Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
 341/368 anonim ***** válasza:

Igen, kár is ezen agyalni, majd úgyis minden kiderül... Én meg már a holnap miatt vagyok izgatott, nagyon kíváncsi vagyok, mit lát majd a doktornő!!!

Majd jelentkezem!

Szép napot! :)

2012. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 342/368 A kérdező kommentje:
hát remélem minden rendbe lesz nálad!!a párodat már vizsgálták??
2012. jún. 19. 11:27
 343/368 A kérdező kommentje:
neked is szép napot!!
2012. jún. 19. 11:30
 344/368 A kérdező kommentje:
szia!mizus??majd írd meg mit mondott a doki vagy hogyan lesz nálatok a tovább a baba projekt!
2012. jún. 20. 09:40
 345/368 anonim ***** válasza:

Na szia! Végre itt vagyok. Hát szerencsére a myoma eltűnt, de a ciszta még mindig megvan. Viszont jó hír, hogy legalább nem nőtt... Egyébként a bal petefészkem 19x20 mm és az endometrium 9,1 mm.

Megkaptam az eredményeket, szerencsére mind negatív, na meg a beutalókat is megkaptam, úgyhogy ha minden a terv szerint halad, akkor kb. 2 hét múlva megyek a további vizsgálatokra.

2012. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 346/368 A kérdező kommentje:
szia!!hát akkor valamennyire jó híreid vannak!és mit mondott a doki így lehetsz terhes vagy gyógyszert kell szedned??és akkor hogyan tovább??vagyis az eredményeiden fog függni az egész??vagyis ami ez utáni eredményektől??hát remélem minden rendbe lesz!!most te hol is tartasz a ciklusba??hát az én fránya hőm stagnál!mitől lehet??írj!
2012. jún. 21. 07:32
 347/368 anonim ***** válasza:

Szia! Hát mire kellene gyógyszer? A cisztára nincs gyógyszer... Egyébként azt az egy cisztát leszámítva abszolút rendben van minden! :)

A további vizsgálatok már csak az altatáshoz szükséges belgyógyászati vizsgálatok lesznek, vércsoport meghatározás, EKG... Ezektől természetesen nem függ a terhesség.

Én ma vagyok a 35. cn-on...

A te hőgörbéd hogy néz ki?

2012. jún. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 348/368 A kérdező kommentje:

szia!!én azt hittem más probléma is van és majd arra kell gyógyszert szedned!!hát én még a ciklus elején tartok!!akkor most hogyan tovább??nem sok minden látszik a görbémen!

ilyen most!

[link]

2012. jún. 22. 07:32
 349/368 anonim ***** válasza:

Nem, hanem majd hormonokat kell kapnom a stimuláláshoz. Pont úgy, mint mindenki másnak, aki lombikra készül. De egyébként egy sima inszeminációnál is ugyanúgy hormonokat kell szedni, szúrni... Vagy akár azt megelőzően rásegítésként is szoktak hormonokat felírni, nagy valószínűség szerint nálatok is az lesz majd a következő lépés, hacsak nincs IR-d, PCOS-d vagy akár pajzsmirigy problémád. De ez majd kiderül...

A görbéd eddig abszolút rendben van. :)

2012. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 350/368 A kérdező kommentje:
szia!hát mára még feljebb ment a hőm!nem értem!van benne egy emelkedés!hát nem jutottunk semmire!már elegem van!tök feleslegesen ült egész nap a dokinál!megvártuk az 5 napot tegnap vitte a mintát!de nem tudtuk vagyis az urológus doki nő nem szólt a laborba,hogy mi visszük a mintát és így újra meg kell ismételni!újra no sex!a tököm ki van velük már bocs!de még ezek után elküldték röngenre (csak nem tudom minek na mindegy)és ráadásul ami 2 után rendel az nem jó tehát csütörtökön amikor meg uh-ák akkor csinálják majd a röngent!kb .ennyi történt most!!ez a hónap úgy is esélytelen!!
2012. jún. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!