Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
 71/94 A kérdező kommentje:
Lilla9814, te is babát vársz, vagy már van gyerkőcöd? :) Vagy mindkettő? :))
2012. máj. 25. 19:06
 72/94 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked mikor jött meg utoljára?

Nekem április 19.én. A doki mai is csak szép nagy sárgatesteket látott. Azt mondta,jövő hét pénteken talán már többet lát.

Az még olyan messze van.

Szedem az Ultrogestant és a Gravidát. Te szedsz valamit?

Hogy vagy?

Írj mindig!!!!!!!!!

N.

2012. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 A kérdező kommentje:

Nekem ápr. 20-án jött meg utoljára! Én is gondolkodok, hogy mikor menjek dokihoz úgy, hogy lásson is valamit...

Én Femibion 800-at szedek, meg még iszogatok palástfű teát :) Neked vannak tüneteid? Hogy vagy?

2012. máj. 25. 20:05
 74/94 anonim ***** válasza:
Nem, én attól még jó messze vagyok. :)) 14 éves vagyok. :) Csak véletlenül találtam rá a kérdésedre, és olyan jó drukkolni valakinek, és hallani felőle, mert jó dolog az, amikor baba születik. :) Örülök, hogy írsz. :)
2012. máj. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:

Kérdező,te mennyi idős vagy? Mióta próbálkoztok?

Nekem reggel meg volt az első hányinger,hányás. Érzel valamit? Nekem állandóan szurkál,sokszor olyan,mint ha na,most megjön..

N.

2012. máj. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy Lilla9814 :) Azt hittem az írásod alapján, hogy idősebb vagy :))

Kedves N.! Én 23 múltam, és pont 1 éve próbálkoztunk!

Nekem még nem volt rosszullét, amit írtam tegnap, hogy előző napokban erős szúrkáló-feszítő érzéseket éreztem, de most azt sem, és tegnap sem fájt a hasam. Persze néha itt-ott érzek egy kis furcsa érzést - ugyanilyen feszítő stb. A mellem nagyon érzékeny, főleg a mellbimbó.

Te mennyi idős vagy? Emlékszem, írtad, hogy már majdnem 4 éve próbálkoztok! Majd írj még, ha vannak tüneteid!

2012. máj. 26. 10:32
 77/94 anonim ***** válasza:

Én pont ma vagyok 30! :)))

Na,és eldöntötted már,mikor mész dokihoz?

2012. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 A kérdező kommentje:

Boldog születésnapot! :) Akkor ez jó ajándék most neked! :))

Arra gondoltam, hogy olyan júni 4-5 körül kellene mennem, akkor leszek 6 hetes pár napos, vagy akár egy hét múlva rá is mehetnék, hogy már lásson is valamit. Viszont előtte meg lenne alkalom bejelenteni a családnak, így dilemmázok, mert mielőtt dokihoz mennék, nem akarom mondani, viszont nem tudom, hogy kibírnám-, hogy nem mondom :) Illetve mivan, ha lesz akkor már rosszullét stb, akkor úgyis rájönnek :))

2012. máj. 26. 12:56
 79/94 anonim ***** válasza:

Hát igen,ez nagy dilemma!

Nekem is ma szülinapi estét,meglepit szerveztek a barátok...szerinted hogy fogják elfogadni,h szülinapom van és nem iszok velük?

Viszont még mi sem tudunk semmit,így ha nem muszáj,nem mondjuk el,majd ha már tuti,tuti...

2012. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
Na, hogy vagy ? :)
2012. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!