Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
 281/368 A kérdező kommentje:
na ebbe egyet értünk!!már mint ha nem pontos a ciklusod azt se tudod hányadán is állsz!!ezért rossz ha rendszertelen a ciklus!!most az a kérdés,hogy így terhes lehet-e az ember!??átlagosan milyen hosszúak a ciklusaid??vagy ezt csak egy rendhagyó eset volt??mert nekem átlagosan 31 napos (legalább is a ciklus.hu ezt az adatott adta meg!!
2012. máj. 30. 09:19
 282/368 anonim ***** válasza:

A teherbeesésnek szerencsére nem alapfeltétele a rendszeres ciklus, ezt számtalan példa alátámasztja. Viszont ez esetben rendszeresen együtt kell lennie a párnak a cél érdekében. És ez az, ami tulajdonképpen hosszú távon fárasztó vagy körülményes lehet.

Egy rendszeres ciklus esetében viszont e tekintetben is könnyebb, egyszerűbb a helyzet.


Az elmúlt 1 évben így alakultak a ciklusaim:

27 napos (2011 május)

35 nap (június)

37 nap (július)

62 nap (szeptember)

45 nap (november)

32 nap (december)

38 nap (január)

81 nap (február...)

Tehát eléggé "sinus görbés"... Ez ilyen...

2012. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 283/368 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap jól eltűntél! Na a teszted milyen lett? Én még nem tudom, hogy nekem megvolt-e az ovum, de ma már "elindult fölfelé" a hőm, persze biztosat majd csak néhány nap múlva lehet mondani... Viszont ma reggel olyan borzasztó álmos és fáradt voltam, hogy miután a férjem elment dolgozni, én visszafeküdtem. Aztán majd csak 10-kor ébredtem föl...
2012. máj. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 284/368 A kérdező kommentje:

szia!!mizus veled??bocs,hogy tegnap eltűntem de tegnap fodrásznál voltam és nem sok időm volt írni!!tegnap nem teszteltem mert elaludtam!!olyan fáradt voltam!!hát nem tudom velem is mi van??!!hát neked is elég rendszertelen a ciklusod de akkor megnyugodtam,hogy így is lehetek terhes!!hát igen elég nehéz ilyen ciklus mellett időzíteni mert bármikor lehet a pé!és elég fárasztó!!megmutatod a görbéd??hát most már végkép nem tudom mi az ovu jelei!!tegnap nagyon fájt az középen a hasam vagyis lent alhasam!!meg rengetek nyákom van!!olyan mintha bepisiltem volna!!

ilyen a görbém:

[link]

szerinted??írj ha vagy!!

2012. jún. 1. 07:15
 285/368 anonim ***** válasza:

Szia! És milyen lett a hajad? Vágattad? Festetted?

Hát én se tudok már mit mondani... Annyi biztos, hogy a szervezet próbálkozik, de hogy sikerül-e neki, az majd csak ezután derül ki...


Az én hőm is úgy alakul pár napja, mint a tiéd:

[link]

2012. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 286/368 A kérdező kommentje:
festettem meg vágattam is belőle mert nagyon tört a vége!!hát szőkés barna!!nem tipikus szőke!!neked mikor volt ovu fájdalmad meg nyákod??tényleg egyforma majdnem a görbénk!már megint mi a fene van a görbémmel??ááááá elegem van!!ezek szerint van ovum csak nem reped meg a tüsző??vagy hogyan is van??
2012. jún. 1. 07:44
 287/368 anonim ***** válasza:

Nyákom 2-3 napja van, de fájni nem fáj/t, csak annyit tapasztaltam, hogy tegnap és tegnapelőtt végtelenül fáradt voltam, sokat kellett aludnom.

Peteérés az van, de majd kiderül pár nap múlva, hogy sikerül-e az ovu... Ma azért ugye tesztelsz???

2012. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 288/368 A kérdező kommentje:
nekem tegnap előtt kezdődött a nyák de akkor még nem igazán volt inkább tegnap és ma!fájdalom meg tegnap!ma tesztelek ha haza érek este 8 ig!!mert ma van a ballagás és egyben évzáró!!
2012. jún. 1. 07:59
 289/368 anonim ***** válasza:

Akkor már lassan várható az ovu! :)

Ezt találtam az előbb, ha gondolod, olvasd el:

[link]

2012. jún. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 290/368 A kérdező kommentje:
írtam neked üzit!!mert olyat írtam!!
2012. jún. 1. 08:53
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!