Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/368 anonim ***** válasza:

Dehogy haragszom! :)

Hát inkább korábban kezdődjön a tesztelés, mint hogy lemaradj a pozitív napról... És a nyákod egyébként szokta jelezni a pé-t? Vagy szoktál érezni valamit ovu környékén?

...Bocsi, hogy sokára válaszoltam, csak éppen húgommal és anyukámmal skype-oltam...

2012. máj. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/368 A kérdező kommentje:
ovu fájdalmam van meg folyásom!!vagyis akkor szokott több nyákom lenni!!de tegnap fájt a petefészkem ma meg nem!!hát igazodjak el az egészen!!én is takarítók azért nem írok gyors választ!!
2012. máj. 28. 12:01
 273/368 anonim ***** válasza:

Közben én is belemerültem a takarításba, de holnap majd benézek. :)

szia

2012. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/368 A kérdező kommentje:
én már befejeztem!!de akkor folytatjuk holnap!!szia!!
2012. máj. 28. 15:18
 275/368 A kérdező kommentje:

szia!!mizus veled??már 2 napja nem írtál!!valami baj van??vagy rosszat mondtam??

írj ha vagy!!

2012. máj. 30. 07:33
 276/368 anonim ***** válasza:

Szia! Dehogy is, semmi baj nincs, csak tegnap rengeteg tennivalóm volt, meg még maradt is, de ez már azt hiszem az utazásig így is lesz... Ma még a körmeimet akarom megcsinálni, a hajamat kell színezni. Szerencsére főznöm nem kell, mert tegnap olyan sokat készítettem, hogy még mára is bőven maradt! :)

A hőm végre lement 36,3-ra, így már biztos, hogy ez egy új ciklus, csak eddig nem volt egyértelmű. :)

És veled mi a helyzet? Hőd? Tesztjeid hogyan alakulnak?

2012. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/368 A kérdező kommentje:

szia!!akkor most meg fog jönni vagy hogyan is állunk??jaja bocs de már nem tudom!!vagyis hogyan fogod számolni a napokat??

a hőm lent a tegnapi tesztem jól láthatóan 2 csíkos de még mindig nem olyan erős mint a kontroll csík!!de sokkal erősebb mint amit 9 ciklus napon csináltam!!

a görbém ilyen:

[link]

szerinted??húúúú most már nem tudom mi is van!!írj!!

2012. máj. 30. 08:21
 278/368 anonim ***** válasza:

Természetesen nem fog megjönni, hiszen még 2 hete sincs, hogy "megjött". Csak eddig a hőm miatt nem volt egyértelmű, hogy új ciklusról van-e szó, vagy valami másról... De most már így természetesen egyértelmű.

Tehát ezek alapján most itt tartok a ciklusomban:

[link]


Nálad is közelgő "ovuláció-gyanús" a dolog, mert esett egy szépet a hőd! :) Alakul ez! ;)


Ja, ma nekem is kezd erősebb páfrányos lenni a mikroszkópom!!! :) Ja, meg tegnap egy kicsit barnáztam, mint amikor pé van. (mondjuk nekem az nem mindig szokott jelentkezni peteéréskor, de többeknél olvastam már...)

2012. máj. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/368 A kérdező kommentje:
jaj így már értem a görbédet!!nem voltam biztos,hogy hol is tartasz!!húúúúú hamarosan neked is itt a pé-d!!mert neked is eset!!hát én most a pé tüneteiből annyit érzek,hogy kezd fájni a mellem(de még nem nagyon csak néha-néha érzékeny)a nyákom is jelentkezett!!meg néha van szúró érzés a petefészkemnél meg görcsölök néha!!remélem nem lesz megint olyan hosszú ciklusod mint az előző!!húúúúú olyan izgi!!
2012. máj. 30. 08:51
 280/368 anonim ***** válasza:

Na azt én is észre vettem magamon tegnap este, hogy érzékenyebb lett a mellem! Azt én is remélem, hogy most nem olyan lesz a ciklusom, mint az előző!!! :)

Olyan "könnyű" annak, akinek normális hosszúságúak a ciklusai! Legalább azt tudja, hogy kb. mikorra datálódik az ovulációja.

2012. máj. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!