherbe, hanem a 10.-en, amikor azt az erős hasszúrkát éreztem.

Így Eszter, én valószínűleg veled együtt fogok majd tesztelni jövő hét végén, de még inkább hétfőhöz 1 hétre.


Abortusz: én még tizenévesen láttam egy kisfilmet róla, az volt a címe hogy "Utolsó sikoly", és közvetlen kamerával filmezték belülről ahogyan végzik az abortuszt. A végén már szinte semmi nem maradt a magzatból, de egy néma sikolyra nyílt még a szája.:((( Istenem, még most is lúdbőrös lettem tőle, borzalmas volt.

2012. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/152 anonim ***** válasza:
Ja, K. voltam!:)
2012. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/152 anonim ***** válasza:

Ja még a folyás: nekem pé után már szinte semmi nem szokott lenni, se vizes, se krémes, semmilyen.

Most kb 1 hete hogy inkább ilyen sárgásabb színű, és estére már mindig tocsogok.:/ Olyan vizes jellegű, és ha nem teszek be tiszt.betétet, olyan mintha konkrétan pisis maradt volna a bugyim.:S


Elnézést a részletekért. Nem tudom, amúgy ez jót jelent-e, de mindenhol azt olvasom, hogy a sárgás folyás inkább fertőzésre utal.:(


K.

2012. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/152 A kérdező kommentje:
Sziasztok,én ma megnéztem a néma sikoly című videót a youtubon,és rettenetes volt amit a 12 hetes magzattal tettek és még kommentálták is.Nekem peteérés után fehér krémes szokott most meg szinte semmi.
2012. jún. 23. 14:22
 59/152 A kérdező kommentje:
Szia K!Akkor remélem eggyütt fogunk pozitívat tesztelni :) Ma megint éreztem a szurkákat,bízom benne nagyon.
2012. jún. 23. 14:26
 60/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Elmúlt a folyásom, viszont ma reggelre menzis hasfájásom van enyhén - úgyhogy hétfő reggel mégiscsak tesztelek egyet.:)


K.

2012. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!