Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
 21/94 A kérdező kommentje:

19:51! Szurkolok neked! Én is nagyon izgatott vagyok, hogy mi lesz, nem lomboztál le :) Igazából már volt egyszer egy időn belüli nagyon halvány csíkosom, amire mindenki azt mondta, hogy pozitív, de megjött után. Annál nagyobbat nem csalódhatok már szerintem! Majd írj Te is, hogy mi lett az eredményed! :)

20:37! Neked is nagyon-nagyon szurkolok, hogy baba legyen! Nagyon jó lenne, ha ennyi idő után összejönne! Mi még "csak" 1 éve próbálkozunk, ami végülis hamar elment, viszont a csalódás hónapról hónapra ígyis sok volt. Majd írj mindenképp Te is, hogy mi lett! :)Szurkolok!!!

2012. máj. 20. 21:47
 22/94 A kérdező kommentje:

20:17! Köszönöm a kedves szavakat! :) Mindenképp írok majd!!

21:16! Hát én is nehezen bírom! Van még itthon egy tesztem, lehet, hogy ellövöm, ugyanakkor tudom, hogy jobbe lenne várni keddig, mert úgy biztosabb. Meglátom, hogy ébredek reggel, de ha holnap nem is, kedden írok, hogy mi lett! :)

2012. máj. 20. 21:50
 23/94 anonim ***** válasza:
Igaz nekem one step volt de boven idon tul, csak szaradas utan jott ki a masodik csik. 24 hetes terhes vagyok! :) Szoritok Neked!
2012. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 A kérdező kommentje:
Ez igazán jó hír! Gratulálok! És köszönöm, hogy szurkolsz :) Remélem, hogy a napokban egy jópáran pozitívat tesztelünk :))
2012. máj. 20. 23:56
 25/94 anonim ***** válasza:
100%
Az én időn túlim 5,5 hónapos!:)
2012. máj. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azért lett 2teszt csinálva,mert az első(mártogatós) soká lett pozi,azt hittük csak a levegőre.Másnapra már rápisilőst vettünk,az 1mp alatt pozit mutatott és nem első vizeletből.Tapasztalatból mondom,hogy a rápisilős sokkal jobb,mint a mártogatós.Most vagyok 21hetes :)
2012. máj. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
100%

nekem 1 időn túli pozim volt,nem is voltam babás.

Mikor a gyerekeimet vártam akkor időn belül szép 2 csíkos lett.

sok sikert!

2012. máj. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
na tesztelt esetleg? nagyon varjuk :)
2012. máj. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 A kérdező kommentje:

Nem csináltam meg végülis ma reggel, mert kicsi hasfájással ébredtem, így gondoltam várok egy napot. Ha holnapig nem jön meg, akkor reggel tesztelek persze :) Addig még beszerzek 1-2 tesztet :)

Többiek, teszteltetek? Mi lett? :)

2012. máj. 21. 09:23
 30/94 A kérdező kommentje:
Senki nem tesztelt ma? Írjatok majd! :) Én ma vettem egy One step, Facelle, meg egy X-epil tesztet, itthon van még Clearblue... Melyikkel érdemes kezdeni, melyik a legjobb? :)
2012. máj. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!