Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/368 A kérdező kommentje:

hát sajnálom,hogy negatív lett!!a hőd milyen??

este 8 órakor teszteltem érdekes eredmény született!hálvány pozitív lett!és mára már a hőm is lejjebb ment!!

ilyen a görbém:

[link]

én nem értek hozzá!már mint az ovu teszthez!

2012. máj. 26. 08:16
 252/368 anonim ***** válasza:

Ma megint alacsonyabb lett a hőm, de még a vonal fölött van.

Arra figyelj, hogy ha nem egyforma erős a 2 csík, akkor az nem pozitív! Halvány második csík mindig jelentkezik, mert valamennyi LH mindig van a szervezetben. Éppen azért kell nap mint nap tesztelni, hogy figyelemmel lehessen követni a 2. csík változását, erősödését.

Láttam, hogy a hőgörbéden ezt +nak írtad, de akkor így hamis képet fogsz kapni.

2012. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/368 anonim ***** válasza:

Ja, ilyen a görbém:

[link]

2012. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/368 A kérdező kommentje:
hát már a görbéd vége elég cikk-cakkos!nem tudom mi van!!nem tudom miért ilyen a görbéd!!feladom!!annyira még nem értek hozzá,hogy véleményt mondjak!!akkor minusznak írom be!mert a kontrol csíknál halványabb!de jól lehet látni!!a görbémről van valami véleményed??
2012. máj. 26. 08:36
 255/368 anonim ***** válasza:
A tiédről azt gondolom, hogy jól alakul! Ilyenkor halad a "mélypont" felé, csökken a hőmérséklet, majd pé-kor/ovukor látható lesz egy ugrás. És persze ha megtörtént az ovuláció, akkor fönt is marad a hő. Na ezeket a változásokat nálad most teszttel is lehet követni! :) Izgi!
2012. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/368 anonim ***** válasza:
...na most, hogy full negatív lett a tesztem - és ráadásul meleg is van, nem kicsit - ki is próbálom az új söröspoharat, amit tegnap kaptunk a boltban. ;) Képzeld, egy nagy ládában ki voltak rakva a kassza végénél ezek a söröspoharak, azt meg is kérdeztem a pénztárost, hogy ezek ingyen vannak? És mondta, hogy igen. Én meg elvettem egyet. Aztán mondta, hogy annyit vehetek, amennyit akarok, de nem mertem pofátlan lenni, így csak egyet vettem el még pluszban. :) Ja, meg vmelyik nap egy liptonos csészét kapott a férjem, azt is szintén a kasszánál. Úgy örültem neki! :) Sima üveg "csésze", kis króm fülecskével. Tök jól néz ki! Tegnap már abból ittam a reggeli tejeskávémat. ;)
2012. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/368 A kérdező kommentje:
és mit akarsz kezdeni a söröspohárral??azért kíváncsi leszek a mai tesztemre!még soha nem volt ilyen a görbém!most mikor lehet pozitív a tesztem??már mint hány napon belül!igaz még csak 10 cn tartok szerintem korai lenne a pé-hez!
2012. máj. 26. 09:09
 258/368 anonim ***** válasza:

A söröspohárral? Már töltöttem is bele Jupilert! Most jól esik. ;)

Igen, én is kíváncsi vagyok a tesztedre, de még persze korai, hogy pozitívvá váljon a következő néhány napban... Fel tudnád rakni a tesztet? Megnézném, most milyen.

2012. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/368 A kérdező kommentje:
arra gondoltam,hogy ha 3-4 teszt össze gyűlik akkor rakom fel!!és akkor már lehet látni,hogy erősödik-e!jó lesz úgy??mert 1 teszt nem teszt!legalább is ebbe az esetbe!!érted??bocs most megyek egy kicsit szunyálni mert egész héten nem tudtam kipihenni magam!!de holnap leszek biztos de lehet még ma is!!ne haragudj!!legyen szép napod!!szia!!remélem nem haragszol!majd írj ha vagy!!oké!!még mindig drukkolok!!szia még egyszer!!
2012. máj. 26. 09:27
 260/368 anonim ***** válasza:
Na, most tudtam csak meg, hogy eltűnt az egyik rokonom. Itt olvastam az interneten a felhívást. Nagyon durva!!! Most gyorsan írtam is az unokatesómnak egy sms-t, hogy tudnak-e már valamit. Az ő lánya tűnt el. :(
2012. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!