Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/368 A kérdező kommentje:

szia!!mizus veled??

hát tegnap hülyeségből reggel 10:40-kor teszteltem mert kíváncsi voltam de este már nem teszteltem mert soká jöttem haza!!a hőm is felugrott 2 tizedet!!érdekes!

ilyen lett a tesztem tegnap a ciklus 16-dik napján!

[link]

írj ha vagy na persze ha akarsz!!

2012. jún. 2. 08:26
 292/368 anonim ***** válasza:

Szia! Hát akkor úgy tűnik, most van ovud!!! Legalább este elkaptad apát? ;)

Az én hőm is föntebb ment, meg tegnap este néha szúrást is éreztem...

Ja, a ballagás milyen volt? És az idő?

2012. jún. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/368 A kérdező kommentje:

na örülök,hogy feljebb ment a hőd!!igen voltunk együtt tegnap este!!a ballagás jó volt de nagyon elfáradtam!!hát elkezdet esni az eső tegnap de mire elindultam az oviba tök jó idő volt!!és maradt is a jó idő!!

ilyen a görbém:

[link]

2012. jún. 2. 09:36
 294/368 anonim ***** válasza:

Na ez a hőgörbe elég biztató!!! :) Főleg, hogy a teszted is full pozitív lett! (bár nem este csináltad, hanem délelőtt) Majd azért ma is tesztelj a rendes időben, meg legyetek is együtt a biztonság kedvéért! :) Végül is az első negatív tesztes nap is nagyon fontos!!! Drukkolok!

De ha nem haragszol, nekem most mennem kell, még be kell pakolnom a bőröndbe is. Holnap nem leszek, de hétfőn délután valószínűleg benézek.

Szép hétvégét! :)

2012. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 295/368 A kérdező kommentje:

szia!!majd én is írok de hétfőn korán megyek dolgozni 1 óra hosszára de utána leszek!!

neked is szép hétvégét és jó pihenést!!szia!!

2012. jún. 2. 09:58
 296/368 A kérdező kommentje:
szia!!mizus veled??hol vagy??tegnap meghalt nagybátyám azért nem írtam!!
2012. jún. 5. 08:26
 297/368 anonim ***** válasza:

Szia! Részvétem a nagybátyád miatt! :(

Én sem néztem be tegnap, mert nagyon elment az idő... Nekem a mai hőm alapján még biztos nem volt pé-m ebben a ciklusban, de mindegy is, mert holnap reggel megyek a Kaáliba, csütörtökön meg a nőgyógyászomhoz, tegnap beszéltem vele telefonon.

De ami fontosabb, hogy veled mi a helyzet? A hőd és a tesztjeid hogyan alakultak?

2012. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/368 anonim ***** válasza:
Na ni történt veled??? Hova tűntél???
2012. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/368 A kérdező kommentje:

bocs itt vagyok csak intézkednünk kellet!ne haragudj!!most anyut kell kísérgetnem!!

a görbém:

[link]

szerinted??írj!!

2012. jún. 5. 16:31
 300/368 anonim ***** válasza:

Hú ez nagyon jó, szépen látszik, hogy megvolt az ovud!!! :) És együtt is voltatok természetesen! ;) ...most nincs mást tenni, mint várni...

Drukkolok!!! :)

2012. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!