Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már olvastam itt sok ilyen sikersztorit, hogy időn túli tesztből baba lett...:) Ha én nem voltam terhes, akkor időn túl sem lett soha pozi a tesztem. Szóval van remény! Kedden tesztelj reggeli vizeletből, írd majd meg kérlek, hogy mi lett az eredmény:)

2012. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 A kérdező kommentje:
Mindenképp megírom! :) Igen, még nekem sem volt soha eddig időn túl egyetlen vonalam sem, ezért gondolkodtam el rajta! Ez a vonal nem fehér, nem halvány, hanem teljesen egyértelmű piros, szépen látható. Ugyanakkor persze: időn túli, és még ezt a fajta tesztet soha nem próbáltam (ergo nem tudom, lehet-e itt időn túli fals vonal).
2012. máj. 20. 13:07
 3/94 anonim ***** válasza:
82%
Nekem most a harmadik babóval így volt, pár nap múlva már a gyógyszertári tesztek is megbízhatóan babát jeleztek.
2012. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 A kérdező kommentje:
Ez bíztatóan hangzik :)
2012. máj. 20. 13:11
 5/94 anonim ***** válasza:
88%

Itt olvastam egyszer, hogy valaki negatívat tesztelt, kidobta. Másnap azért csak piszkálta a dolog és kihalászta, pozitív volt. :) És terhes is volt.

De volt egy barátnőm, aki szintén megcsinálta negatív lett. Ő nem dobta ki, csak a WC-tartályon hagyta. Egy fél nap múlva, amikor észrevette, hogy ottmaradt és ki akarta dobni, ránézett és pozi volt. Baba lett belőle. :)

És én nekem sem lett soha időn túl pozitív a tesztem, ha nem voltam terhes. Akármilyen tesztet használtam.

Egyszer láttam időn túli pozit, egy barátnőmnél, de az nagyon halvány volt, és nem is piros, inkább szürkés csík volt. Azt is csak nagyon jó fényviszonyoknál lehetett látni. Nem is volt baba.

Szóval, szerintem van remény!:) Szorítok!

2012. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt soha úgymond álpozitív tesztem.

Ha nem volt baba, ott egy év múlva sem volt semmilyen csík!

Tehát biztosan baba van a dologban, drukkolok neked. Szerintem holnap reggel is csinálhatsz egyet :)

2 gyerekes 24 hetes kismama.

2012. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :) Húúú, nagyon jó lenne, ha baba lenne! Már egy éve próbálkozunk! Most vagyok a 3. teázós hónapban (cickafark, palástfű), és eddig nagyon jól működött, nem tolta el a ciklust egyáltalán, sőt, jobb lett tőle. Ezért is reménykedtem, hogy tegnap nem jött meg, és mostmár nagyon izgulok, hogy ilyen bíztatóakat írtatok! Szerintem valahogy kibírom, és csak kedden reggel tesztelek, ha nem jön meg, akkor már biztosabb szerintem :) Majd megírom!
2012. máj. 20. 13:40
 8/94 anonim ***** válasza:
Szia. Halkan gratulálok! Nem tudsz képet feltenni a tesztről hogy mennyire látszik a csík?
2012. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt időn túli pozitívam, de annyira halvány, és olyan vékony vonal, hogy az szerintem minden teszten kijött :))

Szóval ha azt mondod, hogy szép pozi, akkor szerintem baba van ott :) Nincs képed róla?:)

Drukkolok nagyon!!!!!!

2012. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 Adilari ***** válasza:
Kiváncsi vagyok mi lesz a vége:-)))Megírhatnád majd:-))
2012. máj. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!