Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
 51/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Adilari! :) Már nagyon vártuk, igen, bár még most sem tudom felfogni szerintem :D
2012. máj. 22. 09:13
 52/94 Adilari ***** válasza:
Én sem tudtam mert én meg előváladéktól lettem babás:-)))De egyáltalán nem bánom:-)))Imádom a kis pocilakómat:-))Nekem már van 2 gyerkőm!Mikor pozítív lett 20 percig ültem a mosdóba és nem akartam elhinni:-)))
2012. máj. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Én írtam az elején hogy száradás után lett csak pozitív a teszt és 24 hetes vagyok. Ne idd a teát! Én anno az első terhességgel ittam málnalevél-palástfüvet de ahogy pozitív lett abbahagytam.

Boldog babavárást mindenkinek! :)

2012. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 A kérdező kommentje:

Adilari! Az nem semmi! Hát elhiszem, hogy kb. "sokkot kaptál" :) Én mondjuk már szintem biztosra tudtam, hogy pozitív lesz (vagy annak kell lennie) a tesztnek most reggel, mert azóta sem jött meg, és nem is volt rendes görcs, csak néha kicsit "éreztem" a hasamat. A mellem pedig egyre érzékenyebb lett, már a mellbimbóm is.

09:25 ! köszönöm! Akkor te is ezt a tábort erősíted, hogy idő utáni pozitív az jelent valamit!! :))

2012. máj. 22. 09:36
 55/94 anonim ***** válasza:

Szia! Én ittam a teát a pozi teszt után:) meg most is iszom,de mar csak heti párszor:) mert hányingerem van minden ilyentol,úgyhogy néha esténként megiszom egy cseszevel :)))

A.

2012. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Megjöttem a dokitól. Megvastagodott nyálkahártyán kívül nem látott semmit. 23mm a sárgatest... ezt mondjuk nem értem,mit jelent,jó vagy rossz.

Viszont mivel volt már velem 2x ilyen és egyik sem maradt meg,így kaptam Ultrogestant. Holnap kell vinnem vizeletet laborba és 1 hét múlva visszamennem a nőgyógyászhoz.

Azt mondta,a halvány csík is csík.

Hááááááát nem tudom,mi lesz,úgy féééééééééélek!

Kérdező,gratulálok neked,szépek a tesztjeid!!!!!!

Mikor mész dokihoz?

N.

2012. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:

Jaj nagyon gratulálok, kedves kérdező!!!!

Szorítottunk ám, mint állat! :D

Megírod majd, mit szólt a férjed???? Mármint gondolom alig várta ő is, de olyan jó ezeket olvasni. :)

D

2012. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 Adilari ***** válasza:
Kérdező!Te tényleg nagyon megérdemled ezt a picurt!Ha valaki ennyire várja...Nagyon sok boldogságot!:-))Kedves N!Nagyon szorítok neked is!Reméljük minden rendben lesz!
2012. máj. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:

Köszönöm Adilari,kedves vagy! :)

N.

2012. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 A kérdező kommentje:

Kedves N.! Köszönöm gratulációdat! :) Szerintem ne aggódj, én is ezt mondom: a halvány csík is csík :) Nincs tüneted esetleg? Ilyenkor még nem lát nagyon semmit az orvos, amiatt ne aggódj :) A gyógyszert meg majd szeded, és minden rendben lesz! Ha minden jól megy, én 2 hét múlva tervezek orvoshoz menni. Majd írj ám, hogy vagy, mik a fejlemények!


Kedves 11:45!Köszönöm szépen, nagyon jól esett, hogy együtt izgultatok velem, és ennyien szurkoltatok!! :) A férjemnek már elmondtam (hazaugrott munkából, én ma itthon vagyok), először mondtam neki, hogy van egy meglepetésem. Elkezdte keresni:) Mondtam neki, nem fogja megtalálni, így kb behúztam a fürdőszobába, de már csak rámutatni tudtam a tesztekre, akkor én már sírtam újra örömömben. Neki kellett kb. 1 perc, hogy leessen, mik is azok, és mit jelent, és miért sírok.:) Na ekkore jóóól megölelt, meg elmondta mennyire boldog, és, hogy mennyire szeret :)


Köszönöm Adilari, nagyon aranyos vagy :) Már csak azon aggódok, hogy minden rendben legyen és hogy jó anya leszek-e??

2012. máj. 22. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!