Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
 321/368 A kérdező kommentje:

szia!!hát tegnap magas volt a hőm ma meg leest 3 tizedet!!

veled mizus??írj!

2012. jún. 12. 07:31
 322/368 A kérdező kommentje:

szia!!

ma második pisiből ilyet teszteltem!jós tesztnek szántam!!

[link]

írj ha vagy!!

2012. jún. 12. 08:36
 323/368 anonim ***** válasza:

Szia! Az nem baj, hogy esett a hőd, még így is szépen a coverline fölött van! :) A teszten látok egy nagyon halvány 2. csíkot, remélem, erősödni fog! Hcg tesztet mikorra tervezel?

Nálam semmi különös... Holnap jönnek húgomék Angliából, már nagyon várom őket, rengeteget fogok "babázni" a kis unokahúgommal! :)

2012. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/368 A kérdező kommentje:

szia!!nem tudom ma leszel-e de azért írok!!tegnap mielőtt elmentem dolgozni csináltam egy jós tesztet nem tudom írtam-e tegnap jól láthatóan két csíkos csak nem olyan vastag mint a kontroll csík!!ma meg mint ha meg lenne a második csík de nagyon halovány!!tehát nem erősödött!még mindig ugyan olyan a hőm mint tegnap!!36,7!nem értem az egészet!

ilyen a görbém:

[link]

rendes tesztet majd csak hétvégén csinálok ha addig nem jön meg!!hamarabb nem merek!!írj ha vagy!

2012. jún. 13. 07:38
 325/368 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már elég nagy esés!:(
2012. jún. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/368 A kérdező kommentje:
szia!!igen!!legszívesebben sírnék!már nem tudom mit csináljak!!megint várhatom,hogy megjöjjön!hát ez van!!nem is reménykedek!!úgy is előbb utóbb megjön!
2012. jún. 13. 08:37
 327/368 anonim ***** válasza:
Szia! Reméltem, hogy mára visszamegy a hőd 37 fok köré!... Még nem érkeztek meg húgomék, gondoltam, gyorsan benézek rád. Én annyira szorítok neked, hogy végül mégse mensi legyen a dologból!!!
2012. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/368 A kérdező kommentje:

szia!!mizus??

hát még lejjebb ment a hőm!nem teszteltem mert nem láttam értelmét!hát ez van!nem jött meg és még nem érzem jelen pillanatba,hogy meg akar jönni!de már tényleg nem reménykedek!!tök felesleges!írj ha vagy meg ha tudsz!!

2012. jún. 14. 08:23
 329/368 anonim ***** válasza:

Na gondoltam csak benézek pár pillanatra, Jazmin most itt babázik mellettem, eddig ő használta a laptopot. Imádom ezt a kis drágaságot!!! :) Néha kérdezi, hogy ezt vagy azt hogy kell mondani magyarul, hát meg tudnám zabálni! :D

Hát sajnálom, hogy a hőd még lejjebb ment! Pedig már úgy reméltem, hogy most sikerült!

2012. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/368 A kérdező kommentje:
hát jó neked,hogy babázhatsz!!hát én is sajnálom ezt az egészet!!akkor neked jó babázást kívánok!!
2012. jún. 14. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!