Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli pozitív! Volt...

Időn túli pozitív! Volt olyan, aki tényleg terhes volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapra nem vártam, hála Istennek nem is jött! Mivel semmi menstruáció-előjelem nem volt/nincs, ezért ma reggel csináltam egy tesztet (Expect), ami negatív lett. Ki is dobtam, nem foglalkoztam vele, viszont ma, amikor dobáltam ki cuccokat a kukába, ránéztem kíváncsiságból, és teljesen egyértelműen pozitív volt!! Természetesen tudom, hogy a papírján rajta van, hogy időn túl nem értékelhető, viszont korábban mindig megnéztem a tesztjeimet később is, és soha nem volt ott másik vonal, ezzel ellentétben most először igen! (Bár ilyen tesztet nem használtam még). Mi a véleményetek, van valaki közületek, akinek szintén az elején időn túl lett pozitív a teszt, és tényleg terhes volt? Eredetileg kedden terveztem újra tesztelni, ha nem jönne meg, viszont már nagyon izgatott vagyok!

Előre is köszönöm!


2012. máj. 20. 12:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:

Hű, valóban régi a kérdés! :D (Lilla9814 lennék egyébként, csak azóta már levettem a nevem.)

Örülök, hogy írtál, most, hogy visszaolvastam, nagyon durva belegondolni, hogy ennek már 5 éve, és hogy mennyire izgult itt mindenki. :)

Sok sikert a továbbiakban Nektek! :))

2018. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 A kérdező kommentje:
Én is ezen merengtem, hogy milyen érdekes visszaolvasni ezeket az írásokat, és hogy mennyire gyorsan eltelt ez a majdnem 6 év! :) Minden jót Neked is :)
2018. jan. 15. 01:50
 93/94 anonim ***** válasza:

Én pont ma vagyok úgy mint te sok évvel ezelőtt! Jó volt visszaolvasni a beszélgetéseiteket! Nekünk ez az 5 hónap és szombatra nem várom, de fél órával túl az adott időn jött elő ez:

[link]


Várok még 2 napot és újra tesztelek! Nem merem beleélni magam mert néha száradásí csiknak látom, néha pozitívnak... :(

2018. márc. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 A kérdező kommentje:
Szia! Szurkolok, majd írj, hogy mi lett, van esély szerintem! :) Valóban jó régi kérdés, már 5 éves a kisfiam :)
2018. márc. 30. 00:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!