Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
 331/368 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy? Hogyan alakult a hőd?
2012. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/368 A kérdező kommentje:
szia!!ma mértem először mióta megjött!!36,6 mértem!végre eljutottunk a dokihoz vérvételre meg vizeletet kell majd vinni!!hát legalább egy kicsit előrébb tartunk!!veled mizus??
2012. jún. 18. 16:20
 333/368 anonim ***** válasza:

Ó, nem is tudtam, hogy végül mégis megjött neked! :( De annak viszont örülök, hogy legalább már a dokihoz eljutottatok! Mikor lesz meg az eredmény? És vizeletet mikor kell vinni?

Én szerdán du. 5-re kaptam időpontot a nőgyógyászomhoz. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy jók lettek-e az eredmények és hogy a cisztával és a myomával mi lett idő közben!!!

2012. jún. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/368 A kérdező kommentje:
szia!!hát remélem a vérzéssel el fog tűnni a ciszta is!!mert legalább is nálam így volt!!a vizeletet ma viszi a párom meg megy vérvételre!!pénteken meg vinni kell a mintát!!hát szerintem jövő héten már okosabbak leszünk!!majd meglátjuk!de legalább elindultunk valamerre!!ez is jó!meg örülök!!
2012. jún. 19. 07:08
 335/368 anonim ***** válasza:

Szia! ...hát nem tudom... Mert részemről a vérzés még sehol sincs...

De annak örülök, hogy ti is belevágtatok a kivizsgálásokba! :) Neked milyen vizsgálataid vannak már meg?

HÚÚÚ DE BORZASZTÓ KÁNIKULA VAAAN!!!

2012. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/368 A kérdező kommentje:

hát nálunk is meleg van!!pedig még csak reggel van!!voltam az oviba bevittem a sütit névnapomra!!azért nem is írtam!!

hát nekem még szerintem összes vizsgálat hiányzik!!semmit nem csinált még a doki!!majd ha a párom eredményei meg lesznek!nem tudom most vannak-e nekem is cisztáim de a doki azt mondta ezzel lehetek terhes!!hát nem tudom!!se hormont se vérvétel csak uh-n nézet!!

2012. jún. 19. 08:34
 337/368 anonim ***** válasza:

Persze, a ciszta nem akadálya a terhességnek, de nálam azért probléma, mert engem a lombik előtt stimulálni kell(ene), de erre a cisztára természetesen nem lehet rástimulálni!!!...

És a párod eredményei mikor lesznek meg, mit mondott a doki?

2012. jún. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/368 A kérdező kommentje:
meg mondom őszintén nem tudom mikor lesz meg az eredmény!!áááá még messze van péntek mert a sperma mintát akkor kell vinni!!de ez tök hülyeség mert már olyan régen voltunk együtt,hogy már kétszer is letelt az 5 nap!!mert 5 napig nem lehetünk együtt!!na de ezen már ne múljon így kivárjuk az 5 napot!!tehát szerintem jövő héten már többet tudunk!!
2012. jún. 19. 08:50
 339/368 anonim ***** válasza:
...igen, az egészben a legrosszabb a várakozás... Ilyenkor persze olyan lassan telik az idő!!! ...és adtak valami kupát vagy viszitek amiben viszitek a mintát?
2012. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/368 A kérdező kommentje:
kaptunk egy pohár félét aminek van teteje!!de van olyan érzésem velem van gond!!áááá majd meglátjuk!!így hiába filózok az egészen úgy is az eredmény dönt el mindent!!
2012. jún. 19. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!