Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
 81/94 A kérdező kommentje:
Jól vagyok, köszönöm :)) Ma voltam dokinál, mert lett egy kis sárgás folyásom, de semmi probléma, azt mondta minden rendben van. Hétfőn mehetek hozzá ultrahangra! :))
2012. máj. 29. 17:09
 82/94 anonim ***** válasza:
örülök/örülünk :D
2012. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:
5 nap telt el. :) Hogy vagytok?
2012. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 A kérdező kommentje:
Jól vagyok, köszönöm :) Hétfőn megyek majd Uh-ra :) Remélem te is jól vagy!
2012. jún. 6. 09:58
 85/94 anonim ***** válasza:
örülök ^^ én jól, csak 3-as leszek fizikából :D
2012. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
mizujs? :)
2012. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
Ez a tema itt mar latom hogy nagyon regi de volna nekem is kerdesem ha valaki meg itt van
2017. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim válasza:
Milyen kerdesed lenne? Hatha ugyanabbol a celbol talaltunk erre a kerdesre :)
2017. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 Cica81 válasza:

Kedves Bufi 05, mi lett Veled később? Én most jártam hasonlóképpen, tegnapi neg. tesztem ma hajnalra jól látható két csíkos lett..

Ha van időd, írd meg, mi lett veled..

Kedves Kérdező, és többiek, ha látja valaki, gratulálok Nektek! Azóta már jó nagyra nőttek a gyerkőcök! 😊

2017. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, valóban, azóta már 5 éves az én "időn túli pozitívom" :) Gratula Neked is, te is már babázol azóta, hogy írtál :)
2018. jan. 14. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!