Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alaphőt hogyan lehet...

Az alaphőt hogyan lehet megállapítani?

Figyelt kérdés
A ciklus.hu-n vezetem a hőm és nem tudom jó helyen van-e!itt van a görbém példának!!és áruljátok már el honnan lehet tudni!!

2012. febr. 8. 14:08
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/368 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy vagy? Mikor kapod meg a teszteket?

Én tegnap beszéltem a doktornővel, június 6-án van jelenésem a Kaáliban. Így 4-re vettük meg a repülőjegyet. De sajnos így majdnem 6 hetet külön leszünk majd a férjemmel!... :( Indításnak fogamzásgátlót kell majd szednem, aztán vérzés, stimulálás, majd amikor a férjem is otthon lesz, neki spermiogram és jöhet a beültetés. Persze azért közben még lesznek intézni valóim, de legalább telik majd az idő. :)

2012. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/368 A kérdező kommentje:
szia!hát örülök,hogy legalább te haladsz valamerre!!tegnap megkapta a pénz akitől vettem a tesztet írta az e-mail-t!tehát pár napon belül szerintem megkapom!főleg akkor ha még aznap fel is rakta mert szerintem felrakta!!lehet egy kicsit halasztok ezen a baba projekten!!de se baj!!leírom üzibe miért is!!oké??írj ha vagy meg ha akarsz!!
2012. máj. 23. 08:10
 213/368 A kérdező kommentje:

hát nekem ilyen a görbém!

[link]

igen pocakosan nem fogok dolgozni!ez lemaradt!de nagyon gondolkodok az egészen!!nem tudom mi is legyen!!

2012. máj. 23. 08:54
 214/368 anonim ***** válasza:

Na az enyém így néz ki:

[link]


Pénteken gyenge, szombaton közepes és vasárnap gyengülő vérzésem volt. Előtte barnázás, pecsételés... Na majd

kiderül, mi van most.

2012. máj. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/368 A kérdező kommentje:
jaj ez is lemaradt!!bocsi!csak annyit akartam még mondani,hogy még soha nem kezdődött ilyen szépen a ciklusom!!most szép egyenletes!!nem tudom ez számít-e!!szerinted??
2012. máj. 23. 09:04
 216/368 A kérdező kommentje:

pill:

most nem tudom mi is van!most neked megjött rendesen vagy csak valamennyire??pecsételés,barnázás volt??húúúúú le vagyok maradva!

2012. máj. 23. 09:06
 217/368 anonim ***** válasza:

Ja igen, azt éppen írni is akartam, hogy milyen szép a hőgörbéd! :) Ez már fél siker! ;)


Nekem 1 napon volt közepes vérzésem, az előtte és az utána lévő napokon pedig gyenge. De mindezeket megelőzően napokig barnáztam-pecsételtem, felváltva.

De a hőgörbén csak így csillaggal jelöltem azokat a napokat is, az összkép kedvéért...

2012. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/368 A kérdező kommentje:
de az alaphődet jól húzta be??mert még mindig felette van!!a vérzésedet így már értem!!most ilyen gyenge volt a vérzésed??mert nekem is csak 3 napot volt meg de én görcsöltem meg elég sok is volt!tehát hiába csak 3 napot volt meg de meg volt rendesen!!amilyen szokott lenni meg nekem nincs barnázás pecsételés előtte!!ha megjön akkor bőven jön!!érted??
2012. máj. 23. 09:25
 219/368 A kérdező kommentje:
látom 12-én csináltál tesztet!!és azóta nem??mert ez így elég furi!!lehet hülyeséget írok de nem lehet,hogy mégis babás vagy??
2012. máj. 23. 09:28
 220/368 anonim ***** válasza:

...majd a további napok mért értékeiből kiderül, hogy mi is történt/történik... Most a vérzésnél nem görcsöltem és nem volt darabos sem. 12-e óta nem csináltam tesztet, mert utána jöttek azok a bizonyos napok, így már nem láttam értelmét...

Momentán nincs is itthon teszt, de jobb is, mert akkor ma reggel már biztosan ellőttem volna, mert hogy visszament a hőm.

Én is elég furcsának tartom, nekem is megfordult a fejemben, hogy mi van, ha mégis baba. ...Tegnap reggel is vissza kellett feküdnöm aludni, majd ezt követően 3/4 10-kor keltem fel! Ez szokatlan tőlem...

2012. máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!