Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯
 301/368 A kérdező kommentje:
köszi a drukkot!!akkor volt az ovum amikor bejelölte??mert szerintem igen!!még soha nem volt ilyen görbém!érdekes!most rám férne egy kis jó hír!!de még korai a reménykedés!!
2012. jún. 5. 20:08
 302/368 A kérdező kommentje:
szia!!mizus veled??hát most fejfájás meg hányingerrel küzdök!!a hőm 2 tizedet ugrott!!36,7-ről 36,9-re!!érdekesen alakul a görbém!!írj ha vagy meg ha gondolod!!
2012. jún. 6. 07:47
 303/368 anonim ***** válasza:

Szia! Na nem rég értem haza az orvostól, azért írok csak most. Szerintem is akkor volt az ovud, amikorra behúzta. :)

Ma nekem is magasabb lett a hőm, a doktornő látott is egy domináns tüszőt, azt mondta, a napokban meg fog repedni! ;) Na akkor jó, mert kb. 2 hét múlva mehetek is vérvételre és akkor következhet a ciklusindítás! :) Holnap még a nőgyógyászomhoz kell elmennem, hogy csináljon rákszűrést, meg a formaságok miatt adjon egy beutalót a Kaáliba...

De annak is örülök, hogy nálad is alakulnak a dolgok! :)

2012. jún. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 304/368 A kérdező kommentje:
megmutatod a görbéd??na örülök,hogy ilyen sok mindent el tudtál intézni!!
2012. jún. 6. 09:48
 305/368 anonim ***** válasza:

Még nem vittem be az adatokat a görbémbe, nem volt rá időm, de persze, amint meglesz, belinkelem.

...igen, meg vettek le kenetet is, ugye volt uh is (mellvizsgálat is), meg megkaptam (mivel kértem) egy magán belgyógyászat elérhetőségét, és akkor ott legalább mindent megcsinálnak egy helyen, nem kell háziorvoshoz menni, hogy írjon különböző beutalókat ide-oda, és akkor még majd ki tudja, hogy mennyiket kellene várni egy-egy helyen, vagy hogy mikorra kapnék időpontokat...

Ezen a tájékoztatón meg írják is, hogy eredmény általában 24-48 órán belül van! :) És azért ez sem mindegy. Ja, meg kiváltottam a fogamzásgátlót is, 5.956 ft volt.

És te belinkeled a görbédet?

2012. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 306/368 A kérdező kommentje:

a doki fog gátlóval állítja be a ciklusodat??jól értem??

na ilyen a görbém:

[link]

2012. jún. 6. 10:06
 307/368 anonim ***** válasza:

Nem beállítja vele, hanem éppen azért kell szednem, hogy LEállítsa a petefészkek működését, hogy majd időzíteni tudjunk ahhoz, amikorra a férjem is hazajön, itthon lesz. Tehát, hogy jókor legyen majd vérzésem a stimulálás kezdéséhez...

A te görbéd nagyon jól néz ki! :) Akkor ovu teszteket már nem is csináltál a pozitív nap után?

2012. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 308/368 A kérdező kommentje:
ja értem!!nem nem csináltam a pozitív teszt után már többet!!tudom kellet volna de valamiért elmaradt!!hát kíváncsi leszek mi fog kisülni ilyen görbe mellett!
2012. jún. 6. 10:25
 309/368 anonim ***** válasza:
Bizony, én is kíváncsi vagyok! Ez most olyan izgalmas!!! Ilyen szép görbéd volt már valaha? Jó magasra fölment a hőd! :)
2012. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 310/368 A kérdező kommentje:
még soha nem volt ilyen görbém!!ilyen is olyan is volt!!elég csúnyák voltak!!de volt olyan ciklus amit nem is mértem végig vagy elkezdtem de abba hagytam és újra kezdtem!!áááá volt már miden féle!cikk-cakkos is!!de az inkább a gyógyszer miatt!!
2012. jún. 6. 10:34
❮❮ ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!