Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
 311/368 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nekem most le kell lépnem, de holnap majd benézek...

Szép napot! :)

2012. jún. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 312/368 A kérdező kommentje:
NEKED IS!én is megyek mert mindjárt megyek dolgozni!!és még dolgom van!!holnap írok!!szia!!
2012. jún. 6. 10:39
 313/368 A kérdező kommentje:

szia!!mizus veled??hát leeset a hőm!!pedig még van 6 napom!!ilyen a görbém:

[link]

írj léci!!

2012. jún. 9. 08:41
 314/368 anonim ***** válasza:
Szia! Velem semmi jó, de nálad nem jelent rosszat a 8. napi hőleesés, emiatt ne aggódj! A 8. dpo környékén szokott jelentkezni egy második ösztrogén-hullám és az a felelős a hőleesésért. De aztán vissza szokott menni a hő a magasabb tartományba. Szerintem ez a hőgörbe teljesen rendben van! Csak nyugi! ;)
2012. jún. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 315/368 A kérdező kommentje:
bocs,hogy csak most írok de kis dolgom volt!!mi az,hogy semmi jó??valami baj van??írj ha vagy!!
2012. jún. 9. 14:51
 316/368 anonim ***** válasza:

Igen, lett egy hatalmas cisztám a jobb petefészkemben, ami ha nem szívódik fel mire megyek a kontrollra (június 21-re), akkor műteni kell, meg sajnos a méhemben myomagöböt is találtak... Röviden-tömören ennyi... :(

Úgyhogy most eléggé rossz kedvem van, netezni se nagyon van kedvem...

De azért neked drukkolok, mert szerintem nagyon jól alakul a hőgörbéd!!! :)

Legyen szép hétvégéd!

2012. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 317/368 A kérdező kommentje:
húú ez nem jó!!én bízok benne,hogy fel fog szívódni vagyis a következő vérzéssel eltűnik!!nekem úgy volt!!nagyon sajnálom!!köszi a drukkot!aranyos vagy!!én azért drukkolok,hogy minél hamarabb összejöjjön a babuci!!
2012. jún. 9. 15:54
 318/368 A kérdező kommentje:
szia!!mizus veled??hát már alig bírom cérnával!!még van 4 napom de ez olyan lassan telik,hogy mindjárt bele zakkanok!!írj ha vagy!!
2012. jún. 11. 07:43
 319/368 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, csak most tudtam netre jönni, eddig mászkáltam össze-vissza a városban...

Mondd, mi a baj? Hőd hogy áll? ...nálam a helyzet változatlan, de majd jövőhéten kiderül, hogy mik lesznek a továbbiakban...

Holnap lesz egy kis időm a neten "garázdálkodni", de utána szerdán jönnek húgomék Angliából, szóval megint csak ritkán nézek majd be...

Azért remélem, jól alakul a hőgörbéd!

2012. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 320/368 A kérdező kommentje:

szia!nem tudom itt-e vagy de azért írok!semmi baj sincs csak már alig várom,hogy történjen már valami!

ilyen a görbém:

[link]

2012. jún. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!