Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
 31/94 anonim ***** válasza:
Én a clearblue-val kezdenék. Az a legmegbízhatóbb szerintem. Szurkolok!
2012. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:

szerintem 2-3nap késés után már bármelyik kimutatja:) és te holnap már 3 napnál leszel,ha jól számolok.

hajrá!!

2012. máj. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
megy a drukk, MINDENKÉPPEN írd meg, mi lett
2012. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 A kérdező kommentje:

Oké, akkor majd választok egyet, de lehet, hogy a Clearblue lesz, arra van egy szavazat :) Valóban, holnap már a 3. nap lesz, viszont sohasem pontosan jön meg, bár a peteéréstől számítva nem nagyon szokott eltérni, úgyhogy van remény :) Nagyon izgulok, néha kicsit "érzem a hasamat", remélem, hogy csak ennyi marad, és nem jön meg, nameg, hogy a teszt majd mutat valamit pozitívat holnap :) Mindenképp megírom, és köszönöm, hogy ennyien szurkoltok! :)

Akik csináltak ma tesztet, írjatok! :)

2012. máj. 21. 21:12
 35/94 anonim ***** válasza:

Sorstársad vagyok,tegnap este írtam.

Ma is teszteltem,kicsit erősebb,de még mindig halvány a második csík.

Drukkolok neked holnap reggel!!!!!!!!

N.

2012. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 A kérdező kommentje:

És ez is időn túli, vagy most időn belül lett? Egyébként teljesen bíztató szerintem, ha másik tesztel is ilyen, ha pedig időn belüli, akkor teljesen egyértelmű, mert a halvány pozitív is pozitív :)) Remélem, hogy mostmár gratulálhatok!! :)) Holnap reggel írok, meg majd írj te is, ha újra tesztelsz!

Hajrá lányok, akik teszt előtt álltok! :)

2012. máj. 21. 21:40
 37/94 anonim ***** válasza:

Clearblue + x-epil :))

Nekem ez a kettő nagyon bevált! Sok sikert!!!! Írj, nagyon szorítok!!


A. :)

2012. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ezt a kettőt próbálom ki holnap! :) Remélem, hogy nekem is beválik :)))
2012. máj. 21. 21:52
 39/94 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, de nagyon drukkolok neked, látszik, hogy nagyon szeretnél babót. :') HAJRÁ!
2012. máj. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 A kérdező kommentje:
Lilla9814! Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! :) Reggel tesztelek, és írok!! :)
2012. máj. 22. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!