Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
 11/94 A kérdező kommentje:

Csináltam róla egy képet! Bocsi, de már előtte kidobtam egyszer :)

Amikor csináltam, úgy láttam, mintha kicsit halványodott volna, de lehet, hogy nem, csak a fényviszonyok mások voltak. A lényeg, most ilyen:

[link]

2012. máj. 20. 17:09
 12/94 A kérdező kommentje:
Kedden reggel tesztelek, majd megírom, hogy mi volt :) Kíváncsi vagyok már nagyon, alig bírok várni :))
2012. máj. 20. 17:11
 13/94 Adilari ***** válasza:
Szerintem babás vagy:-)))))))))))))))))))))))))))Szorítok:-)))
2012. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, és hogy szurkolsz :) Nagyon örülnék, ha most összejött volna :))
2012. máj. 20. 17:32
 15/94 Adilari ***** válasza:
100%
Én is az vagyok így tudom mit jelent!Csak nekem már a 3.:-)))
2012. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 A kérdező kommentje:
Húúú, gratula akkor :)
2012. máj. 20. 19:22
 17/94 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarlak, lelombozni, de nekem már volt ilyen, bár ennél picit halványabb, akkor nem volt baba. De ez tesztfüggő is, szóval reménykedhetsz, az orvos tudja egyedül biztosan megmondani. Szorítok én is! Nekem 5 napja késik, még nem szántam rá magam, de holnap én is tesztelek
2012. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, én szerintem ez pozi. Csináltam már ilyen tesztet, és az másnapra sem lett pozi :) De még csak egy szellemcsík sem lett rajta :)

Bizakodásra ad okot!!!

szorítok nagyon, írj majd!!!!

A.

2012. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna. Nekem is tegnap volt a nemvárt..furcsa volt,h nem jött meg,mert nekem mindig full pontosan érkezik. Én sem dobtam ki,de azóta is nézegetem,mert látszik halványan a második csík. Ma is ugyanez..

Holnap reggelire kíváncsi leszek.

Már lassan 4éve szenvedünk,sikertelenül...el sem hinném,ha Isten így megáldott volna minket,h most sikerült..

Drukkolok neked is,de kérlek te is drukkolj nekem!

N.

2012. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
Kíváncsia várjuk az újabb tesztet. Én nem bírnám ki keddig :)
2012. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!