Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/152 anonim ***** válasza:
en sajnos teljesen ugy erzem magam mint menstruacio elott...zsirosodik a hajam, faj az alhasam...:(( pedig nagyon beleeltem magam...(a kislanyunk nagyon hamar osszejott)
2012. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/152 anonim ***** válasza:

Sztem a menstutrációs tünetek még bármi lehet!:)


L.: úgy számolom, a hétfő az a 14. nap ovu után. X-epilt vettem, talán babonából is, mert kisfiamat már délutáni pisiből is nagyon szépen mutatta (pedig előtte 1 órával pisilni voltam), 3 nappal nemvárt előtt is. Másrészt ebben 2 db van egy dobozban, így ha a hétfői még negatív is, lesz még egy bónusz db, amit ellőhetek később.;)

25-ös érzékenységű amúgy.


Ja, és már tegnap meg is vettem, mivel nem tudom a hétvégén hogy tudunk majd kimozdulni messzebbre.

Szóval, isssszonyúan nehéz, hogy ottlapul a szekrényben, de még nem nyúlhatok hozzá!!!:)


Ti milyen tesztet fogtok használni?

2012. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/152 anonim ***** válasza:

en megkerem a ferjem holnap mikor uton lesz hazafele (ausztriabol) vegyen, az elozonel is o volt a beszerzo...hatha addig nem jon meg:)) holnap kene megjojjon. vagyis nem kellene:)

en tiszta hulye vagyok, mar azt erzem hogy mozog a hasamban:))

amugy viszonylag sokszor pisilek....de lehet a viztol amit megiszok:( orankent pisiltem ma, az sok vagy keves? egyeltalan kellene mar ez a tunet jelentkezzen? ne nezzetek hulyenek:D

2012. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/152 anonim ***** válasza:

Sztem az óránkénti pisilés az elég sok!:) Mi a neve annak a tesztnek, amit férjed hoz?


És L. - te mivel fogsz tesztelni? Kibírod a hétfőt?:)


Én most semmit, de semmit nem érzek. Már a feszkózás is elmúlt. Néha úgy látom, mintha szélesebb lenne a mellbimbóm, de erre nem mernék mérget venni. Basszus, pedig még volt is eszemben ciklus elején, hogy lefotózom-lemérem, hogy legyen majd mihez hasonlítani.:))))


K.

UI: én nagyon élvezem ezt a fajta izgalmat, ti is?:)

2012. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/152 anonim ***** válasza:
Kedves Eszter888: a tesztes kérdés természetesen neked is szólt!!!:) Remélem, nem bánod, hogy újabb kérdéseket gyártottunk a kérdésedhez.:) Te mikor tervezed a tesztelést és mivel?
2012. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/152 anonim ***** válasza:

en nem tom milyet hoz (amugy en Erdelybol irok)

van hogy feszit a hasam, neha ugy erzem, olyan mint a megosszehuzodasok sok honapos terhesen....ez lehet valami?

tenyleg nagyon izgi, foleg hogy egy csomo mindent bebeszelek magamnak aztan reggel megjon:(( minden honapban ez van...(nem tudatosan probalkozunk de a ciklus.hu n mindent jegyzek)

2012. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/152 anonim ***** válasza:

Hú, pé után 6-7 nappal nekem is ilyen méhösszehúzódásaim voltak, de konkrétan a vajúdást juttatta eszembe.


Az mit jelent, hogy nem tudatosan próbálkoztok? De most pé körül együttvoltatok?


K.

2012. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/152 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Dehogy is nagyon örülök a kérdéseknek.Hát én eddig Gabriellel teszteltem és most úgy döntöttem hogy kipróbálok egy újjat hátha szerencsét hoz és új teszttel pozitiv is lesz.Nekem is oltári nagyok a mellbimbóim és a hasam is fel van puffadva,úgy nézek ki mint egy 16-17 hetes várandós.

A melleim még mindig nem fájnak,reggelente olyan nehéz felkelni mintha az ágyhoz lennék láncolva,hamar kifulladok.Semmi menszi szerű enyhe görcs,ez rosszat sejtet?Vagy azért még reménykedhetek?!

2012. jún. 21. 18:48
 29/152 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom mikor teszteljek :S

A nemvárt napját természetesen megvárom aztán ha késik2-3 napot csak akkor nem akarok előbb nehogy csalodás esetleg ha nem jönne össze,addig még pontosan 1 hét az még fényévnyire van :(

Remélem mindannyian bebabásodunk ebben a hónapban és továbbra is tartjuk a kapcsolatot,megosztva a tapasztalatainkat,gondolatainkat és képeket az úton lévő csöppségről :)

2012. jún. 21. 18:52
 30/152 anonim ***** válasza:
az hogy nem tudatosan probalkozunk azt jelenti hogy nem vagyunk ragolrcsolve es nem dontottuk el hogy most jojjon a kisteso, de sokszor szeretkezunk, egyeltalan nem vedekezunk es nem bannank ha osszejonne. tudatosan oktober-novemberben fogunk probalkozni, ha addig nem jon ossze, akkor mar muszaly lesz mert azt akarjuk hogy o is oroszlan legyen, mint mi 3an (kislanyom szulunapomon szuletett, ferjem szulinapja 10 nappal kesobb van)
2012. jún. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!