Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
 61/94 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK. :") Sok sikert a babához. ;)

Jó anya leszel, ebben biztos vagyok. :)

2012. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 Adilari ***** válasza:
Kedves kérdező!!!Az leszel de az írásodat olvasva még az én könnyem is kifolyt:-)))
2012. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 A kérdező kommentje:
Kedves Lilla9814 és Adilari! :) Nagyon köszönöm, aranyosak vagytok! :) Ha eddig nem lett volna aggodalom az életemben, akkor most biztosan elkezdődik! :)
2012. máj. 22. 20:19
 64/94 anonim ***** válasza:
Ugyan.. :) Ne aggódj, inkább nagyon örülj, gondolj a babóra, "beszélj" hozzá, várd Őt nagyon. Add meg neki mindazt, ami az életben csodálatos, de ne csak az élet jó oldalát ismerhesse meg, de igyekezd óvni a csalódásoktól. Szeresd Őt innentől kezdve életed MINDEN percében, mert Ő az, aki ezek után az egyik LEGFONTOSABB lesz az életedben. Gratulálok még egyszer, sőt még százszor. Nagyon szorítottunk mindannyian.:) Hidd el, hogy belőled jó anya fog válni.
2012. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat! :) Örülünk nagyon, de szerintem igazán felfogni akkor fogom/fogjuk, amikor már jártam dokinál:) Még mindig annyira hihetetlen az egész, hogy megtörtént!! :)
2012. máj. 23. 16:47
 66/94 anonim ***** válasza:

Én sem merem beleélni magam...

Bár engem holnapra visszarendelt a doki,miután a labor is visszaigazolta,h pozitív...

N.

2012. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír kedves N., hogy a laborban is pozitív lett az eredmény!! :)) Csak pozitív gondolkodás! Majd írj, hogy mi volt az orvosnál!
2012. máj. 24. 09:16
 68/94 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Mi újság,hogy vagy?

N.

2012. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
Írj mindig, kíváncsiak vagyunk!! :) Mármint, amikor nem vagy rosszul, és engedi az időd. :))
2012. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok, hogy érdeklődtök! :) Igazából rosszulléteim (még)nincsenek, néha fájdogál a hasam, ilyenkor mindig megijedek, nehogy megjöjjön, és azt kívánom, bárcsak már jópár héttel később lennék, hogy csökkenjen a vetélés kockázata. Volt 1-2 nap, amikor ilyen szurkálás-feszítés-nyomás érzésem volt a méhemnél, ez egyik este elég durva volt, azt sem tudtam, hogy feküdjek :)

Épp azt számolgattam, hogy mikor menjek majd dokihoz? Mert pont most van 5 hete, hogy az utolsó menszim megjött, tehát elvileg ma vagyok 5+0 hetes. De pl. holnap már a 6. hétben leszek, és 5+1 hetes terhes, ugye? Aki 6-7 hetesen ment, az 6.-7. héten, vagy annyi hetesen? :) Ez a számolás... :

Kedves N., veled mi újság?? Voltál ma dokinál?

2012. máj. 25. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!