Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/152 anonim ***** válasza:

kozben hogy vagytok? tortent valami valtozas?

en munkaban vagyok, de boven van idom netezni (sportfogadas)

mindent elolvasok amit ilyen korai terhessegrol irnak, de nem leszek okosabb:)) semmi sem mondja meg h terhes vagyok-e csak a teszt, majd hetfon (ha addig nem jon meg)

azert csak hetfon mert holnap hazautazunk anyukamekhoz es nem akarok meg izgalmakat:) (tesom szulinapja, azt akarom o maradjon az unnepelt)

2012. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/152 A kérdező kommentje:

Szia Madlow!:)

Nekem ugyan azok a tünetek fáradékonyság,hasfeszülés és puffadás,nagy mellbimbók és mellek.És persze még mindig nem fáj a mellem pedig szokott ovu után mindig,azt mondják hogy ha olyat veszünk észre ami nem olyan mint a megszokott az lehet tünet de nem hinném hogy ez az egy jel lenne.Vagy mégis??Majd igazából kiderül

Addig is megy a drukkolás mindenkinek:)

2012. jún. 22. 17:12
 43/152 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!:)


CSak gyors bekukk.


Igen, tankönyv szerint valóban csak a nemvárt napja körül lehet érezni dolgokat, de mint tudjuk, nem minden a tankönyv szerint történik.:) Már voltam terhes, és pontosan ovu után 5 nappal tört rám nagyon erős hasszúrka, ovu utáni 7-8. napon pedig egész nap erős menzis görcs. Első próbálkozós hónapunk volt, nem mélyedtem bele a témába, azt sem tudtam mikor van ovum, és tutira nem beképzelés volt. Később a genetika is megerősítette, hogy jóval középidő előtt volt ovum, és a korai tünetek a beágyazódást igazolják.:)

Van aki meg tényleg semmit nem érez, csak a 6. hét körül, nem vagyunk egyformák.:)


Eszter, nem tudom sajnos megmondani, hogy a sérved hogy befolyásolná a szülést, de gyanítom, hogy ez inkább császár lesz. Van már megbízható nődokid, akire rá fogod bízni magad?

Kismanómmal most értünk haza, hálistennek semmi komolyat nem talált a doki, antibiotikumos kezelést fogunk ma elkezdeni.


Madlow, én is tartok a skorpióktól, volt kolléganőm valóságos sárkány volt - de nemrég megismerkedtem itt a házban egy kedves anyukával, nagyon jóba kerültünk, minden nap együtt visszük a babákat sétálni, és mostanában derült ki, hogy skorpió! Úgyhogy vannak kivételek. Én nem értek ennyire hozzá, de állítólag nem mindegy az aszcendens vagy vm ilyesmi.

Hú, biztos tűkön ülnék már a helyedben, hogy mikor tesztelhetek!:)

2012. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/152 A kérdező kommentje:

Szia! :)

Akkor nemsoká meggyógyul a kisfiad :)

Hát apukám élettársának a nőgyógyászánál voltam egyszer és ő nagyon kedves volt és nagyon alaposan átvizsgált igaz nem Sztk-s hanem magánrendelője van de ha esetleg úgy alakul hogy nem tudok természetes úton szülni akkor mindenféleképpen hozzá fogok járni,de gondolkodtam azon is hogy lehet már az elejétől.Igaz meglesz az ára de éreztem rajta hogy ő nem a pénzért csinálja.

Hát igen majd meglátjuk kinek hogy sikerül ez a hónap,de bizom a legjobbakban.:)

Szép napot mindenkinek és kitartást a tesztelésig :)

2012. jún. 22. 17:43
 45/152 anonim ***** válasza:

igen, tukon ulok es erosen be tudom kepzelni magamnak:))


kicsit kinyomom a hasam tisztara olyan vagyok min4 -5 honapos terhes...

2012. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/152 A kérdező kommentje:

Hát ha elengedem magam akkor én is úgy nézek ki mint te Madlow :)

Jó lenne ha végre baba miatt lenne ekkora a hasunk:)

2012. jún. 22. 17:44
 47/152 anonim ***** válasza:

hogy vaagytok?

nekem meg nem jott meg...hatha mar nem jon:)

de 3 nap keses meg van engedve, 28-31 napos ciklusaim szoktak lenni a ciklus-hu szerint...ez meg a masodik nap...

2012. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/152 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én tegnap meg ma kicsi szurkákat éreztem a méhemnél,de nagyon kicsiket,remélem attól van amire gondolok de ez csak jövőhét vége fele derül ki :S

Az még messze van :(

És ti hogy vagytok csajok??

Az jó Madlow ha már 3 napja késik,azt kívánom neked hogy sikerüljön,szorítunk neked(remélem nem baj hogy a ti nevetekben is mondtam :))

Szép hétvégét mindenkinek:)

2012. jún. 23. 10:29
 49/152 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!:)

Ti mit gondoltok erről a kérdésről,én nagyon elvoltam keseredve hogy valaki erre képes,mások a két kezüket tennék össze hogy sikerült nekik és nem ment el a baba,de ez???Pffff undorító http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. jún. 23. 11:22
 50/152 anonim ***** válasza:
en mielott terherbe estem volna a kislanyommal, teljesen az abortusz mellett voltam, de mikor erzed (meg ha kicsi is es nem mozog, csak tudod) hogy egy elet van benned, ez megvaltozik...ugy latszik nem mindenkinel. most elitelem en is, foleg hogy 12 hetesen akarja megolni....6 hetesen is borzaszto, de egy 12 hetes...
2012. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!