Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/368 anonim ***** válasza:

Persze, úgy jobban lehet majd látni. Én vasárnaponként nem vagyok, de ma se leszek már később, a teendőim miatt...

De hétfőn ha gondolod, majd beszélünk.

Legyen szép hétvégéd! :)

szia

2012. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/368 A kérdező kommentje:
szia!!mizus veled??írj ha gondolod!!nagyon várom a fejleményeket!!
2012. máj. 28. 09:20
 263/368 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi, hogy még csak most írok, de nagyon szét vagyok csúszva, tegnap lementünk a tengerpartra és kiszívta az összes erőmet!!! Ráadásul szétégetett a Nap is!!! Úgyhogy most kb. rákvörös vagyok és még fáj is a bőröm, pedig nem is napoztunk, csak jöttünk-mentünk, nézelődtünk, szóval mindig mozgásban voltunk...

A hőmet inkább már nem is kommentálnám...

De inkább azt mondd, veled mi újság? A hőd és a tesztjeid hogyan alakulnak?

2012. máj. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/368 A kérdező kommentje:

sajnálom,hogy leégtél!!olyan fájdalmas tudom én is!!olyan jó idő van nálatok??húú de jó!!most nálunk is tök jó idő van süt a nap tiszta nyárias idő van!!a hőm fent van!!tegnapi tesztem már egyértelműen két csíkos még jobban látszik mint 9 napnál!!

a görbém ilyen:

[link]

szerinted??

már megint eset a hőd??húúúú sajnálom!!nem tudom mi van!!írj!!

2012. máj. 28. 10:04
 265/368 anonim ***** válasza:

Hú itt már jó pár napja 32-35 fok körül van, ezért is jött az ötlet, hogy ugorjunk le egyet hűsölni legalább!

Megnéztem a hőgörbédet, nagyon biztató!!! :) Csak így tovább!!! ;) A teszteket még mindig nem teszed fel?


Az én hőm így alakult eddig:

[link]

2012. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/368 A kérdező kommentje:
bocs közbe kávéztam meg takarítok így nem írok olyan gyorsan!!húú még mindig cikk-cakkos a görbéd vége!!hát nem tudom!!nem lehet,hogy ez egy új ciklus??de tényleg nem értek hozzá!!pill megpróbálom felrakni a teszteket de lehet nem lehet látni így semmit rajta!!de nem értem miért ilyen magas most a hőm!!szerinted??meg lehetett a pé-m??vagy most mi is van??húúú teljesen összezavarodtam!!
2012. máj. 28. 10:23
 267/368 anonim ***** válasza:

Én is éppen arra gondoltam, hogy gyorsan csinálok egy tejeskávét, de jó hideget! ;) ...egyébként én is új ciklusra gondoltam volna, ha mértem volna 36,2-t vagy 36,3-at, ami szokott lenni nálam a follikuláris szakaszban. Na ez az, amit most hiányolok! ...ezért mondom, hogy ezen már magam sem tudok eligazodni... Pedig a sok-sok éves hőméregetés alatt már elég nagy tapasztalatot szereztem. De úgy tűnik, mégis csak van új a nap alatt!...

Azt persze most így innen nem tudhatom, hogy már megvolt-e a pé-d, azért is kértem, hogy tedd föl a teszteket, hogy össze tudjam vetni a hőddel. ...mondjuk a hőből mindig csak utólag lehet levonni a következtetést, természetesen. Ezért is jó, hogy te most más megfigyelési módszert is alkalmazol!

2012. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/368 A kérdező kommentje:
hát sajna nem tudom felrakni még úgy sem ha negatív a kép!!nem lehet kivenni belőle semmit!!de szerintem ez még fúl negatív!!nem értsd félre fel szerettem volna rakni de nem lehet rajta látni így semmit!!meg szét akar esni ez a fránya teszt!!ááááá már nem tudok semmit!!
2012. máj. 28. 10:57
 269/368 anonim ***** válasza:
Nem baj, akkor legalább tudjuk, hogy még nem volt meg a pé-d. Mert az LH szintje akkor már megemelkedett volna a szervezetedben, és akkor tisztán látható lett volna, ahogyan erősödik a második csík ugyanolyanra, vagy még erősebbre is, mint a kontroll csík. De nyilván már valami készülődik, mert gondolom, nem véletlenül ilyen magas a testhőd! Úgyhogy azért a cél érdekében legyetek együtt 2 naponta, hogy még csak véletlenül se maradjatok le a lényegről!!! :)
2012. máj. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/368 A kérdező kommentje:
ugye nem haragszol,hogy nem tettem fel??lehet korán kezdtem tesztelni??ááá nem tudom!!reggel direkt felébredtem,hogy megmérem tehát ez most valós érték!de most amikor tényleg ébredtem vagyis felkeltem csak 36,5 volt!!áá teljesen elbizonytalanít!!de majd csak lesz valahogy!!
2012. máj. 28. 11:22
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!