Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június 28. -a...

Eszter888 kérdése:

Ki nem várja június 28. -a környékére?

Figyelt kérdés
És hogy vagytok csajok,milyen tüneteket vettetek észre magatokon.Drukkolok mindenkinek :)

2012. jún. 20. 10:18
 121/152 A kérdező kommentje:

Jó reggelt lányok hogy érzitek magatokat?

Nekem még mindig nem jött meg és csak két nap van vasárnapig,már alig várom.Néha menzi szerű görcsöket érzek de csak ritkán és nagyon enyhét.Aztán lehet tesztelek egyet szombat este,majd meglátom.

És te hogy vagy K?Tudom elfoglalt vagy a napokban,majd írj :)

És te Madlow?Ti hogy vagytok?Biztos minden rendben,már alig várom hogy mit mond a nőgyógyász veled eggyütt izgulok.


Mindenki izgul mindenkiért,egyre jobb ez az egész ^-^

Puszi nektek lányok és szép napot :)

2012. jún. 29. 07:24
 122/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

en teljesen bezsongtam, mar nevetket keresgelek, egy csomo cikket olvasok a masodik szulesrol, masodik babazasrol...sokan irjak hogy a masodikat mar nem varjak akkora lazzal, hat szerintem en a maximumon vagyok, sokkal jobban torodom ezzel a csoppseggel mint az elozovel, most mar 4. heten tudtam hogy letezik, es felfogtam mig a masiknal meg 3 honaposan sem ertettem mi van...nincsenek rosszulletek egyenlore, csak a merhetetlen faradtsag amit nem tudok kezelni, majd elalszom az oroasztalon...tenyleg nagyon varom mar a johireket toletek, es szerintem lesz is jo hir ha eddig nem jott meg! meg csak 2 nap...aztan egyutt tervezgethetunk, talalgathatjuk a babak nemet:) olyan izgi:) es ugy orulok hogy ratalaltam erre a kerdesre!

van Facebookotok? az enyem: [link]

2012. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/152 anonim ***** válasza:
persze nem kotelezo FBn is baratkozni hiszen azert jo ez az oldal mert anonim lehet maradni, de ha valaki akar en nyitott vagyok:)
2012. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/152 A kérdező kommentje:
Szia Madlow :) Én úgy emlékszem fent vagyok,nem emlékszem pontosan de ha igen bejelöllek.Néha görcsölgetek de még menzi sehol,szerencsére,már nagyon várom.Puszi nektek
2012. jún. 29. 12:58
 125/152 A kérdező kommentje:
Szia Madlow.mégsem vagyok fent Fb-n :(
2012. jún. 29. 13:37
 126/152 A kérdező kommentje:
Jó reggelt lányok!Hogy vagytok?Én már nagyon izgulok,ma este sztem tesztelek eggyet,néha görcsölgetek olyan rossz mert attól félek hogy megjön,de még mindig nem jött meg szerencsére,a mellem még mindíg fáj.Reggel nem annyira aztán napközbe erősödik.Írok hogy mi lett csajok.Puszi és jó hétvégét
2012. jún. 30. 08:53
 127/152 anonim ***** válasza:
en sajnos ma is dolgozom es holnap is:( 7bol hetet es nagyon rosszul birom! foleg azert mert keveset latom kislanyomat nameg ez a fusot bar is boprzaszto! fonoknek meg nem mondtam hogy babat varok de amint lesz rola papirom vilagga kurtolom! es akkor remelem a munkahelyen is tudok lobbizni hogy ne kelljen 7napot dolgoznom egy heten...(lenne egy nap szabadnapom de 3 het alatt csak 1x sikerult kivennem, szinte sose jo a fonoknek mikor en igenylem) amugy jol vagyok, csak ezekkel a hetkoznapi dolgok aggasztanak
2012. jún. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/152 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csak gyorsan írok, mert még mindig itt vagyunk szüleimnél, és a kánikulára való tekintettel valószínűleg maradunk is még pár napot, kisfiunk nagyon jól érzi magát a kertben.


Nekem többször van megjön-érzésem, fájdogál a hasam, na mondom, kész ennyi volt, de aztán elmúlik teljesen és egész nap semmi. Tegnap fájdogálás sem nagyon volt, ma reggel igen.

Hát...én tegnap, pénteken megint buta voltam és elsütöttem az Expect tesztemet hajnal 4-kor amikor még mindenki aludt.

Na, éppen hogy belemerítettem, amikor hallottam, hogy apukám kint dekkol a fürdő előtt és tűkön ül, mert jönne be.:O 1 percet vártam az eredményre, nem jelent meg a csík, úgyhogy gyorsan visszamentem a szobámba, majd jópár perc múlva mentem vissza, de nem mernék mérget venni rá, hogy 10 percen belül voltam - és akkor nagyon-nagyon halványan láttam egy második csíkot, de tényleg nagyon halványan. Ujjongva elraktam, hogy ha majd párom is felkel, örülünk együtt: de addigra már nem látszott semmi, valószínűleg száradási csík lehetett, de nagyon rossz vicc volt.


Tegnap így megint kellett vennem tesztet, gyógyszertárit vettem: Predictort és egy Pregimaxot. Nem lőttem el ma reggel egyiket sem, és még gondolkozom, hogy holnap reggel legyek-e megint bátor.

Vagy holnap vagy hétfőn ellövöm a Pregimaxot, ha negatív, akkor már tényleg nem pattogok tovább és megvárom a papír szerinti nemvárt második napját, vagyis júl. 4-ét, és csak akkor fogom ellőni a kazettás Predictort, már ha még egyáltalán aktuális lesz.


Puszi nektek!:)

2012. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/152 anonim ***** válasza:

K. voltam az előbb.:)


Ja, és mielőtt hülyének néznétek, hogy miért tesztelek egyáltalán a papírszerinti nemvárt napjánál előbb: hát azért, mert sztem nem középidőben volt a pé-m, hanem jún. 15-16-án valamelyik nap, és így ahhoz képest már eltelt a 14-15 nap, ha holnap tesztelnék.

De az is lehet, hogy 17-én volt pé-m (az még mindig 2 nappal a normál előtt), és akkor még korai a holnap.

Na és az is lehet, hogy 15-16-án volt a pé-m, de mi 13-án tudtunk csak együttlenni...szóval, már nem biztos hogy időben voltunk. Meglátjuk.


Jelenleg is fáj-feszül a hasam, abszolút menzis jellegű.


K.

2012. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/152 anonim ***** válasza:
huuu.. biztos idegolo nektek ennyit varni:) en is pont ugy izgulok:)
2012. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!