Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
 41/94 anonim ***** válasza:

Most már 5 percen belül van második csík,igaz,még nem a legerősebb.

Most megyek dokihoz,remélem kapok gyógyszert..

Drukk neked is!!!!!!!!!

N.

2012. máj. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 Adilari ***** válasza:
41-es miért kell gyógyszer?
2012. máj. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 A kérdező kommentje:

Gratulálok N.!!! :))) Ez nagyon jó hír, reméljük, hogy minden rendben lesz!!

Az én teszjeim, a kettő együtt:

[link]

És külön-külön:

[link]

[link]


Lányok, nagyon köszönöm, hogy ennyire szorítottatok nekem!!! Köszönöm, hogy tartottátok bennem a lelket ;):)

2012. máj. 22. 08:02
 44/94 A kérdező kommentje:

Szóval, ha valaki időn túl tesztel pozitívat a kezdetekben, még van remény! Nekem soha nem volt időn túl sem pozitív, ha nem voltam terhes! Persze, mint az első tesztem (az időn túli, Expect) is mutatja, "rendes" csík jött ki rajta, nem szürke, nem fehér stb. :) Persze el tudom képzelni, minthogy vannak hibás tesztek, hogy helytelen az időn túl megjelenő vonal, de szerintem azért már abban lehet reménykedni :)

Nagyon furcsa most így, szerintem fel sem fogtam még :) És mint látjátok, bármikor van remény, nekünk pont a 12. hónapban sikerült. Mindenkinek, aki babát szeretne, hasonló teszteket kívánok :)))

2012. máj. 22. 08:09
 45/94 anonim ***** válasza:

de szuper,gratulálok!!

mi a 10.hónapnál járunk:((

2012. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) Ne keseredj el! Én is azt hittem, hogy nekünk már sosem jön össze! Mivel a ciklusaim 28-36 nap között változtak, ezért gondoltam kipróbálom a cickafark+palástfű teákat, és szerintem tuti, hogy ez segített! De már mi is dokihoz mentünk volna...
2012. máj. 22. 08:33
 47/94 anonim ***** válasza:

Szia!!!!! Jajj de örülök, annyira drukkoltam, nekem is az első teás hónapban sikerült!!! :)))

Fogd fel, egy pici baba növekszik a pocakodban! :))) Beszélj hozzá, vigyázz magadra/magatokra nagyon!!!

Mindenképp írj majd, ha már dokinál is voltál, de szerintem azzal még várj két hetet, ha nincs semmilyen panaszod, akkor már a babát is lehet látni talán :)))))

Nagyon örülök!!!!!!!


A.

7+5 hetes :))))

2012. máj. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm kedves A.! :) Hát nagyon hihetetlen még az egész :)) Még a férjem nem is tud róla! :) Jajj, tuti elsírom magam neki is, amikor megmondom :))

Majd írok, ha voltam dokinál, akkor olyan kb. 2 hetet várok azzal!

2012. máj. 22. 08:47
 49/94 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés lemaradt:) :

Te iszod tovább a palástfű teát? Én most nem tudom, hogy mi legyen, mert én 3 hónapja teáztam már, és pont most jött volna a szünet :)

2012. máj. 22. 08:48
 50/94 Adilari ***** válasza:
100%
Hát nagyon örülök neki hogy pozítív lett látom nagyon szeretted volna:-)))Gratulálok hozzá:-))15 hetes kismama:-))
2012. máj. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!