Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/368 anonim ***** válasza:

NEM JÓL GONDOLOD!!! Ezt FOLYAMATOSAN, MINDEN NAP kell csinálni, egészen addig amíg nem látsz 2 EGYFORMA ERŐSSÉGŰ CSÍKOT!!! Az nem elég, hogy csak van rajtuk egy erős és egy halványabb 2. csík, az még nem jelenti azt, hogy megvolt az ovuláció! Csak azért írom, hogy nehogy lemaradjatok a pozitív napról!!!

Köszi a drukkot, majd látjuk, mi lesz...

Jó munkát! :)

szia

2012. máj. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/368 A kérdező kommentje:
szia!!hát tegnap még nem teszteltem!!még mindig szép egyenletes a hőm!!túlságosan is szép már túl egyenletes!!veled mi a helyzet??van valami JÓ híred!!teszteltél??jaj annyira izgulok!!feljebb ment a hőd??tudom,hogy ha elkezdünk ovu tesztelni folyamatosan kell!írj!!
2012. máj. 25. 07:39
 233/368 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor jó, ha te is tudod, csak gondoltam, felhívom rá a figyelmedet... :) És egyébként hogy néz ki a hőgörbéd? Mármint mennyit mértél ma?


Én még mindig nem teszteltem, de egyébként nincs is itthon teszt... Ma megyünk nagy bevásárlásra, lehet, hogy belerakok egyet a kocsiba... ;)

A hőm most ilyen:

[link]

2012. máj. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/368 A kérdező kommentje:

húúúúú jó fel ugrott a hőd!!hát nem tudok eligazodni a görbéden megmondom őszintén!!nekem még talán soha nem volt ilyen!!akkor holnap tesztelsz??megy ezerre a drukk!!lehet a vérezgetés vitte le a hődet és még ettől függetlenül baba van a dologba??!!nem tudom!!nem igazán értek hozzá!!hát nekem most ilyen a görbém:

[link]

írj!

2012. máj. 25. 08:14
 235/368 anonim ***** válasza:

Hát ez a hőgörbe most nekem is feladta a leckét, megmondom őszintén! ...nem tudom, talán tesztelek holnap. Majd meglátom, hogyan alakul a hőm...

A te görbéd viszont jól néz ki! :) És most majd legalább konkrétan látni is fogod a tesztekből, hogy mikor jön el az ovu időpontja! :) Én is drukkolok neked!

2012. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/368 A kérdező kommentje:
remélem holnap tényleg jó hírrel jössz!!köszi a drukkot!!soha nem volt még ilyen a ciklusom eleje és ezért is bizakodok!!remélem a vége is szép lesz!!ovu tesztet lehet használni jóstesztnek!!te hiszel benne??de szerintem már kimutatná a délutáni pisi is ha van valami!!főleg,hogy nem is igazán volt vérzésed!!remélem megmaradt és a vérezgetéssel nem ment el!!
2012. máj. 25. 08:33
 237/368 anonim ***** válasza:

Még nem biztos, hogy tesztelek, majd látom...

Igen, én is olvastam már, hogy lehet jóstesztelésre is használni, én hiszek benne.

Na és te mikor kezded az ovu tesztelést?

2012. máj. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/368 A kérdező kommentje:
szerintem ma kezdem!!ja és szerintem rendelek terhességi tesztet is!!mert így jobban megéri mintha boltba veszem!!elvileg a gép 3-ra tette az ovumat tehát a ciklus 18-dik napjára!!sok +++++++ tesztet kívánok neked holnapra!!légy bátor és tesztelj!!
2012. máj. 25. 08:50
 239/368 anonim ***** válasza:

Igazad van, anyagilag sokkal jobban megéri, ha nagyobb tételt rendelsz, mint hogy ha boltban vennéd. Én is azt tenném, ha otthon lennénk. :)

De azért ugye folytatod a hőmérsékleted mérését is? Nagyon izgalmas időszak előtt állsz! :)

HA holnap tesztelnék, akkor reggel megírom, bármi is az eredmény! :)

2012. máj. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/368 A kérdező kommentje:
bocs itt vagyok csak jöttek hozzánk!!hát minden esetbe írj!!olyan jó lenne egy kis jó hír!!nagyon kerülgetnek a gólyák!!bár próbálok pozitív lenni de még olyan messze van a nem várt!!ja és jó hírt kaptam!!de még nem szeretnék erről beszélni mert nem akarom elkiabálni!!
2012. máj. 25. 10:17
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!