Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/152 anonim ***** válasza:
Nem kellene. Van aki egyáltalán nem émelyeg a 6.-7. hétig. Sőt, olyat is ismerek, aki egyáltalán nem émelygett.
2012. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/152 A kérdező kommentje:
Mi december óta próbálkozunk akkor nagyon rástresszeltem,de most lefoglalom magam amivel csak tudom.Én sem émelygek,csak aludhatnékom van de lehet a melegtől,reménykedem hogy baba van a szívem alatt.Ti fiút vagy kislányt szeretnétek?
2012. jún. 20. 17:32
 13/152 anonim ***** válasza:

en elozo terhesegemnel pont 6-8 hetek kozott sokat hanytam. kislanyom szuletett.


de most egyre inkabb azt erzem hogy menstrualni fogok. pedig mar beleeltem magam(igaz csak 2 hetem volt ra)es babaholmikat nezegettem....


barmi johet, szep lenne ha most fiunk lenne, de valahogy olyan lanyos anyukanak erzem magam, nem tudnam elkepzelni fiuval...

2012. jún. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/152 A kérdező kommentje:
Én is kislányos anyukának érzem magam de persze kisfiúnak is örülnék a legfontosabb az hogy egészséges legyen.Örülnék már egy csöppségnek.
2012. jún. 20. 18:33
 15/152 anonim ***** válasza:
Nekem már van egy gyermekem, és nekem a 7.-ik héttől volt hányingerem, addig semmi! Úgy éreztem, mintha meg akarna jönni akkor, amikor meg kellett volna, de mégsem jött meg! Azon kívül semmi nem volt! Émelygés lehet a nagy melegtől is, bár én kívánom mindenkinek, aki szeretné, hogy pozitívat teszteljen!
2012. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/152 anonim ***** válasza:

Mi február óta próbálkozunk. Nekem még azt is nehéz elhinnem, hogy végre eljutottunk idáig, hogy babánk lehessen. : ) Azt, hogy kisfiút vagy kislányt szeretnék nem tudom, mindegy, csak legyen már. : )

L

2012. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/152 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretnék egy kisbabát,úgy teljesedne be az életem,akkor leszek a legboldogabb ha a szivem alatt hordhatom végre a szemem fényét.

Kivánom hogy mindenkinek adódjon meg ez az öröm :)

2012. jún. 21. 10:26
 18/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

K. vagyok.:)

Elmúltak a tüneteim, illetve néha megjön-érzésem van.

Én mindig kislányt képzeltem magamnak - ehhez képes van egy majdnem 1,5 éves kisfiam.:) Egy tündér, egy csibész, egy igazi kispasi, imádom, elolvadok tőle!!!

Most egy kislányt szeretnénk mellé, de azt hiszem a ciklusom megint kicselezett, és bőven középidő előtt volt ovum (6. napon) - így ehhez képest számoltam úgy hogy hétfőn tesztelek - egyébként csak július 3-ra nemvárnám.


Így a menzis tüneteket most kifejezetten jónak gondolom.:)

Az émelygés sztem attól lehetett, hogy beágyazódáskor már kapott egy kis hcg-t a szervezetem, és felismerte miről van szó. Pontosan ugyanúgy nem kívántam 2 napja az ételeket, mint az első terhességemnél, és ugyanaz a hasfeszülés is volt, nem képzelhettem be.


De hétfőn minden kiderül.:)


Drukkolok mindenkinek!:)

2012. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/152 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Még annyi van ma, hogy tök feszkós vagyok, pont mint menzi előtt, szét tudnék robbanni apróságokon.:/

2012. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/152 anonim ***** válasza:

K ez biztató! Ovu után hányadik nap tesztelsz? Milyen érzékenységű tesztel? Jaj, de messze van még a hétfő! Legalább már hétvége lenne. :)

Drukkolok mindenkinek!

L

2012. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!